Kocam pedofil mi

Pedofili sapık konuyu açan kişi.. yüzde 90 diyorum .. beelkide bize sorarak kendini tanımaya calisiyor arkadas.. benim kızıma bitarafını kaldırıp cocugun bacaginin altinda tutan adamin , cocuk kucaginda dans edince erekte olan adamin şeyini koparıp eline verir atarım kapinin önüne bide öyle mi ki böylemi ki konu aciyorsunuz şakamısınız varsa boyle bisey sormanız bile saçma .. umarım fake konudur

Sakin ol bence biraz sen bu şekilde suçlama eşini çünkü bu yasadigin şey sanılanın aksine yaygın bi durum. Her pedofili infantofili degildir ayrica. Infontofili pedofili kadar yaygin degil zaten cok cok kucuk bir ihtimal bu. Cocuga yönelik abuk sabuk bir davranışı veya söylemi yoksa bu önemli bir sey degil.

Diyelim eşiniz pedofili, bunu arastirmaniz gerekiyor. Genelde 10 yasina kadar bu yonelimi belli olur yetiskinlikte degismez cinsel yonelimi. O yuzden ergenlik öncesi anılarını can kulagiyla dinleyin.

Eşiniz ne iş yapıyor? Pedofililer cocuklarla alakali işlere girerler. Özellikle pedofililerin çoğunluğunu oluşturan romantik kategorideki pefofililer çünkü bu insanlar aksiyon almazlar. Cocuklarin ic dunyasina ilgi duyarlar onlarla vakit geçirmekten onlarin dünyaya karşı olan merakını paylasmaktan haz duyarlar. Ve cocuga zarar vermezler. Bu yuzden genelde öğretmenlik mesleğini tercih ederler. Maalesef cogu bu sekilde dolanir aramizda.

Diger taraftan kendi yas grubundaki insanlarla konusmaktan cok hoslanmazlar genelde utangactir pedofililer. Bi pedofiliyle konuştuğunuz zaman zeka yaşı bulundugu yastan cok kucuk gibi gelir.

Eşine ereksiyon oldu diye bu yaftayı yapıştırman doğru degil. Insan beyni cok karmasik ozellikle günlük haz ve heyecanlari cinsel durtulerle karistirabilir bi yapıda. Çünkü ereksiyon parasempatik sistem tarafindan yönetiliyor ve merkezi sinir sistemi o an oksitosini yanlış algılıyor. Şöyle şöyleyim birine çok aşık olduğunu hayal et, o kisiyle böyle ilgilenmek istersin bakmak beslemek ona dünyaları vermek gibi gibi. Dolayısıyla tersinde de cinsel bi etki ortaya çıkabilir çok baktigin sevdigin bir bebegin sana heyecan vermesi ereksiyona neden olabilir. Bizde de oluyor aslında ama disardan gorunmedigi icin mesele olmuyor :) mesela ben okul öncesi yaşlarımda bir markette veya mahallede kayboldugumda klitorisim aşırı gidiklanmaya baslardi beni nerdeyse orgazmin esigine getirirdi. Veya parkta salincakta cok hizli sallanmak hala yaparim denesem, o heyecan uyariyor beni. Bu salıncağa hallendigim anlamina gelmiyor :) pedofililerde bu ayrim hic yok surekli cocugu hazla bagdastiriyorlar ama normal insanda zaman zaman karisabilir. Adamin kendi ereksiyonunu fark etmemesi de bu yüzden. Cinsel bir yonelim olsa farkinda olur ve senden saklardi. Baska bi acidan da bircok oglan cocugu annesi öptüğünde ya da sarildiginda erekte olur bu onların ensest oldugu anlamina gelmez.

Ikna olmuyorsan da şunları sorgulayabilirsin:
Kendi ailesiyle arasi nasil annesiyle babasiyla? Kendi cocuklugunda tacize ugradigina dair bisey anlatti mi mesela bu annesi ciplakken sırtını keselemek bile olabilir? Yegeni falan var mi onlara karsi tavrı nasil? Pedofililer genelde tanidiklari cocuklara ilgi duyarlar. Cocuklara karşı absurd bi ilgisi alakasi yoksa bence sorun yoktur. Esini kac senedir taniyorsun? Tamamen gozardi etme ama kafan da bir ereksiyona takılıp kalmasın lütfen.

