Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar KokuLu SaçLar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

DryaSzr

Edeple gelen lütufla gider
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2007
2.985
1.453
Saçlarımız nasıl mis gibi kokar?Bu bilgiyi de formsante dergisinden buldum.

Bir cam şişeyi suyla doldurun. İçine birkaç damla en sevdiğiniz aroma yağından damlatın. Suyu, kuru saçlarınızın üzerine dökün. Saçlarınızın mis gibi kokması için, Hindistanlı kadınların sıkça kullandıkları gül ya da lavantayağını öneriliyor.

peki bunu yapınca bitlenmeyiz dimi sonuçta yağ yani yada daha sonra yıkanıyormu.

ya işte hinTlileri düşün ebrucuğm :))
biz eniyisi yıkayalım saçları ..ama o zaman neden surüyoruz ki :))

harbiden bence en iyi koku parfüm sıkmak özelllikle enseye sıkınca arkandakine kadar gidiyor koku valla ciddiyim.

harbiden bence en iyi koku parfüm sıkmak özelllikle enseye sıkınca arkandakine kadar gidiyor koku valla ciddiyim.

hani bu hacı malzemelri satan yerlerde daha sık rastlarız esanslar var ya ben bı kere menekse mı zambak mı ne hatırlamıyorum şimdi ondan aldim .dedıgın gıbı sıktım enseye.3 gun cıkmadı o koku ordan ...hatta eşim sen ne gusel kokuyon bakeem dediiiiii a.s

bende gece gece bitlere taktım diğer bir konudada 1 saat yerine 21 saat yazmıştım kız bitlenirdi valla öyle üzüldümki ya görmeseydim belli saatten sonra beyin duruyo galiba neyyse sigara yakimde belki toparlarım.

süpermiş bende bir ara tabiat ananın kayısı yağını banyodan sonra vücuduma sürüyordum 1 hafta hem odam hem ben mis kokuyodum ama sağlık bakanlığı onu kaldırdı diğer markaların kayısı yağıda kokusuz.

ya benim saçlarım yağlı bende o nedenle iki günde bir yıkıyorum ama sanki ikinsi kokuyo gibi geliyor. Bende saç parfümü gibi şeyler duydum bide saçı tararken tarağı kokulu yağ içeren suya batırabilirmişiz.ben deicem

X