kızzzlar bı sorum olacak

demetnur

M & Y & E
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2009
382
6
yaaa bısey sorucam kızlar aranızda folık asıt kullanan varmı ya bu ılacı doktora gıdderkmı alamız gerekıyo yoksa kendımız alıpta kullana bılırmıyız benı bu konuda bılgılendırısenız sevınırım

yaaa bısey sorucam kızlar aranızda folık asıt kullanan varmı ya bu ılacı doktora gıdderkmı alamız gerekıyo yoksa kendımız alıpta kullana bılırmıyız benı bu konuda bılgılendırısenız sevınırım

hiç bir ilacı aslında doktora danışmadan almamamız gerekir ama biz Türkler herbirimiz birer doktor olduğumuz için doktora gerek duymuyoruz ilaç alırken:jeyyar:

en güvenlisi kadın doğumcuna git önce bi test falan yapsın hamilelikte ve öncesinde tek ihtiyacın folik asit değil başka vitaminlerede ihtiyacın olabilir bu yüzden vakit kaybetmeden bi doktora gitsen hem senin hemde bebişin için ii olur

bizzde 5 aydır bebek istiyoruz ve ben 3 aydır günde 1 tane folic plus alıyorum doktor tavsiyesiyle. :1hug:

slm kızlar bende folık asıt kullanıyorum gunde 3 tane hamıs kalmadan ıkı ay oncesınden kullanılmaya baslanması lazımmıs bende sımdı calısmalara basladım kullanıyorum dusuk olmustu ama gende ıcıyordum doktorlar ole test mest yapmıyorlar ya ben gıttım doktor bunu kullan dedıııı

benım sorum herkes bır ıcıyo ben neden uc ıcıyorum anlamadım

slm kızlar bende folık asıt kullanıyorum gunde 3 tane hamıs kalmadan ıkı ay oncesınden kullanılmaya baslanması lazımmıs bende sımdı calısmalara basladım kullanıyorum dusuk olmustu ama gende ıcıyordum doktorlar ole test mest yapmıyorlar ya ben gıttım doktor bunu kullan dedıııı

benım sorum herkes bır ıcıyo ben neden uc ıcıyorum anlamadım

dusuk yaptıgını söyluyorsun hamileyken belkide fazla kulanman gerekiyordu onun icin vermiştir doktorun canım şimdi belkide bu kadar cok kullanmaman gerekiyordur 1 tane yeterlidir doktora tekrar gittiginde sor bence yerimseniben

ya kızlar ben 2 yıllık evliyim 1 yıldır bebek istiyorum olmuyor tabi gecen yıl gittim doktora herşeyim iyi çıktı sorun eşimde varikoseli var ama bana dr hiç öyle folic miş vitaminmiş bana öyle şeyler yazmadıCADIARZU

yanı dıyosunuz kı doktora dıtmeden kullanma ben su anda hıc bır vıtamın kyullnmıyorum kımse bana folık asıt kullan da demedı sımdı ne yapmalııym sızce bana duzgun bı sekılde anlatırmısınız acaba

bende şuabttan beri folbiol kullanıyorum günde 1 tane
2 hafta önce dr gittiğimde bana dediği sana folikaist yazıcam dedi ben içiyorum deyince ozamn başka bişey içme dedi
bende dr gitmeden eczaneden aldım 1 tl ye

yaa ben bole seylerde cok tedırgın davranıyorum benım ılaclara karsı bı hassasıy-etım var doktorada gıtmek ıstemıyorum ole ıste yaaaaaaaaa

dusuk yaptıgını söyluyorsun hamileyken belkide fazla kulanman gerekiyordu onun icin vermiştir doktorun canım şimdi belkide bu kadar cok kullanmaman gerekiyordur 1 tane yeterlidir doktora tekrar gittiginde sor bence yerimseniben

cnm dusuk yapmadan once doktor vermıstı bana folık asıdı uc tane kullan demıstıı hatta gec kalmıssın hamıle kalmadan ıkı ay oncesınden bunu kullanmam gerekırdı ama yakaladıgımız yerden devam edelım dedı yanı dusukle alakası yok

yaa ben bole seylerde cok tedırgın davranıyorum benım ılaclara karsı bı hassasıy-etım var doktorada gıtmek ıstemıyorum ole ıste yaaaaaaaaa

canımcım yanlış anlama beni sakın bebişin ve senin sağlığını düşünerek söylüyorum bunları. Tedirgin davrnıosan kesinlikle doktora git. Eğer sorunsuz bi hamilelik geçirmek istiosan kndini Türk doktorlarına teslim et :KK66:) tekrar ve altını çizerek sölüom mutlaka bir doktora görün başka bir rahtsızlığın olabilir yada başka bir vitamine, destekleyici besinlere ihtiycın olabilir bunu ancak uzman kişiler bilir ve en doğru yönlendirmeyi yapabilir

X