Sakin ol bence biraz sen bu şekilde suçlama eşini çünkü bu yasadigin şey sanılanın aksine yaygın bi durum. Her pedofili infantofili degildir ayrica. Infontofili pedofili kadar yaygin degil zaten cok cok kucuk bir ihtimal bu. Cocuga yönelik abuk sabuk bir davranışı veya söylemi yoksa bu önemli bir sey degil.

Diyelim eşiniz pedofili, bunu arastirmaniz gerekiyor. Genelde 10 yasina kadar bu yonelimi belli olur yetiskinlikte degismez cinsel yonelimi. O yuzden ergenlik öncesi anılarını can kulagiyla dinleyin.

Eşiniz ne iş yapıyor? Pedofililer cocuklarla alakali işlere girerler. Özellikle pedofililerin çoğunluğunu oluşturan romantik kategorideki pefofililer çünkü bu insanlar aksiyon almazlar. Cocuklarin ic dunyasina ilgi duyarlar onlarla vakit geçirmekten onlarin dünyaya karşı olan merakını paylasmaktan haz duyarlar. Ve cocuga zarar vermezler. Bu yuzden genelde öğretmenlik mesleğini tercih ederler. Maalesef cogu bu sekilde dolanir aramizda.

Diger taraftan kendi yas grubundaki insanlarla konusmaktan cok hoslanmazlar genelde utangactir pedofililer. Bi pedofiliyle konuştuğunuz zaman zeka yaşı bulundugu yastan cok kucuk gibi gelir.

Eşine ereksiyon oldu diye bu yaftayı yapıştırman doğru degil. Insan beyni cok karmasik ozellikle günlük haz ve heyecanlari cinsel durtulerle karistirabilir bi yapıda. Çünkü ereksiyon parasempatik sistem tarafindan yönetiliyor ve merkezi sinir sistemi o an oksitosini yanlış algılıyor. Şöyle şöyleyim birine çok aşık olduğunu hayal et, o kisiyle böyle ilgilenmek istersin bakmak beslemek ona dünyaları vermek gibi gibi. Dolayısıyla tersinde de cinsel bi etki ortaya çıkabilir çok baktigin sevdigin bir bebegin sana heyecan vermesi ereksiyona neden olabilir. Bizde de oluyor aslında ama disardan gorunmedigi icin mesele olmuyor :) mesela ben okul öncesi yaşlarımda bir markette veya mahallede kayboldugumda klitorisim aşırı gidiklanmaya baslardi beni nerdeyse orgazmin esigine getirirdi. Veya parkta salincakta cok hizli sallanmak hala yaparim denesem, o heyecan uyariyor beni. Bu salıncağa hallendigim anlamina gelmiyor :) pedofililerde bu ayrim hic yok surekli cocugu hazla bagdastiriyorlar ama normal insanda zaman zaman karisabilir. Adamin kendi ereksiyonunu fark etmemesi de bu yüzden. Cinsel bir yonelim olsa farkinda olur ve senden saklardi. Baska bi acidan da bircok oglan cocugu annesi öptüğünde ya da sarildiginda erekte olur bu onların ensest oldugu anlamina gelmez.

Kendi ailesiyle arasi nasil annesiyle babasiyla? Kendi cocuklugunda tacize ugradigina dair bisey anlatti mi mesela bu annesi ciplakken sırtını keselemek bile olabilir? Yegeni falan var mi onlara karsi tavrı nasil? Pedofililer genelde tanidiklari cocuklara ilgi duyarlar. Cocuklara karşı absurd bi ilgisi alakasi yoksa bence sorun yoktur. Esini kac senedir taniyorsun? Tamamen gozardi etme ama kafan da bir ereksiyona takılıp kalmasın lütfen.
Zeka yaşı bulunduğu yaştan kücük gibi gelir derken zeka geriliğini mi kastettiniz?

