Anket Kokoreç sever misiniz?

Kokoreç sever misiniz?

• Ankete Katılan
    481

coyness

depresif kişilik
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2007
938
2
37
Evettt bayanlar AB hayalleri yaşadığımız şu günlerdetatlicadiarzu kokoreç yasaklanacak gibi haberler duyulmuştu.
Siz ne dersiniz?
Kokoreçsiz yapamam diyenlerden mısınız?

Bayılırım vallaha çok severiz eşim ve kızım da sever,ama biz acısız yiyoruz içine bol kekik attınmı nefiz oluyor yaaaaaaaaaaaaaaa.Dolapta hazır kokoreç var hafta sonu yiyeceğiz,şimdi mi yesek acaba?:roflol:

Hiç yemedim tadı nasıldır bilmem:sm_confused:

İğrenç bir kokusu var üstüne para verseler yediremezler bana:1no2:

Hiç yemedim,yemem de.sengözlerimebaksanabYediğim tek sakatat Ciğer.Bak işte onu çok severim:sm_cool:

yaaa yapmayin bayilirimmmmmm canim cekti zaten yilda bir izne gelince yiyorum ( ben Irlanda'da yasiyorum onlar da acikta hamburger ,hotdog yani sosis ekmek satiyorlar AB once donsun kendine bir baksin

biyerlerden kokoreç kokusu geldi koştum geldim burdanmış of şimdi olsada bol acılı yesek ben denizlide yapılan kokoreç gibisini görmedim

çok yemem ama denk gelirsede yerim ama güzel ve hijyenik ortamda yapıcaklar bence tadı güzel
ama bi çok insan sevmez aslında haklılarda yerken düşünürsen zaten yiyemiyosun !

Kokoreç: Zavallı bir hayvanın öldürülüp,en pis yeri olan bağırsağının ,baharatlarla süslenerek yapılan iğrenç kokulu koku.... şeyi. Ben "kokoreç" denilen şeyi "maço" denilen erkek tiplerinin yediğini sanıyordum.Bir bayanın yediğine inanamam,sizler şaka yapıyorsunuz.Çünkü çok vahşi ve iğreeeençç...

ooo çok severim ben yaa...ama kekikli hiç yemedim şahsen kimyonlu ve kırmızı biberli yedim şimdiye kadar

Kokoreç: Zavallı bir hayvanın öldürülüp,en pis yeri olan bağırsağının ,baharatlarla süslenerek yapılan iğrenç kokulu koku.... şeyi. Ben "kokoreç" denilen şeyi "maço" denilen erkek tiplerinin yediğini sanıyordum.Bir bayanın yediğine inanamam,sizler şaka yapıyorsunuz.Çünkü çok vahşi ve iğreeeençç...

zavalla bir hayvan
en pis yeri
maco
vahset
pardon ama biz napmısız cok merak ettım yaa vahset gıbı kelımeler tuhafsınız gercekten
sevmeyebilirsiniz ama bizi vahsılıkle suclamanız komık

ayrıca kokoreç kalın bagırsaktan yapılmaz, ince bagırsaktan yapılır

X