Gelinlik Ayakkabısı kızlarrr gelinliğimin altına hangi ayakkabı sizceee.....

esranazzz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2013
92
1
sizce gelinliğimin altına nasıl bir ayakkabı seçmeliyim çok kararsız kaldım.Aslında isim yazılı olanlarda istemiştim hep ama sanki gelinliğime dantel model ayakkabılar daha uygun gibi...

Eklentiler

• $timthumb.jpg
    $timthumb.jpg
    235 KB · Görüntüleme: 366
  • $dantelli-gelin-ayakkabý-modeli.jpg
    $dantelli-gelin-ayakkabý-modeli.jpg
    41 KB · Görüntüleme: 343
  • $timthumb (1).jpg
    $timthumb (1).jpg
    227,3 KB · Görüntüleme: 326
  • $270326_441297712592655_86240833_n.jpg
    $270326_441297712592655_86240833_n.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 351
1. yi seciyorum bende :KK34: ama 2 ninde beyaz olması şartıyla gideri var :KK1:

Esranazz'cım 1 diyorum zaten biliyorsun sende :)
Dolgu topuklusunu bulursam kaçırmam :)
10 cm platform topuklu (platformunun 2 cm olacağını düşünürsek :KK1: ) ayakkabı çok rahat olacaktır.

Esranazz'cım 1 diyorum zaten biliyorsun sende :)
Dolgu topuklusunu bulursam kaçırmam :)
10 cm platform topuklu (platformunun 2 cm olacağını düşünürsek :KK1: ) ayakkabı çok rahat olacaktır.

ben o ayakkabıyı buldum canım bugün denedim baya da rahat bir ayakkabıydı ama şimdi kafamı karıştıran acaba renkli pembe,sarı ya da mor renk bir ayakkabı mı giysem..bugün gelinlik provamı iptal ettim haftasonu bu ayakkabı işini halledicem inş. bu arada doktorada gittim bugün bunu diğer konuda birazdan yazıcammm.

kızlar hepinize çok teşekkür ediyorum fikirlerinizi benimle paylaştığınız için.Ben de 1. ayakkabıyı düşünüyorum bugün denedim güzel oldu rahatta bir ayakkabı ama şuan acaba renkli bir ayakkabı mı giysem diye düşünmüyor değilim :) nasıl karar vericem bilmiyorum

ben o ayakkabıyı buldum canım bugün denedim baya da rahat bir ayakkabıydı ama şimdi kafamı karıştıran acaba renkli pembe,sarı ya da mor renk bir ayakkabı mı giysem..bugün gelinlik provamı iptal ettim haftasonu bu ayakkabı işini halledicem inş. bu arada doktorada gittim bugün bunu diğer konuda birazdan yazıcammm.

ben bugün ayakkabımı aldım :) 1. olan
hep pembe giymek istiyordum ama bulamadım :KK43:
bulamayınca da aldım gitti

güle güle giy canım hayırlı olsun :)
valla şimdi senin ayakkabılarına bakınca bende mi dolgu topuklu alsaydım diyorum.
inşallah düğünde korktuğum başıma gelmez.

inş. canım rahat edersin ya olmadı çıkarır babet giyersin çok doş gelinlik babetleri de var.ben çok uzun süre topuklu ayakkabı giyemiyorum tatlım bi de ben 2 gün üst üste giyecektim rahatlığı önemliydi inş. rahat ederim de :)

inş. canım rahat edersin ya olmadı çıkarır babet giyersin çok doş gelinlik babetleri de var.ben çok uzun süre topuklu ayakkabı giyemiyorum tatlım bi de ben 2 gün üst üste giyecektim rahatlığı önemliydi inş. rahat ederim de :)

Bende kına gecesinde nişanımda giydiğim ayakkablarımı giyeceğim büyük nişan yapmıştık.
O zaman nişan boyunca çıkarmamıştım ayaklarım mahvolmuştu.
Kına gecemde çıkarıp yerine başka bir ayakkabı giyeceğim çünkü düğünde ayaklarımın balon gibi olması felaket olur.

kızlar bugün aldım ayakkabılarımı hem çok sevdim hem de çoook rahat :)

Canım çok güzelmiş ayakkabın, güle güle giy inşallah, beğendim :KK16:

Ben de dolgu topuk istiyorum ama pek çeşit göremedim şimdiye kadar. Düğün salonuna da merdivenden inerek gireceğiz, ince topuklularla düşerim diye korkuyorum :KK53: Hem de rahat olur gece boyunca...

Ankara'da sade dolgu topuk gelin ayakkabısı alabileceğim bir yer bileniniz var mı acaba?

X