Klitoris ve iç dudak estetiği sonrası

Miraces

Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2023
299
16
23
Kızlar bayadır yazıyorum acaba önceden iç dudak estetiği ve klitoris estetiği olan var mı benim 40.günüm dikişlerim eridi ama hala klitorisim şiş ve dışarda duruyor zamanla inecekmiş çoğu kişinin böylr olmuş ama yinede merak ediyorum
olanlar varmı? Aynı durumu yaşayan

Bi insan 23 yaşında neden böyle bi ameliyata girişir? muhtemelen vajinal doğum yapmamışsındır,bunu tartışalım bence seni kimler manipüle etti 😔

Bu konuyu buraya ben açsam 5 gün ceza yerim. Konu yanlış yerde K Kazen
Konular yanlış bölüme açıldığında admin veya moderatörleri konuya etiketlemeyin görmeme ihtimalleri çok yüksek, onun yerine konuyu açanın mesajının altındaki Şikayet Et butonuna basın, 5 gün ban yemezdiniz ne kadar aktif ceza puanınız varsa sistem o kadar banlı tutardı, zira banlı kalma süresini yetkili değil, aktif ceza puanlarınızı toplayarak banlı kalma süresini ceza sistemi belirliyor😌

Bi insan 23 yaşında neden böyle bi ameliyata girişir? muhtemelen vajinal doğum yapmamışsındır,bunu tartışalım bence seni kimler manipüle etti 😔
Ne alakası var iç dudakların büyük olması hem psikolojik açıcan insanı rahatsız ediyor moralini bozuyor hem de tekrarlayan enfeksiyonlar olsun mantar problemleri olsun ya da hijyen problemleri başgösteriyor. Ayrıca dar pantolon tayt mayo hatta iç çamaşırı giyerken bile rahatsız ediyor. Sürtünmeden dolayı yara vs oluşuyor. Cahil cahil konuşmayın lütfen bazıları bu operasyona mecbur kalıyor

Ne alakası var iç dudakların büyük olması hem psikolojik açıcan insanı rahatsız ediyor moralini bozuyor hem de tekrarlayan enfeksiyonlar olsun mantar problemleri olsun ya da hijyen problemleri başgösteriyor. Ayrıca dar pantolon tayt mayo hatta iç çamaşırı giyerken bile rahatsız ediyor. Sürtünmeden dolayı yara vs oluşuyor. Cahil cahil konuşmayın lütfen bazıları bu operasyona mecbur kalıyor
Çok sağolun analdığınız için cidden sürekli enfeksiyon kapıyordum :KK43:

X