Köbek bölgesi eritme?

GZN123

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Mart 2020
118
160
29
Merhaba arkadaşlar.Sezeryan doğum yaptım zayıf bir yapım var ancak karın kısmım kaldı.47 kiloyum göbek kısmım daki çıkıntı beni rahatsız ediyor.Sadece bu bölgeye odaklanan bir kür bileniniz varmı ?

Göbek bölgesi için kürler denedim bi sürü faydasız net.Tek çözüm spor

Göbek eritme hareketleri yapabilirsin. YouTube da çok güzel videolar var ordan bakıp yapabilirsiniz. Çok faydası oluyor.

Göbek eritme hareketleri yapabilirsin. YouTube da çok güzel videolar var ordan bakıp yapabilirsiniz. Çok faydası oluyor.
10 gun oldi başladım spora virusden bitene kadar evde yapacagm bakalim

sabah kalktığınızda bir şişe limonlu su hazırlayıp bütün gün su niyetine onu için .soğuk olmasın.bacakları omuz kadar açıp kollar yukarıda birleşsin 5 kere sağa doğru bük belini 5 kere sola doğru. bu hareket etkili

Bölgesel zayıflama diye bir şey yokmuş. Karın bölgesi için yine diyet ve spor yapmalısınız.

Merhaba arkadaşlar.Sezeryan doğum yaptım zayıf bir yapım var ancak karın kısmım kaldı.47 kiloyum göbek kısmım daki çıkıntı beni rahatsız ediyor.Sadece bu bölgeye odaklanan bir kür bileniniz varmı ?
Sezaryen doğumda kaslarda kesildiği için,daha önce spor geçmişinizde yoksa dümdüz bir karın biraz zaman alabiliyor..akşam 5 ten sonra yemek yememek ve sabah 10 gibi kahvaltı yaparsanız karın ve basen yağları için ideal...birde akşam cacık içine acı pul biber atıp tüketmekte metabolizmayı hızlandırıyor..tabi mide sorununuz yoksa..

Hangisini aldin, bende aldım,gelince deneyeceğim

Aktarlarda ve eczanelerde yeni çıkan bir ürün var adı ...kendim kullanıyorum karın bölgesinde 16 cm incelme yaşadım 1 ayda kesinlikle öneriyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Sezaryen doğumda kaslarda kesildiği için,daha önce spor geçmişinizde yoksa dümdüz bir karın biraz zaman alabiliyor..akşam 5 ten sonra yemek yememek ve sabah 10 gibi kahvaltı yaparsanız karın ve basen yağları için ideal...birde akşam cacık içine acı pul biber atıp tüketmekte metabolizmayı hızlandırıyor..tabi mide sorununuz yoksa..
hep zayf olduğumdan spor hiç yapmadım üşengeçte bir yapım var ne yazıkki başladığım sporada devam edemiyorum.Dediğinizi yapacağım mide sorunum yok çok teseşşkurler.

Hangisini aldin, bende aldım,gelince deneyeceğim
adını yazınca reklam diyorlar :)) hani şu reklamlarda çıkan dondurarak parçalama olan.ANcak çok yakıyor yazın bu sıcakta kullanmaya devam edemeyeğim havalar serinleyince başlayacağım tekrar.

adını yazınca reklam diyorlar :)) hani şu reklamlarda çıkan dondurarak parçalama olan.ANcak çok yakıyor yazın bu sıcakta kullanmaya devam edemeyeğim havalar serinleyince başlayacağım tekrar.
Özelden yazar misin ismini

X