kocam prezervatif takmak istemiyor

Hiçmi yoksa ilk zamanların tadını çıkarmak içinmi istemiyor?
Beyefendi kendi keyfini düşünüyor ama seni etkileyen birşeyi umursamıyor.
Orta yola herzaman varım ama karşımdakide varsa.
2 ay olmadı evleneli yeniyiz diye hergun seks istiyor ama hep te prezervatif takmaktan kaçınıyor. Bir iki kere zorla yaptırdım onu da çok trip atti. Çok seviyorim eşimi de hani severek evlendik ama cinsellikte gözü dönüyor anlamadım bu adamı

2 ay olmadı evleneli yeniyiz diye hergun seks istiyor ama hep te prezervatif takmaktan kaçınıyor. Bir iki kere zorla yaptırdım onu da çok trip atti. Çok seviyorim eşimi de hani severek evlendik ama cinsellikte gözü dönüyor anlamadım bu adamı

Çoğu erkek cinselliği sever ama korunma sorumluluğunu birtek sana yüklemesi çok saçma.
Belki şuan yenisiniz heyecanla istemeyebilir ama bir zaman sonra oda çaresine bakmalı. Heleki senin vücudun yöntemlere alerjiliyse.

Paşa hazretlerine bak, rahatından da ödün vermeyecek, korunmak da sadece kadının görevi tabii ya(!)

Çift taraflı koruma öneririm, tek başına hiçbir yöntem %100 korumaz; ikiniz de korunursanız riskleri sıfırlarsınız. Takmadı konusunda ısrarcı olun.

Geri çekilmeye hiç güvenmeyin. Zaten doğum kontrol yöntemi de değil.
Biraz şımarık evet daha iki aydır evliyiz hergun seks yapıyoruz o zmnda istemiyor takmak zorla yaptırdım ona da hep trip atti severek evlendim çok seviyorum eşimi ama işte cinsellikte gözü hicbiseyi görmüyor çok istekli bazen ben o kadar istekli olamıyorum ama ona rağmen okey diyorum herseyine

Tut kolundan ergen kocanı götür doktora anlatsın. Prezervatif takınca bir yerine bir şey olmaz. Tamamen keyfi ve cahillik bildiğini okuyor, sana da canım cicimle istediğini yaptırıyor

Konu sahibi ince prezervatifler de var yani bir sürü türü var araştırın alın en uygunu.

Şimdi de pipi kılıfı. renk renk desen desen tövbe ya 🤣 ay bi de hamileymiş yani prezervatif demek zor geliyorsa kondom de. Kılıf ne ya 🤣🤣
Bu ülkede prezervatif reklamlarının yapıldığı günlerden kılıflı günlere ne de çabuk geçtik

Tut kolundan ergen kocanı götür doktora anlatsın. Prezervatif takınca bir yerine bir şey olmaz. Tamamen keyfi ve cahillik bildiğini okuyor, sana da canım cicimle istediğini yaptırıyor
Cidden ergen ya 20 yaşında ama hala tam bazı konularda olgulasmiyor ben seviyorum hep alttan alıyorum . Artk prezervatif konusunda diretcem hep

icinize bosalmasin.
Disariya versin.
Yani dikkat etsin.
baska bi tarafa bosalsin.
Biz cocuk dusunmedigimiz zamanlar öyle yapardık. En eski zamanlarda. Bazende kılıf takardi.
Seda neden Tanzimat öncesinde yaşanmış bir şey gibi anlatıyorsun bacım bi kaç ay öncesini.

icinize bosalmasin.
Disariya versin.
Yani dikkat etsin.
baska bi tarafa bosalsin.
Biz cocuk dusunmedigimiz zamanlar öyle yapardık. En eski zamanlarda. Bazende kılıf takardi.
Yanlıs yonlendırme yapmayın eksik Bilginizle

Ne munasebet gerı cekılme yontemı?
Hıc oturup arastırsınız mı sordunuz mu doktora
Acıp videolar izlediniz mi
Bu konuya herhangi bir mesai harcadınız mı dogrulugundan emın olacak kadar

Gerı cekılme yontemı dogum kontrol yontemı degıldır

Şansınız yaver gıtmıstır olmamıstır

Ama mezi(zevk suyu) sperm barındırır
ıcıne bosalmadan da pek ala gebe kalınır zevk suyuna karısan kaçak sperm sayesınde😑

X