Bilincalti normal sehvet duyulan haz ile yemek yerken alinin hazzi karistirabiliyormus. Heyecanlaninca erekte olan insanlarda varmis mesela. Bu durum bana onun gibi geldi dedi.
Bazi arkadaslara kendimi aktaramiyorum galiba ama pardon da 3 5 kez erekte gordugumde, kendi gozumden bile sakindigim kizim icin endise etmem kadar normal bir sey yok benim icin.
Don mevzusunda da evet benim icin de igrenc hic hijyenik degil ama ne yapabilirim arkadaslar dinlemeyen birine. Elbette cocugum icin dayatacagim ama yapamadim bu zamana kadar bir sey elimden bir sey gelmedi
Ortalığı yık geç bacım , ya donunu giysin ya da defolup gitsin evden , iğrendim...

Kanunlar bizim dusuncelerimize gore isleseydi evet boyle bir durum varsa ben de gostermek istemezdim ama polis zoruyla bile cocugu mahkemenin belirledigi gun ve saatlerde alabilir benden. Boyle bir durum varsa bosanmak daha tehlikeli olmaz miydi?
Mahkeme pedofiliye çocuk göstermez bacım...

Zeka yaşı bulunduğu yaştan kücük gibi gelir derken zeka geriliğini mi kastettiniz?
Baktığında anlaşılacak bir özür gibi degil. Cocuksuluk olur konusmalarinda hareketlerinde. Fatmagülün abisi gibi :)) bu dedigim duygusal takılan pedofileler icin. Cocuklari sevmek ilgilenmek haz verir onlara. Ve bunla yetinirler cogu zaman.

Infantofili olanlarin ise ic dünyası cok pis olur genelde. Bebeğin caninin yanması, üzerinde mutlak bi hakimiyet kurabilmek, dişlerinin olmamasi hatta kanaması bile zevk verir onlara. Pedofililer kendi iclerinde bile cok baska baska alt kategorilere ayrilirlar ve hepsi acımasız olmaz cogu tam tersi reele dökmezler işi.

Arkadaslar psikologum haz duygusunun yanlis yonlendirilmis olabilecegini soyledi. Yani yemek yerken alinan haz gibi bebegi severken de aldigi haz yanlis sekilleniyor olabilecegini soyledi. Baska hicbir davranisinin veya tavrinin olmadigini boyle bir sey olsaydi daha farkli davranacagini soyledi. Tabi ki takipteyim ama icim biraz daha rahat simdi. Esimi de baslatacagim terapiye bundan sonrasi icin Allah kerim diyorum. Dualarinizi eksik etmeyin, sadece yanlis sekillenmeyle kalmis olsun bu durum
Başlarım onun yanlış şekillenmesine daha başka şeyler derimde burası müsait değil. Gitsin donunu mu giyiyor terapi mi alıyor napıyorsa yapsın. Eşinizin o muhteşem beyni algılasın bu durumun yanlış olduğunu hala bunları normal görüyorsa ya bi nöroloji ye gitsin bellkii zeka geriliği falan var ya da adliyenin yolunu tutun. Gerisi size kalmış çocuğunuz size emanet.

Mesleginiz nedir? Bunlar profesyonel birinden duydugumuz bir aciklama mi merak ettim. Yanlis anlamayin, cok detaylı anlatmışsınız o yuzden uzman oldugunuzu düşündüm merakim bundan.

Çamaşır değiştirdiğinde gelen o rahatlama hissini bilen bilir. Bir insan pijaması pis nasıl rahat gezebilir🤢
Günlük değişmeden asla rahat edemem , nasıl geziyor öyle pis pis , ay bu adam tam boşamalık, benim de kız bebeğim var vallahi yırtarım ortalığı, o kadar paranoyak bir insanım ki eve kamera takcam , çalışmaya başlarsam her an bebeğimi görmek isterim, anneler yanılmaz ve her anne hisseder haa bazıları ses etmez görmezden gelir o başka tabi ...

Bizim dede sapıktı ya sadece kadın olsun yeter. Pavyonlardan çıkmazmış gençken. Aklıma geldikçe kusasım geliyor hiç sevmiyordum hiç çocukken tiksiniyordum ondan. Cinsellik ne bilmezken yine de hissediyormuşum eylemlerindeki iğrençliği.
Çocuklar hisseder negatif enerjiyi, çok üzüldüm 😔

