Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç Olup da Sevmediğiniz Burçlar Hangileridir ?

bi süre önce farkettim ki istisnaları olabilir ama çoğu zaman yengeçlerle arıza çıkıyor.
Açık sözlü ve direkt olmak benim için önemli ne demek istiyosan içinden geçen neyse laf sokmadan, dolaylı anlatımlar yapmadan söyle di mi
işyerimde ya da yakın çevremde bu tarz problemler yaşadığım insanların ortak özelliği burçlarının yengeç olması

Son düzenleme:
Başak ve oğlakların hiçbiriyle mi anlaşamam kardeşim!Hayatım boyunca hiçbiri ile doğru düzgün konuşamadım,çok sinirime dokunuyorlar (özellikle başak erkekleri ve oğlak kadınları) o kadar mı temizlik düşkünü mıymıycı,baskıcı,otoriter olabilir bu insanlar?Akreplerle şöyle böyleyim,balıkları severim (fazla ağlamadıkları sürece),yengeçlerden çok iyi dostlarım var gerçekten çok iyi arkadaştırlar,ikizlerin dengesizliği genel olarak beni rahatsız etmez,onun havasına göre takılırım ben.kovalarla aynı ortama düşersem sohbet ederim,onun dışında fazla sıkı fıkı olamam.teraziler hayatımda yoklar zaten.aslan burcunun muhabbeti güzeldir,onunla aynı ortamda bulunmak zevklidir de, benimle inatlaştıklarında bayılacak gibi olurum.En iyi dostumsa Yay ve Yengeç (yengeç olmasının sebebi,yükselenimden kaynaklı,yükselenim yengeç yani :).Evet,sanırım hepsi bu

oğlak kladınlarına ifrit olurummmm sessiz saf ayagına yatıp her türlü seyi yapabilecek potansiyeldedirler

terazi erkeklerini de seviyorum ama biraz daha cesur olsalar tam on numara olacak kuru kabadayılılık cogundaki

akrep erkeği kadını farketmez en iyi arkadaslarım hep akrep burcu oldu sadık ve gercek dost onlar yarı yolda bırakmıyorlar birde babam akrep o uzden ayrı bi zaafım var diyelim akreplere

boğalar cok takıntılılar muhabbetleri falanda sarmıyo bana aman hiç görüşmesem daha iyi :)

ikizler cok geveze bi müddet sonra sıkılıyorum onlardan da .d
yengec aslan candır :)
he bide basaklarr aman amannn hele erkekleri ıyy cok titiz cok elestiricii iğrenç kadın gibi laf kavgasına giren apayrı bi dünya zaten onlar hiç ama hiç anlasamıyorum aman anlasmakta istemiyorum :) bu kaddar

hımmmm:)))

en anlaşamadığım burç terazi.
akrepler bazen bi şekilde canımı çok acıtırlar ama yinede severim akrepleride:)
en iyi anlaştığım burçsa aslan, görür görmez anlarım zaten aslan olduğunu genelde:KK1:
boğalar beni hep çeker nedense:KK1: eşim boğa:))) boğa boğa diye diye buldum sonunda onu:)))
gerçi o beni buldu:):KK1: hahahaha.....:KK53:

oğlakların yanında kendimi baskılı hissederim genelde.
kovalarla da mutluyumdur, rahatımdır:)
yengeçleride çoooook severim, çok..... çünkü çok hisliler, ama anlaşma babında çok iyi anlaştığımız söylenemez.

Güneş burcum koç
Yükselenim başak - malesef çünkü sevmiyorum başağı ya koç burcunun zıttı ve beni hep ikilemde bırakıyor. Bazı insanlar bei sıcak kanlı bazısı buzdolabı diye tanımlıyor.
Ay burcum ikizler- eleştimenmiş evet doğru eleştiririm.
Seninki nasıl?

