Kocamın erken boşalması

dunyamsn

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2022
281
118
23
Merhaba benim eşim 10 saniyede falan boşalıyor bu durum o kadar canımı sikmiyordu lakin bir gün işten geldi ve yarım saatten fazla sürdü. Hapta kullanmamişti. Benim kafama şüpheler girdi. Bildiğiniz üzere bı kaç kereden fazla yapınca böyle oluyor ve biz o gün ilk kez yapıyorduk. Nolur bilen biri cevap versin bu kuşku ile yaşamak çok zor

inşallah düşündüğümüz şey değildir. Seni yanlış yönlendirmek istemiyorum.erken boşalma problemini ona söylediysen eğer çaktırmadan geciktirici hap falanda kullanıyor olabilir sana kendini ıspatlamak için

inşallah düşündüğümüz şey değildir. Seni yanlış yönlendirmek istemiyorum.erken boşalma problemini ona söylediysen eğer çaktırmadan geciktirici hap falanda kullanıyor olabilir sana kendini ıspatlamak için
Bazen söylüyorum sürekli dile getirmek istemiyorum üzülmesin diye bı kaç kere kullanmıştı ama kullandığı zaman soylerdi

ben ilk seferde 10 saniyede boşalan insanın ikinci veya üçüncüde yarım saat dayanabileceğini sanmıyorum ama tecrübem de yok konuyla ilgili. yine de burada erken boşalma konularında öneri olarak verilmişti öncesinde boşaltın sonrasında ilişkiye başlayın diye, o zaman da hatırladığım kadarıyla maksimum 10 dakika oluyor denmişti performans süresi.

ilaç ayrı özel bir ilaç mı neden arabada alınmasın ki? bence eşiniz işten çıkınca ilacı aldı, etkisi geçmeden halledelim diye de gelir gelmez icraate girişti.

Onu dusunmemistim hic
Bence öyledir. Bir hafta biz de erken boşalma yaşadık. 2 gün üst üste yaşayınca 3.sünde eşim mast yaptı ve ardından çok uzun sürdü. Ki siz de biliyormuşsunuz zaten 2. 3. seferlerde uzun sürdürebiliyor eşiniz. O sebeple işyerinde 1-2 dkya halletmiştir, içiniz rahat olsun. Aldatılma olsa başka şeyler de hissederdiniz. Çok kafanıza takılacaksa da bir sonraki uzun sürmede hayırdır ne oldu sana maşallah aşkım falan diyin tepkisine bakın :KK70:

Biz hap kullandı diye düşünüyoruz eğer sen şüpheleniyorsan bu cümleler seni tatmin etmiyorsa sende sessiz kalma bul o zaman ne karıştırdığını

Bazen söylüyorum sürekli dile getirmek istemiyorum üzülmesin diye bı kaç kere kullanmıştı ama kullandığı zaman soylerdi
Size geciktirici kullanıyorum neden desin bir erkek bunu gurur yapar bence . Kendince size bak bende seni tatmin edebiliyorum imajı vermek için sizden habersiz ilaç almış olabilir ki bu kötü bişi değil bence fazla takmissiniz

ben ilk seferde 10 saniyede boşalan insanın ikinci veya üçüncüde yarım saat dayanabileceğini sanmıyorum ama tecrübem de yok konuyla ilgili. yine de burada erken boşalma konularında öneri olarak verilmişti öncesinde boşaltın sonrasında ilişkiye başlayın diye, o zaman da hatırladığım kadarıyla maksimum 10 dakika oluyor denmişti performans süresi.

ilaç ayrı özel bir ilaç mı neden arabada alınmasın ki? bence eşiniz işten çıkınca ilacı aldı, etkisi geçmeden halledelim diye de gelir gelmez icraate girişti.
Çok aydinlattiniz teşekkür ederim ❤️

Biz hap kullandı diye düşünüyoruz eğer sen şüpheleniyorsan bu cümleler seni tatmin etmiyorsa sende sessiz kalma bul o zaman ne karıştırdığını
Hap kullanmış olma ihtimali yüksek. Aldatmanın zerresini hissetmedim ama insanın böyle bir durumda aklından geçiyor tabiki

X