Bilincalti normal sehvet duyulan haz ile yemek yerken alinin hazzi karistirabiliyormus. Heyecanlaninca erekte olan insanlarda varmis mesela. Bu durum bana onun gibi geldi dedi.
Bazi arkadaslara kendimi aktaramiyorum galiba ama pardon da 3 5 kez erekte gordugumde, kendi gozumden bile sakindigim kizim icin endise etmem kadar normal bir sey yok benim icin.
Don mevzusunda da evet benim icin de igrenc hic hijyenik degil ama ne yapabilirim arkadaslar dinlemeyen birine. Elbette cocugum icin dayatacagim ama yapamadim bu zamana kadar bir sey elimden bir sey gelmedi

Sen kocanla ne zamandır tanışıyorsun? Evet adama bir babaya böyle bir şüphe ima ağır ama, aklı başında biriyse kocan sana düzgünce açıklama yapar, kendisini ifade eder. Burada yazıldığı gibi "kocama bunu desem bunu boşanır" olayı söz konusu olmaz normal bir ailede. Yani adam kafamdan bir düşünce geçti arada öyle oluyor, bir daha çocuk yanımdayken dikkat ederim gibi bir şey demedi mi hiç?

Mesleginiz nedir? Bunlar profesyonel birinden duydugumuz bir aciklama mi merak ettim. Yanlis anlamayin, cok detaylı anlatmışsınız o yuzden uzman oldugunuzu düşündüm merakim bundan.
Estağfurullah konusalim diye yazıyorum zaten. Veri bilimcisiyim. Psikolojide yandalim var. Postdoc yaparken amerikada birkac klinik çalışmanın analizinde yer aldim pedofililer uzerine. Turkiyede profesyonelim diyenlerin konusmaya bile cekindigi konular bunlar, o yuzden kim profesyonel ben bilmiyorum doğrusu.

Böyle birşey sorduğunuza göre evet.
Yani kesin bişeylerinden şüphelenmişsiniz kondurduğunuza göre. Gördükleriniz de pek tekin şeyler değil zaten.

Hadi doğurdunuz bari koruyun çocuğu lütfen. Hiç doğurmamanız gerekirdi ya neyse 🤦

Günlük değişmeden asla rahat edemem , nasıl geziyor öyle pis pis , ay bu adam tam boşamalık, benim de kız bebeğim var vallahi yırtarım ortalığı, o kadar paranoyak bir insanım ki eve kamera takcam , çalışmaya başlarsam her an bebeğimi görmek isterim, anneler yanılmaz ve her anne hisseder haa bazıları ses etmez görmezden gelir o başka tabi ...
Yani, adam sapık değilse bile sorunlu bir tip olduğu kesin. Akşamdan beri konudan çıkamadım, çok çok hassas bir konu bu.

Son düzenleme:
Estağfurullah konusalim diye yazıyorum zaten. Veri bilimcisiyim. Psikolojide yandalim var. Postdoc yaparken amerikada birkac klinik çalışmanın analizinde yer aldim pedofililer uzerine. Turkiyede profesyonelim diyenlerin konusmaya bile cekindigi konular bunlar, o yuzden kim profesyonel ben bilmiyorum doğrusu.

❤️

Bir noktaya kafam cok takildi, ozellikle eyleme gecmeyen romantik pedofillerin meslek secimleri.

Ogretmenimiz romantik pedofili ise bunu farketmek mumkun olmayabilir mi? Bu romantik pedofiller taciz etmeden yanlarında bulunmaktan mi keyif alirlar sadece, yoksa gunun birinde illaki harekete gecerler mi? Yani bu dediginizi cok tehlikeli buldum, icim titredi okurken.

Can kurtaranlara da çok dikkat etmek lazım ( tabi ki hepsini kastetmiyorum) . Biz Sarıyerde bir plaja gittik. Bi baktım cankurtaran aldı telefonu oğluma doğru tuttu, hemen gittim ne yapıyorsun dur bakalım çekemezsin dedim! Niye abla ne olmuş ki dedi! Dedim ne demek ne olmuş ya? Çok şey olmuş sen oğlumu çekemezsin bir daha böyle bir şeye kalkışma polis çağırırım demiştim. 4 yıl önceydi. Tabi ben o zaman pedofili falan pek bilmiyordum sadece bu konuda çok hassasım. Sonradan aklıma geldi pedofili ihtimali zaten.
Herkese karşı ekstra çok dikkat etmeliyiz.
Artık cidden kimseye güven duyulmuyor.

X