Kocam pedofil mi

Kaç yıllık evlisiniz ? İnsan, eşinin böyle bir rahatsızlığı olsa önceden hissederdi diye düşünüyorum. Bilmiyorum aramızda psikolog olup da yorumlarsa çok sevinirim. İlk farkedişiniz peki gözünüz mü kaydı yoksa şüpheyle bilinçli mi baktınız o kısmı anlamadım.

Hayir. Bugun ucumuz balkonda oturuyorduk. Kizim dizindeydi esimin. (Ozellikle oturdugu yere dahi bakiyorum artik) kizim oynamaya basladi bu bi aydir dans eder gibi hareketler yapiyor bagiriyor falan. Esim kizimi verdi verirken erekteydi. Bu son olaydan sonra dayanamadim. Kimseyle de paylasamiyorum. Ya oyle bir sey yoksa bunun vebaline girmekte var bir de
Nasıl yani çocuk dans etmeden önce erekte değildi sonradan mı erekte oldu ??

Arkadaslar iyi aksamlar. Kafami cok kurcalayan bir soru var ve ben ne yapacagimi bilmiyorum. 8 aylik bir kizim var. Kocam kizimi kucagina aldiginda birkac sefer erekte vaziyette gordum. Ilk gordugumde beynimden vurulmusa dondum ve cok buyuk bir kavga cikti. Aciklamasi ise bu ima etmeye calistigin seyi duymak bile istemiyorum insan kizina nasil o gozle bakabilir ustelik o bir bebek oldu. Cinsel bolgelerine dokunmaya calisma ya da acip bakma gibi hareketleri yok, ben yanlarinda degilken bebek kamerasindan takip ediyorum. Lutfen anneler bu ereksiyon normal mi durduk yere falan olur mu ? Siz hic denk geldiniz mi? esime sevgiyle yaklasamiyorum midem bulaniyor.

Ay ya Rabbim inşallah size öyle gelmiştir, evlerden ırak 😞😞 biraz takip edip gözlemleyin bebişi de yalnız bırakmayın. Adama şöyledir böyledir diyemeyiz ki yaşayan sizsiniz🤷🏻‍♀️ eşinizin ne zaman ereksiyona girdiğini siz daha iyi bilirsiniz🤷🏻‍♀️

8 aydır kızınıza olan yaklaşımından anlarsınız ki mesela alt değiştirirken sürekli ortamda bulunur falan duşunu kendisi aldırmak ister sürekli gibi gibi

bebeğin altını vs değiştirir mi? Duşa girer misiniz mesela beni babam yıkarmış bebekken kucağına alırmış annemle beraber duşta yıkarlarmış o şekil bi şey farkettiniz mi

Hayir. Bugun ucumuz balkonda oturuyorduk. Kizim dizindeydi esimin. (Ozellikle oturdugu yere dahi bakiyorum artik) kizim oynamaya basladi bu bi aydir dans eder gibi hareketler yapiyor bagiriyor falan. Esim kizimi verdi verirken erekteydi. Bu son olaydan sonra dayanamadim. Kimseyle de paylasamiyorum. Ya oyle bir sey yoksa bunun vebaline girmekte var bir de
Allah Allah. Erekte olunca mı verdi yani? Tövbeler olsun ne diyim. Allah korusun kocama böyle bir şey ima etsem ki etmem de kendini direk öldürür. Mümkün değil yani bu basit bi şey değil çok çok ağır!
Her seyi normal hatta cok cok normal. Sadece ereksiyon
ya bakın size öyle geliyor olabilir mi?

Ereksiyon için erkeklerin herhangi bir görüntüyü akıllarından geçirmesi, cinselliği düşünmeleri yeterli. Başka bir şey düşünüyor olabilir. Bu bir iki seferlik olan bir şeyse normal olabilir. Sakin olmaya çalışın. Yeni doğan bebekten sonra cinsel hayat biraz sekteye uğruyor. Onun verdiği bir şey de olabilir. Bu söylediğiniz/düşündüğünüz şey normal bir baba için çok ağır bir itham. Ona söylemeden gözlemlemeye çalışın.

Tövbeler tövbesi 8 aylık bebek 🥺 Saçmalamayın yaa konu fake mi? İnsan eşinden nasıl kuşku duyabilir.

Kaç yıllık evlisiniz ? İnsan, eşinin böyle bir rahatsızlığı olsa önceden hissederdi diye düşünüyorum. Bilmiyorum aramızda psikolog olup da yorumlarsa çok sevinirim. İlk farkedişiniz peki gözünüz mü kaydı yoksa şüpheyle bilinçli mi baktınız o kısmı anlamadım.
3 yillik evliyiz. Ya insallah kuruntu yapiyorumdur. Bir psikologun olmasini cok yorumlamasini cok isterim. Esim boxer giymez evdeyken. O yuzden ereksiyonu cok belli olur. Tesadufi gordum bilimcli degil

8 aydır kızınıza olan yaklaşımından anlarsınız ki mesela alt değiştirirken sürekli ortamda bulunur falan duşunu kendisi aldırmak ister sürekli gibi gibi
Benim eşim de tüm çocuklarımı kendisi yıkar. 5 aylık kızım duşta onun kucağındadır ben de yıkarım. Çok da mutlu olur bana da çok bağlanıyor çocuklarım der. Yıkamak istemesiyle böyle şeyleri bağdaştırmak hiç normal değil.

Konu sahibi sizin durumunuza çok üzüldüm. Siz küçükken böyle bir duruma maruz kaldığınız için çok kuruntulusunuz. Size kim bu muameleyi yapmıştı küçükken peki?
Asıl olay bu bence lütfen böyle düşünmeyin. Terapi alın destek alın lütfen.
9 senedir goruyorum tedavi. Regresyonlar eftler.. Ama bu benim kuruntummus gibi hissetmiyorum o yuzden zaten icim icimi yiyor. Komsumuz..

Ne olursa olsun mutlaka yakin takipte olun.. sakın boş bırakmayın.. şüpheniz varsa günah a girmek istemem ama bin kat daha dikkatli inceleyin.. öncesine ve sonrasına.. erekte olduktan sonra ne yapıyor direk wc ye mi gidiyor yoksa size mi yanaşiyor?

Allah korusun benim de bebeğim var aklıma gelsin dahi istemem..

X