Güneş burcum koç
Yükselenim başak - malesef çünkü sevmiyorum başağı ya koç burcunun zıttı ve beni hep ikilemde bırakıyor. Bazı insanlar bei sıcak kanlı bazısı buzdolabı diye tanımlıyor.
Seninki nasıl?

canım koçun zıttı başak değil terazi.
evet biz koçlar dengesizliği tutarsızlığı sevmiyoruz, bende bi koçum çünkü.
bence sende ikilem oluşturan ikizler, ikizlerin sürekli değişir, adı üstünde ikizler.
benim bi ikizler tanıdığım var, bana dediki; ben bile bazen kendime hayret ederim dedim, bugün evet dediğime yarın hayır diyebiliyorum dedi.
şimdi aslında sende ilginçsin benim gibi:))))

benim burcum koç, ay burcum balık, yükselenim yay.
yani ateş olup su duygusallığına sahibim, bu da gerçekten zor oluyo benim için vede yorucu:KK43:
bazen insanlar beni anlamıyo.....
napıcan işte, imtihan dünyası, herkesin sıkıntısı farklı.

sende şöylemisin; bu 3burcuna göre şöyle bi insan olabilirsin sende: görünüşte çok mantıklı kontrollü görünen ama aslında pek öyle olmayan, hatta duyguları değişken biri. nasıl uyuyomu sana?

ama insan kendini olgunlaştırabilir eksik yanlarında bence.

birde ben astrolog falan değilim haaa:))))
kendi kendime okuduğum şeyler işte:)
burçlar gerçekte varmı onada emin değilim:)))))))

ama bence burçlar var ise bile burçlardan önce gelen şeyler var hayatta; inanç, saygı, sevgi ve bi kaç konu daha.

canım koçun zıttı başak değil terazi.
evet biz koçlar dengesizliği tutarsızlığı sevmiyoruz, bende bi koçum çünkü.
bence sende ikilem oluşturan ikizler, ikizlerin sürekli değişir, adı üstünde ikizler.
benim bi ikizler tanıdığım var, bana dediki; ben bile bazen kendime hayret ederim dedim, bugün evet dediğime yarın hayır diyebiliyorum dedi.
şimdi aslında sende ilginçsin benim gibi:))))

benim burcum koç, ay burcum balık, yükselenim yay.
yani ateş olup su duygusallığına sahibim, bu da gerçekten zor oluyo benim için vede yorucu:KK43:
bazen insanlar beni anlamıyo.....
napıcan işte, imtihan dünyası, herkesin sıkıntısı farklı.

sende şöylemisin; bu 3burcuna göre şöyle bi insan olabilirsin sende: görünüşte çok mantıklı kontrollü görünen ama aslında pek öyle olmayan, hatta duyguları değişken biri. nasıl uyuyomu sana?

ama insan kendini olgunlaştırabilir eksik yanlarında bence.

birde ben astrolog falan değilim haaa:))))
kendi kendime okuduğum şeyler işte:)
burçlar gerçekte varmı onada emin değilim:)))))))

ama bence burçlar var ise bile burçlardan önce gelen şeyler var hayatta; inanç, saygı, sevgi ve bi kaç konu daha.

görünüşte çok mantıklı kontrollü görünen ama aslında pek öyle olmayan, hatta duyguları değişken biri. nasıl uyuyomu sana? Evet aynı ben cnm ve de insanlar özgüvenimin çok yüksek olduğunu söylüyor.Ama küçükken ben o kaaddaarr utangaçtım kiiii... Meğer şu an özgüvenim tavandaymış :) Ama kendimi de çok eleştiririm hem seviyorum kendimi hem eleştiriyorum. Haha belki de dediğin gibi başağın üsütne gitmemem gerek :)
Senin durumun da trajik bi kere ay burcun balık. Nasıl etkisi var sende?

