Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan KOÇ ERKEĞİ

Kedivebebeksever

5taneevlatistiyorumAllah'ımm
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2019
38
76
23
Merhabalarrr tatlımlar. Bendeniz tam bir aslan kadınıyım. Müstakbel kocamda koç burcu. Sizce uyumları nasıl? Var mı buralarda aslan gibi bir hatun, koç erkeğine vurgun? 😂 Çevrenizde koç erkeği varsa ya da kocam tam bir koçtur diyorsanız doğru adrestesinizz😂 Nasıllar,ince ince anlatın ayol sıkılmadan hepsini okurum. Aşığım aşık 😂😂😂

Valla bir aslanla bir koç parçalar bence birbirini ikiside lider bir burç benim eşimde koç, koç erkeğinin enerjisi asla bitmez girdigi gittigi her ortamda kendini belli eder yakısikli olur sempatik olurlar ama asiri inatci ve asabi de olurlar . koc erkegi eger gercekten sizi seviyorsa size bir ömur sadıktır ve romantiktir.

M Mrym025 koç erkeğinin enerjisi asla bitmez girdigi gittigi her ortamda kendini belli eder yakısikli olur sempatik olurlar ama asiri inatci ve asabi de olurlar

aman allahım bu okuduklarıma ınanamıyorum , benım kocamda koç erkeği ama bu yazdıklarını okuyunca dogum tarıhınden şüphe ettim enerjisi hiç bitmez falan :KK49:

Valla bir aslanla bir koç parçalar bence birbirini ikiside lider bir burç benim eşimde koç, koç erkeğinin enerjisi asla bitmez girdigi gittigi her ortamda kendini belli eder yakısikli olur sempatik olurlar ama asiri inatci ve asabi de olurlar . koc erkegi eger gercekten sizi seviyorsa size bir ömur sadıktır ve romantiktir.
Sadıksa ,romantikse ve enerji doluysa geri kalanı toparlarız ya 😂😂

X