Kızlık zarı dikimi yapanlar bilgi verebilir mi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir erkekğe güvendin başına neler geldi..bundan ders almadın geldin burda yardım istiyorsun tanımadığın insanlardan.. ayşenin Ahmet çıktığı ortamda hemde.. :işsiz: kendinden başka kimseye güvenmeden hayatına devam ediceksin!

Diktirince namusunu temizleyecek misin? Sizin oralarda ölüm sebebiymiş ya öyle yazmışsın. Oh valla ne alâ memleket millet sevişsin derdi bize düşsün. Elin ayağın tutuyor git çalış paranı kazan nereni diktiriyosan diktir.

Mrb kızlar çok kötüyüm sevgilimle tam birlikteliğim olmadı ben istemedim zorla birşeyler oldu ben kendimi kastım sonra ev geldikten sonra hafif lekenme olmuştu ona söyledim aldırmış etmedi şerefsiz kendi yaşadığım şehirde bı jinekolojiye göründüm kızlık zarın yırtıldı vs dedi haledebiliriz evlenmeden önce gel dedi geçici yapcakmis sanırım çok yardımcı oldu bana ben bilmiyordum dikim olduğunu Allah razı olsun çok yardımcı oldu bana annem anlatamazken doktor hanım yardımcı olmuştu herneyse gerçekten böyle olmasını istemezdim hayat bu nelerin geleceğini kimse bilmez km'seyi kınamayın arkdaslar bu durum çok kötü bir durum kendisine gerçeği söyledim inanmadı sonra bı şekilde haledelim vs dedi inanmasınin sebebi de kanı görmemiş ben ev geldikten sonra olmuştu bunu doktora da söyledim dedi sonrdan da kan gelebiliyormuş simde. Bu işten kurtulmak için evliyim vs diyo şerefsiz Allah havale ettim bana zorla bunu yapan birsi Allah cezasını verir çıkarır bı türlü demem o ki kimseye güvenmemek lazım bu konuda ama hayat bu km ne göreceği beli olmuyo maalesef ailemde bı kişi bile anlayamıyorum hep içimde yaşadım burayı da dün butun yorumları okudum İstanbul gidip gitmemkte kararsızım korkularım var insan her türlü korkuyo ama bu psikolojiden kurtulmak lazım arkadaşlar yaptırıp kurtulacağım demem o ki yaptığı hatanın arkasından durmayan birsini hayatınızdan çıkartın ne parasal yönden yardım edebilirsiniz kızlar
Gerçekten yardıma ihtiyacın olsa yardım ederdik

Sürünerek bedel ödüyorum anladın mı
Keşke özelime yazdigin atari sana bunu yapan adama daha beterini yapsaydın

Burada istersen destan yaz burdan çıkınca o derdinle sen kalıcan benim konuma yorum yapma diye tepki vermeyi biliyorsun

Neden sana bunu yapan adamın burnundan gelmiyor da burda para istiyorsun

Dava etmekle korkut. Çaktirmadan o gece olanlari konus kayda al. Yada sms yoluyla kanit topla. Sonra da dava et. Yüklüce para falanda alabilrsn dava yoluyla.
Zaten elimde kayıt var mesaj var ilk başta yardım edeceğim dedi kimsenin haberi olmasın vs dedi sustum kortum ailem biri duyar vs dün de beni tehtit ediyordu bugün rezil edeceğim

Za
Keşke özelime yazdigin atari sana bunu yapan adama daha beterini yapsaydın

Burada istersen destan yaz burdan çıkınca o derdinle sen kalıcan benim konuma yorum yapma diye tepki vermeyi biliyorsun

Neden sana bunu yapan adamın burnundan gelmiyor da burda para istiyorsu

Doğu'da yaşadığım için kimse birşey diyemem ailem duyar anliyonmu bu şeyler ölüm bile götürür anladın mi
Aptal değilim anlıyorum 😁😁😁! Vajinanı diktirmeye İstanbul'a gidecek kadar batılı, her haltı yiyecek kadar batılı ama namusu bacak arasında sanacak kadar doğulusun öyle mi? 🤣Şöyle abudik laflarla doğu insanını ve doğuyu karalamayın ya!!!
Karakola gidip şikayette bulunursan kimse aileni arayıp kızınız bakire değil demeyecek, camilerden anons edilmeyecek sadece senin bilgin dahilinde soruşturma ve şikayet dosyası oluşturulacak 🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X