Kızlar yardım?

mhtpdrb

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2024
7
2
34
2 hafta önce meme dikleştirme ve büyütme ameliyatı oldum memelerim istediğim gibi dik olmadı doktorum silikon oturdukça dikleşir diyor var mı öyle bir şey? Armut gibi duruyor bence uçlar aşağıda böyle

Dik değiller ve dikleşecek diyor

Eklentiler

• IMG_2147.jpeg
    IMG_2147.jpeg
    131,1 KB · Görüntüleme: 232
Merhaba, çok geçmis olsun.
Biraz bekleyin, memeler otursun, sonra biraz diklesir.
Kaç CC taktirdiniz?

Dik değiller ve dikleşecek diyor
Ödemden dolayı şiş ve silikonlar daha oturmadı zamanla ödem inecek ve silikon aşağı doğru oturup yerleşecek o zaman daha düzgün bir görüntü ortaya çıkacak yapısal olarak göğüs ucunuz aşağı bakmıyorsa 3 ay içinde düzelecektir istediğiniz gb olacaktır.

Ödemden dolayı şiş ve silikonlar daha oturmadı zamanla ödem inecek ve silikon aşağı doğru oturup yerleşecek o zaman daha düzgün bir görüntü ortaya çıkacak yapısal olarak göğüs ucunuz aşağı bakmıyorsa 3 ay içinde düzelecektir istediğiniz gb olacaktır.
Filz sizin 3 ay geçti hala ara ara göğsünüzde ağrı oluyor mu özellikle yorunca

Filz sizin 3 ay geçti hala ara ara göğsünüzde ağrı oluyor mu özellikle yorunca
5. Ayın içindeyim sol göğsümde hala hissizlik ve ara sıra ağrım oluyor özellikle regl dönemimde dokunamıyorum acıyor. Sağ taraf düzeldi böyle bir sıkıntım yok . Ama sol taraf daha geç iyileşiyor.

5. Ayın içindeyim sol göğsümde hala hissizlik ve ara sıra ağrım oluyor özellikle regl dönemimde dokunamıyorum acıyor. Sağ taraf düzeldi böyle bir sıkıntım yok . Ama sol taraf daha geç iyileşiyor.
Evet benim de sağ göğsüm de hiç ağrı sızı yok ama sol göğsüm sızlıyor ara ara Ben Solak olduğum için elimi aktif kullanıyorum ve haliyle sol mememi daha çok yorduğumu düşündüğüm için sol tarafımda ağrı oluyor diye düşünmüştüm. Altı ay beklememiz gerekiyor galiba tam olarak iyileşmesi de bir yılı bulacak

Merhaba ameliyatımın üzerinden iki ay geçti, ilk başta memem kare duruyordu ve meme ucu altta duruyordu çünkü slikon çok yukaridaydi şimdi olması gereken yere indi ve yuvarlaklaşti doğal olarak meme ucu da tam orta konumda duruyor doktorum bir tık daha yukarı çıkacağını söylüyor bu yüzden masaj verdi. Endişelenmeyin düzeliyor ☺️

Evet benim de sağ göğsüm de hiç ağrı sızı yok ama sol göğsüm sızlıyor ara ara Ben Solak olduğum için elimi aktif kullanıyorum ve haliyle sol mememi daha çok yorduğumu düşündüğüm için sol tarafımda ağrı oluyor diye düşünmüştüm. Altı ay beklememiz gerekiyor galiba tam olarak iyileşmesi de bir yılı bulacak
Evet kesinlikle tam iyileşme 1 yıl olacak gb. görünüyor. Bu tür şikayetler tamamen normal ama güzel sonuçlar alacağımıza inanıyorum ☺️

X