Klebsiella yada mantar

Bende de geçmeyen klebsiella var ve şuan hamileyim. İlaçlar anlık geçiriyor sonra tekrarlıyor napcam bilmiyorum. Ama kaşıntıdan NİOLİ yağı ile kurtuldum. Hala da dua ediyorum öğreten eczacıya. Çamaşırınıza günde 1 damla damlatın ne mantar kalıyo ne kaşıntı

Bende de geçmeyen klebsiella var ve şuan hamileyim. İlaçlar anlık geçiriyor sonra tekrarlıyor napcam bilmiyorum. Ama kaşıntıdan NİOLİ yağı ile kurtuldum. Hala da dua ediyorum öğreten eczacıya. Çamaşırınıza günde 1 damla damlatın ne mantar kalıyo ne kaşıntı
Hangi marka kullanıyorsunuz resim atabilirmisiniz

Hangi marka kullanıyorsunuz resim atabilirmisin
Hangisi denk gelirse onu alıyorum, eczanede de var trendyolda da. Biolife şuan kullandığım
Anladım teşekkür ediyorum günde 1 defa mi kullanıyorsunuz

Peki kaç günde kaşıntınız bitti
Tam gününü hatırlamıyorum ama uzun süre aksatmadan kullandım. Tamamen geçtiğinde bıraktım ama ara sıra hafif kaşınsa bile hemen damlatıyorum. İdrar yolu enfeksiyonuna da iyi geliyor ama onun için cranberry kapsülle birlikte kullanmak lazım

Tam gününü hatırlamıyorum ama uzun süre aksatmadan kullandım. Tamamen geçtiğinde bıraktım ama ara sıra hafif kaşınsa bile hemen damlatıyorum. İdrar yolu enfeksiyonuna da iyi geliyor ama onun için cranberry kapsülle birlikte kullanmak lazım
Anladım ben kursa süre kullandım o zaman devam edeyim fayda etmedi sandım

Merhaba klebsiella vajinada benim de gidiyorum mantar yok diyor bizim grubumuz var kadınlar grubu sizin gibi bizim gibi hasta olanlar var isterseniz ekleyebilirim sizede ayrıca yoğurt felan çok tüketiyorum ama bu bakteriden kurtulamadım antibiyotik olarak ne kullandınız
Merhaba grup hala duruyor mu

Hanımlar merhaba, mesajınızı okudum ,bende çok çektim mantardan ,hamile kalmak amaçlı (arı sütü -bal-polen-propolis karışımı) yaptırmıştım düzenli 2 ay hergün bi kaşık yedim ,, 1 yemek kaşığı da alıç sirkesini suya koydum içtim ,benim bu sayede geçti bi dahada tekrarlamadı,,bu ballı karışım tam bi şifa ,bağışıklık toparladığı için faydalı bakterileri de artırıyo bağırsakta ,deneyin mutlaka, ondan öncesinde şekeri çıkarmıştım yine fayda etmemişti,antibiyotikler,kremler. Hiç fayda etmemişti. Her ay her hafta başı kaşınırdım ,şimdü yine istesem tatlı yiyprum sorun olmuyor

Herkese geçmiş olsun. Kurtulabildiniz mi bu illetten? Ben de 1 aydır çekiyorum ve psikolojim bitik.

X