Kocalara işveli cilveli dayak :)

Gülmekten öldürdünüz beni yeminle kapatılan topikte. Mesaj yazıyorum ki kaybetmeyeyim. Arada okuyacağım burayı. :KK1:

bekarken ne yazardım ne faydalanırdım bu topikten hey gidi :KK9:
dur ben biraz geçmişe gideyim de ne hayallerim varmış göreyim :KK23: :KK9:

Başlık süperrr çok güzel fikir. Bende politiğimdir bu konuda nabza göre şerbet yapmak lazım bayanlar :cool::-)

Bu topigi bastan sona okumak lazım:KK48:
Biraz okudum. Ben işve yaparım zaten hep güleryüzlüyümdür ama iyi taktiklerde yok değil. :-) Mesela bu sabah aşkım işe giderken uyandım gülümsüyorum yataktan seni çok seviyorum falan dedim. Tişörtleri kalmamış bir kısmı ütülenecekti bir kısmı kirliydi malum hastalıktan evle cok ilgilenmedim dinlendim. Dedimki aşkım bugün kısa kollu gömleğini giysen ben bugün yıkar ütülerin tişörtlerini dedim. Tamam aşkım falan diyo. Oda seni seviyorum falan diyo. Normalde tişörtü kalmayınca üfff tişört kalmamış diye üflerdi bende kızar bahane sıralardım artık hep hatalarımda yılışıklık yapıcam:KK55:

Aha tam benlik konu.

Bende çok politigmdir

Tatlı dille haksızken ble haklı çok oldum

Bi kadn bence (klasik ama çok dogru)
4 karakter olmalı

Bnm esim daima odun hiic degistiremem bn beceremedm yani smdi mutfakta sogan dogruyoduyanina gittim gozu yanmis oyy kuzum cAnin mi acidi senin dedim bna dedigi sey gidermisin git dersine bak hadi hadi hadi bn napiym ki ona cozum yolu var mi

Yok anam benim herif tam bi kazma böylesini görmedim 1 haftadir annemlerdeyim anlamlı mesajlar atıyorum öküz dönmüyor nerdeyse yalvaracam bi özledim dedirtemedimm anca oğlu o olmasa aramaz bile ya ruhsuz kibarliktan nasibini almamış kütük yok yok işve cilve bunların neyine hiçbir şey haketmiyorlar valla köküne benzin döküp yakacaksin arkadaş bi insan bu kadar mı anlayissiz olur inan odun demeye dilim varmiyor odun bari şekil alır :KK31: pesss bayrağını kaldırdım :KK42:

Bura benim topiğimmiş meğerse :) Nasılsınız canlar?

Konuyu en baştan okumak lazım çok yararlı olmuş şu zamanda sudan sebeplerle kavga edenler için..
Eee ama devamini da getirin kk nın cilveli hatunları öğrenmek lazım benim gibiler için çok faydalı topic :KK54::KK48::KK48::KK48:

X