Güneş burcum koç
Seninki nasıl?

görünüşte çok mantıklı kontrollü görünen ama aslında pek öyle olmayan, hatta duyguları değişken biri. nasıl uyuyomu sana? Evet aynı ben cnm ve de insanlar özgüvenimin çok yüksek olduğunu söylüyor.Ama küçükken ben o kaaddaarr utangaçtım kiiii... Meğer şu an özgüvenim tavandaymış :) Ama kendimi de çok eleştiririm hem seviyorum kendimi hem eleştiriyorum. Haha belki de dediğin gibi başağın üsütne gitmemem gerek :)
Senin durumun da trajik bi kere ay burcun balık. Nasıl etkisi var sende?

başakta çekingenlik var zaten:) ama kendine güveni tamdır, koç desen zaten cesurdur hatta olmaması gerektiği kadar fazlasıyla cesurdur. ikizler eleştirici olur ve en ince ayrıntıları farkeder:))))
başakta çok dikkatlidir.

ya canım şimdi şöyle oluyo benimkisi, görünüşte kafaya bişeyi takmayan, enerjik hareketli neşeli sorunsuz görünüyosun, yaşam olarak yine enerjik pek duygusal biri olmayan neşeli biri görünüyosun ama aslında çok duygusal ve çok hassassın......
yani yorucu oluyo bu da.
bazen insanlar bu yüzden beni anlayamaya biliyo. şöyle desem olur galiba; gerçek hayattaki bir balığı düşün hayvan olarak, hıh aslında balık olup ama hayvan olan aslan gibi görünüyorum, galiba anlatabildim. aslansın diyip hüküm yiyorum ama aslında ben masum narin bir balığım..... bu da beni yoruyo, zorluyo işte.

bu arada kendimi de hayvan yaptım ya ben:))))):KK53::KK53::KK53:

ayy cok zor zaten hep balıklar (demin başak yazıyordu burda :)) için üzülürdüm.. :KK43: cünkü cidden çok kırılgan oluyorlar aslında, çok sağlam görünüşlerinin altında. Bi şey sorayım o zman oğlak ve ben nasıl olur. Yükseleni terazi ay burcu da balık senin gibii :) Nazik biri zaten balık olduğu ordan belli

Son düzenleme:
ayy cok zor zaten hep başaklar için üzülürdüm.. :KK43: cünkü cidden çok kırılgan oluyorlar aslında, çok sağlam görünüşlerinin altında. Bi şey sorayım o zman oğlak ve ben nasıl olur. Yükseleni terazi ay burcu da balık senin gibii :) Nazik biri zaten balık olduğu ordan belli

bu kişi dışardan pek tutarlı görünmeyen, ama aslında hiçde öyle olmayan, kendi içinde uyumlu dengeli tutarlı, ve zor sinirli yanıda olan birimi?

bu kişi dışardan pek tutarlı görünmeyen, ama aslında hiçde öyle olmayan, kendi içinde uyumlu dengeli tutarlı, ve zor sinirli yanıda olan birimi?

İçini bilemiyorum konuştuğunda çok güven verir ama hiiççççç tutarlı değil dışardan :KK43:( Sebebini de söylemez niye karar değiştirdin dersin belki şöyle belki böyle allah allah fln der. Tam güvenemiyor heralde.

Başaklar için üzülürüm demiştim o balık olcaktı hatta düzelttim önemli deil :)

hımmm şimdi kapiş yaptım, anladım tamam:)

İçini bilemiyorum konuştuğunda çok güven verir ama hiiççççç tutarlı değil dışardan :KK43:( Sebebini de söylemez niye karar değiştirdin dersin belki şöyle belki böyle allah allah fln der. Tam güvenemiyor heralde.

canım şimdi bana uyarmı bu kişi demişsin ya, ben şimdi bi yorum yapamam ki inan sana bu konu hakkında, çünkü bu burç konusunda ilim sahibi değilim, ve burç konusu çooook geniş ve karmaşık bi konu.....
kimseyi yanlış yönlendirmek istemem, oyüzden bi yorum yapamam sana.
yalnız bence burçtan önce inanç gelir ve vs vs gelir.
inacıma göre, yani islama göre; herşeyin hayırlısıdır önemli olan, herşeyde herşeyin hayırlısı olsun hep insanlar için inşaallah.
hayatta kader diyede bişey var:) falan falan falan işte:):KK37::KK37:
derin mevzular hep bunlar........

X