Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç erkeğini nasıl pişman edebilirim?

sekerpare01

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2014
8
0
Kızlar 3 ay önce 2 buçuk senelik ilişkim bitti. Ben balık burcuyum o koç. İlk zamanlar çok üstüne düştüm ağladım sızladım ama fayda etmedi daha beter kendini bir şey sandı. Koç erkeğini nasıl pişman edebilirim ne yapsam olmuyor çok mutlu. Fikirlerinizi bekliyorum.. :KK43:

Mrb; yazını görünce cevap vermeden geçemedim; bende bir koç burcu kadınıyım bir koç burcu yükselenini bilmiyoruz ama gerçekten ilişkisi bitmişse arkaya hiçbirzaman dönüp bakmaz ve yoluna devam eder. Onun öyle arkasından koşup ağlayarak onun grurunu okşamış olursun ve senide ezik görmeye başlar benim düşüncem onu hiç arayıp sorma ve arkadaşlarımla gez dolaş eğlenmeye çalış çok mutlu seni unuttum ve hayatıma devam ediyorum tavrı çiz eğer sana karşı bir şeyler hissediyorsa kıskanmaya başlıyacaktır ve kendisi sana bir adım artacaktır ( bi ihtimal )

Kızlar 3 ay önce 2 buçuk senelik ilişkim bitti. Ben balık burcuyum o koç. İlk zamanlar çok üstüne düştüm ağladım sızladım ama fayda etmedi daha beter kendini bir şey sandı. Koç erkeğini nasıl pişman edebilirim ne yapsam olmuyor çok mutlu. Fikirlerinizi bekliyorum.. :KK43:

Edemezsin.

Bu adamlar keci gibi, essek gibi inatci , her seyin dogrusunu onlar bilir, en akilliyiz havasindalar. Inat ettikleri seyden asla vazgecmezler, sen de bu adami inat ettirmissin. Bence kendi haline birak.

Ben balık burcuyum, yılllaaar önce koç burcu bi sevgilim olmuştu, beni aşırı yıpratmıştı.:KK51: Çok trip atarlar, inatçılar, bi de durduk yere ayrılmıştı benden. Onun bunun lafıyla bitirmişti ilişkiyi. Aman iyi ki bitirmiş:KK11:
Erkek kardeşim de koç, ben bu kadar dediğim dedik insan görmedim :KK53: Yola gelmesi zor olur biraz seninkinin de :KK51:

boşver, o tatlı kafanı yorduğun insanı gün gelecek gülerek anacaksın.
insanların egosu yüksek olur, her ayrılıkta kim bırakırsa bıraksın kim terk edilirse terk edilsin hepsi birere bay/bayan vazgeçilmez görürler kendilerini.
Burçlar değil mesele insan egosu, ve sen intikam mi almak istiyorsun, hiç gibi davranıp bir bıcak gibi keseceksin
buna kendin de inanacaksın.

Yeni bir hobi bul. Resim yap, müzikle uğraş, dil öğren yani anlayacağın bir şeylerle uğraş çünkü boş kalırsan daha çok acı çekeceksin ve o adamı takıntı haline getirme ihtimalin yüksek. Mesaj atma, arama çünkü böyle yaptığında sadece onun bir yerlerini kaldıracaksın, egosunu tatmin edeceksin ve gözünde sen artık ''çantada'' olacaksın. Acını içinde yaşa, güçlü gözük eğer hala aklı sendeyse çok sinir olacaktır bu duruma.

Sadece tavsiye. Her koç aynı değildir biliyorum.

Seviyorsa seni suskunluğun ile canını yakabilirsin ama sevse bile Koç burçlu insanlar geri gelmeyebilir, gurur ve egoist oldukları için taviz vermezler

Koç erkeğini kendi haline birakacaksiniz bayanlar sikmayacak ve çokça dusmeyeceksiniz üstüne.
Ha ayrildim diyen geri gelsin pişman olsun diyen bayanlar koç erkeği uzun süreli ilişkiler yasar hep ama ona kendini anlatamayan kişiden de sikilir ve birakir.
Benim eşim koç 4yildir evliyiz artik anlamisim :)

canım ilgilenme. kesinlikle ilgilenme. üzüldüğünü belli etme. aynı şeyi ben de yaşadım yıllar önce o ayrıldı benden hatta. sonra ağladım sızladım ama kendi hayatıma baktım. aylar sonra birden yine msjlar atmaya başladı bişey olmamış gibi ayrıca o süre içinde facebook twitter devamlı beni izlediğini takip ettiğini öğrendim tesadüfen. yıllar geçti hala ara sıra yazar görüşmek ister ben geri çeviririm. hatta bu sabah da sevgililer günümü kutlamış nerden estiyse. garip canlılar korç burçları. ilgilenmeyince yüz vermeyince kıymete biniyosun.

sen baliksin duygusal ve romantik .ne isin vardi kocla senin .duygusuz biri seni anlarmi .kurtulduguna dua et .o kimki kisiliksiz .sen kendince bir degersin .kafayi degistir .bak hayat güzel canim benim.baybay.

X