Kocam nefes aldırmıyor

cikolatalisufle42

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2024
3
-27
25
Hanımlar merhabaaa
Kocam bana asla nefes aldırmıyor. Eskiden çok kibar anlayışlı görgülüydü. Şimdi ise tam bir öküz. Bırakın dışarı çıkmayı balkona bile çıkmamı istemiyor. Sürekli beni baskılıyor. Evden ekmek almaya göndermiyor. Eskiden de kıskançtı fakat hamile olduktan sonra iyice beni kıskanır, dışarı çıkmamı engeller oldu. Öğretmenlik mesleğini bıraktım sırf istemiyor diye!!! Şimdi çok pişmanım... Kıskançlıkları öyle bir boyut aldı ki geçen gün yolda bir arkadaşım selam verdi diye evde demediğini bırakmadı üstüne bir de bileklerimi morarttı sıkmaktan 😖 Ama onu çok seviyorum uyarsam düzelir mi

Hanımlar merhabaaa
Kocam bana asla nefes aldırmıyor. Eskiden çok kibar anlayışlı görgülüydü. Şimdi ise tam bir öküz. Bırakın dışarı çıkmayı balkona bile çıkmamı istemiyor. Sürekli beni baskılıyor. Evden ekmek almaya göndermiyor. Eskiden de kıskançtı fakat hamile olduktan sonra iyice beni kıskanır, dışarı çıkmamı engeller oldu. Öğretmenlik mesleğini bıraktım sırf istemiyor diye!!! Şimdi çok pişmanım... Kıskançlıkları öyle bir boyut aldı ki geçen gün yolda bir arkadaşım selam verdi diye evde demediğini bırakmadı üstüne bir de bileklerimi morarttı sıkmaktan 😖 Ama onu çok seviyorum uyarsam düzelir mi
bileklerini sıkmaktan morartmış. Evi terk edip boşanma davası açmak için neyi bekliyorsunuz? Uyarsan dahada azıtır mutlu olmadığın bir yerde seviyor olmanın hiçbir önemi yok. Birde hamilesin yürüyüş yapman lazım doğum için sağlığın için. Onu geçtim kısıtlama gibi bir hakkı olamaz ya malı değilsin onun eşisin.

Aldatıyordur ondan dışarı çıkarmıyordur.

Bu kıskançlık değil.

Aynısı akrabamın başına geldi adam evden çıkarmıyordu güya kıskançlıktan meğer dışarda yediği haltları görmesin diyeymiş

Sakın ev hapsini güzellemeyin normalleştirmeyin buna kıskançlık demeyin bu ruh hastalığı.

Herkesi kendi gibi sapık sanıyor demek ki.

Çekin resti.

Imı ını çık sıvıyırım 👎🏿

Sizin de ondan aşağı kalır yanınız yok demek ki

Ama onu çok seviyorum uyarsam düzelir mi
Ama o sizi sevmiyor, seven kıskanır lafını kim uydurduysa Allah onu bildiği gibi yapsın, bu lafa kanan kadınlar koştura koştura kendilerini mahvedecek adamlarla evleniyorlar sonra nefes bile alamayacak hale geliyorlar, böyle hastalıklı kıskançlığın sevmekle zerre alakası yok.

Boşanın diyeceğim bebeğim var eşimi de seviyorum diyeceksiniz, sizin gibi bir arkadaşım vardı, perdeleri dahi açması yasaktı evine gittiğimde kapalı perdelerle oturdukça ben boğuluyordum, perde açmak yasaktı pencereden bakmak yasaktı zamanında alkol alıp dövmelerine de katlanmış boşanmamış, sonunda sinir krizi geçirip psikolojik hastalık sahibi oldu ilaçlara bağımlı hale geldi arkadaşım, siz de aynı yolda ilerliyorsunuz maalesef.

Gül gibi mesleğinizi de bırakmışsınız🤷‍♀️ erkek için meslek bırakılmaz, erkeğe çok taviz verilmez, her yaptığı sevgi zannedilmez.

X