Saç Bakım Ürünleri Kokusuz sarımsaklı şampuan ZEGAVUS

Efsunlu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2011
1.242
3
Arkadaşlar bu şampuanı geçenlerde güneşli mevkiinde otoban da giderken bir binanın dışında dikaktimi çekti bu isim.Aranızda kullanan varsa lütfen paylaşsın deneyimlerini bilelim bizde...

bende geçen gün eczanede gördüm. kokusuz sarımsak şampuanı yazıyodu. 20 tl di fiyatı. alacaktım ama ben sarımsaktan nefret ederim azda olsa kokuyosa kullanamam diye almadım valla ama çok merak ediyorum

habipoğlu diye sarmısak özlü bi şampuan var, onda da koku yok hiç, mecitefendi acaip kokuyodu bunu almam iyi oldu, aktarlarda satılıyo

ben sarımsaklı şampuan falan bilmem alırım sarımsak yagını katarım şampuanıma ne koku var ne bişeyy :KK66::KK66:

gökte ararken yerde buldum resmen bu şampuanı.aktarımdan saç bakım yağı alırken dün önerdi şampuanı ama priorini daha yeni aldığım için bitince alırım diyerek almadım henüz.alıp kullanıp sonuçları sizlerle aylaşacağım kızlar.aktarım oldukça iyidir ve önerirkende oldukça iyi geri dönüşümler aldık bu şampuandan dedi.

kızlar ben zigavusu iki haftadır kullanıyorum arkasından da hc nin saç bakım kremini kulanıyorum çok yumuaşk ve güzel oluyor saçlarm.tavsiye derim.saç tipim kuru.bu arada eğer kokuyor mu falan diye şüphe ediyorsanız kesinlikle sarımsak kokusu yok normal şampuan gibi kokuyor baya güzel hatta kokusu.

kızlar ben zigavusu iki haftadır kullanıyorum arkasından da hc nin saç bakım kremini kulanıyorum çok yumuaşk ve güzel oluyor saçlarm.tavsiye derim.saç tipim kuru.bu arada eğer kokuyor mu falan diye şüphe ediyorsanız kesinlikle sarımsak kokusu yok normal şampuan gibi kokuyor baya güzel hatta kokusu.

Canım peki dökülme sorunu varmıydı sende?Ben de dökülme çok oluyor ve saçlarım seyrek.Bu konularda da takip eder misin acaba nasıl diye.İyi gelirse sana ben de alıcam mutlaka,takipteyim bu ürünü açıkçası...

bende kullandım zigavusu benim dökülmelerime gayette azalttı ama uzun süreli ve düzenli kullanmak lazımmış

bende kullandım zigavusu benim dökülmelerime gayette azalttı ama uzun süreli ve düzenli kullanmak lazımmış
Peki yeni saç çıkarma konusunda faydaları oldu mu sana? Priorinim bitmek üzere son şişeye geçtim (3 lü paket almıştım) o bitince alcam ben de bakalım hayırılısı.

benden önce kullanan arkadaşlarım var onlar saçlarınını çıktığını falan söylüyorlar bilmiyorum ben daha kullanalı fazla olmadı inşallah çıkar bende de ama dökülmeleri durdurdu heralde uzun kullanmak gerek:KK34:

benden önce kullanan arkadaşlarım var onlar saçlarınını çıktığını falan söylüyorlar bilmiyorum ben daha kullanalı fazla olmadı inşallah çıkar bende de ama dökülmeleri durdurdu heralde uzun kullanmak gerek:KK34:
olabilir,kullan bakalım ne gibi değişiklikler olacak paylaş bizlerle.

ben de daha yeni başladım kullanmaya 2 hafta falan oldu.. ama şimdiden dökülmeyi azalttı diyebilirim ama ben istiyorum ki yeni saçlar da çıkarsın :21: gürleştirsin :82:

habipoğlu diye sarmısak özlü bi şampuan var, onda da koku yok hiç, mecitefendi acaip kokuyodu bunu almam iyi oldu, aktarlarda satılıyo

bende habiboğlu aldım birkaç gündür kullanıyorum saçlarım inanılmaz yumuşak,ışıl ışıl oldu
bakalım uzamasına,dökülmeye faydası olacakmı
ben marketten aldım kızlar

bende habiboğlu aldım birkaç gündür kullanıyorum saçlarım inanılmaz yumuşak,ışıl ışıl oldu
bakalım uzamasına,dökülmeye faydası olacakmı
ben marketten aldım kızlar

olursa paylaş bizlerle lütfen.benim aklım hala zıgavusta ama şampuanımı bitiricem,ne bitmez mi bu da yahu :KK1:

Kızlar şöyle söyleyeyim ki,sarımsak şampuanları asla sarımsak kokmaz.Bu gibi saçma fikirlerden arının.Aktarlarda bitkisel şampuanlar vardır Garlex markada.Bu markanın sarımsaklısı da vardır vs vs.Bütün bitkisel garlex şampuanların etkisi farklıdır mesela biri hızlı uzatır biri yağlanmayı azaltır başka birisi ise kafa kaşıntısını giderir.Fiyatı da pahalı değildir 10tl falan.Eğer saçlarınız çok dökülüyorsa,boyadan çok yıpranmış ve uzamasını istiyorsanız öneririm.

kızlar bunların çoğu efsane, sarımsak saçkıran dışında saçta bir etki yapmaz, kokmayan sarımsaklı şampuan nedir ya, o zaman içerisinde ne var, şimdi üreticileri kalkıp bilmem ne formülü, bilmem ne araştırmasından bahsederler inanmayın bunlara. hatta evinizde varsa bu tarz şampuanlar alın elinize sıvı sabunla içeriğini kıyaslayın %90 ının aynı olduğunu göreceksiniz. saçlarınızdaki problemlerden kurtulmak istiyorsanız size tek önerim sülfatsız şampuanları kullanmanız olur...

X