Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç Olup da Sevmediğiniz Burçlar Hangileridir ?

kovalarla anlasamam.genelde kis burclarin huylari benimle hic tutmuyor ! koclar,ikizer,bogalar ve basaklarla cok iyi anlasiyorum.zaten koc kadini biri onun sinirini bozmadiysa herkesle iyi anlasir :KK70:

Oğlak ve Yengeç burçlarıyla anlaşamıyorum, sevemiyorum onları bir türlü. Eminim onlar da beni sevmiyorlardır. :KK70:

koç yengec le anlasamaz ama ilgisini ceker yengecler sevgilerini belli etmez koçlarda bu oyunlara sinir olurlar cunku o duymak duyurmak isterler..

hep söylerim oğlak gördün kaç, akrep gördün s.ç .akrepten kaçamıyorsun çünkü illa kendi eksikliklerini senden çıkarıyor,ha bir de ikizler kadını acayip ikiyüzlü ve içten pazarlıklı

Bir ortama girip daha konuşmadan elektrik çarpmışa dönüyorsam o kişi kesin ya ikizler kadınıdır, ya da oğlak..ikizler kadar oyuncusunu, yalancısını görmedim..oğlaksa çok haset kimseyi çekemiyorlar.aslanları da sevmiyorum anlaşabildiğim aslan neredeyse yok çok kibirliler...akreplerle anlaşabiliyorum, yayla kafam tutuyor.ama en çok kendi burcumla anlaşabiliyorum, kafamın tutmadığı, anlaşamadığım koç yok :)kendi burcumdan da memnun değilim keşke koç olmasaydım çok sabırsızlık, acelecilik, saflık düzeyinde dürüstlük, çabuk parlama güzel özellikler değil :KK43: ayrıca çok takıntılıyız, kafaya çok takıyoruz çok yaşamayız :KK43: balık olmak isterdim kendi alemimde yaşamak isterdim :)

yay sevmem ikizler sevmemmmmmm.yengecle zaten anlasamam uzaklasırım da vazgecemem.akreplerı sevmem.
boğaları başakları ve oğlakları severım.koçları severm .ozellkle oglaklarla ıyı anlasabılen nadir koçlardanım.
kovaları hıc sevmem.Terazıyı sevebılırım .Aslanda kararsızım ama seveblrm. balıkta da kararsızım yukselenm balık.ıyı ınsanlar olsalar da ezıklk var. bızz kendımızden baskasını sevmeyız o da ayrı meseleee

Oglak sınsı kıskanç:KK43:
Yengeclere bır turlu ısınamam:KK43:
Bogalar ehh iyilerdir:-)
Aslan o ne kibir uzaklas:KK43:
Kova candır:-)
Terazi politik:-)
İkizler son aklına bakmalı:KK43:
Balık aglak:KK43:
Yay hazır cevap severim;D
Koçlar candır :-)

X