kızlar tedaviye başlıcaz

belenay

Guru
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2007
5.340
137
kızlar merhaba dün hsg çektirdim çok kolay oldu korktuğum gibi değildi şükür bide sonuçlar temiz çıktı şimdi hemşire aradı adet olunca gel kan tahlili ulrrason çekilip ilaca başlıcaz dedi.kızlar anlatın bakalım nasıl bi süreç filmi atlattım ya artık rahatım ama bundan sonra neler olacak bilmiyorum bilgilerinizi paylaşırmısınız benimle a.s.

bende geçen hafta çektirdim adetin 3, günü gel başlayalım dediler sana fiyatını ne kadar dediler bana 150 labaratuvar yıkama işlemi 150 de diğer işlem dediler kararsızım yani sadece 300 ytl bu kadar uygun mu bilsem daha önce olurdum bu kadar yıpranmazdım

hayırlı olsun arkadaşım ben tüp bebek yaptırdım direk adetimin 2 günü başladaım sizinki nasıl olacak bilmiyorum hama şimdiden hayırlı olsun inşallah allah gönlüne göre verir:1hug:

allah herkesin gönlüne göre wersin allah hiçbir kadının kollarını boş bırakmasın kimsenin yanında boynunu bükük bırakmasın o kadar yıprandık ki milletin ağzı boş durmuyor artık biz çocuk istemiyoruz demekte çare buluyoruz onuda ben desem inanmıyorlar eşim söğlerse ikna oluyorlar

allah herkesin gönlüne göre wersin allah hiçbir kadının kollarını boş bırakmasın kimsenin yanında boynunu bükük bırakmasın o kadar yıprandık ki milletin ağzı boş durmuyor artık biz çocuk istemiyoruz demekte çare buluyoruz onuda ben desem inanmıyorlar eşim söğlerse ikna oluyorlar

canım ilaç içinmi 150 ytl dediler ban bişey söylemediler nasıl olcakki ilaçmı verecekler ya hiç bişey bilmiyorum sekreter telefonla söyledi bişeyde sormadım nasıl bi tedavi bu bide bana bebek yokmu diye soranlara ben kariyer yapıcam diyoruma.s

hayırlı olsun arkadaşım ben tüp bebek yaptırdım direk adetimin 2 günü başladaım sizinki nasıl olacak bilmiyorum hama şimdiden hayırlı olsun inşallah allah gönlüne göre verir:1hug:

canım inşallah seninde hayırlısı olsun rabbim en iyisini bilendir.allah hepimizin yüzünü güldürsün. dün bide filimden önce doktor muayene etti ve yara var dedi ilaç verdi yakılması gerekir dedi şimdi de buna taktım kafayı sorun hiç bitmiyorki hayırlısı

Insallah hersey istedigin gibi olur...

hadi gözün aydın 1. aşamayı atlatmışsın filmin temiz çıkmış acaba yumurtlama takibimi yoksa aşılama mı yapılcak

hayirlisi olsun canim arkadasim allah gönlüne göre versin

canım arkadaşım sağol aminn inşallah bakalım neler olacaksadece yara düşündürüyor beni ama olsun onuda atlatırım inş sen ne yaptın. anladığım kadarıyla işin başındaym ama sonucu güzel ve hayırlı olur inş.canım allah seninde dileklerini hayırlısıyla kabul etsin öptüm canım allaha emanet ol kib

Ne yaptıracaksınız belenay aşılamamı?
Aşılamada yumurtalıkları uyarıcı ilaç kullanıyosun, ardından çatlatma iğnesi ve 36 saat sonrasında aşılama yapılıyor.
Spermler 2 saat öncesinden laboratuvara veriliyor.Tam aşılama vaktine hazır oluyor.Spermi alınca enjektörü aldığı gibi dik çıkarsın eşin yanına.Benim eşime öyle demişler.Üzerini peçeteyle kapatsın ışığa maruz kalmasın.Bunlara dikkat et.Bie de aşılama esnasında rahat olmaya çalış, bu işler rahat olmayla alakalı az çok.Stres herşeyimizi etkiliyor.Başarılı bir deneme geçirmen dileğiyle..

belenay en zorunu atlatmışsın canım hsg'den sonrası sabır gerektiriyor artık.
sen nasıl bir tedavi yapılacağını öğren biz sana burda geçireceğin aşamalar hakkında bilgi veririz inşallah...

belenay en zorunu atlatmışsın canım hsg'den sonrası sabır gerektiriyor artık.
sen nasıl bir tedavi yapılacağını öğren biz sana burda geçireceğin aşamalar hakkında bilgi veririz inşallah...

canım benim sağol bana dua edin ben sizlere ediyorum müminin mümin kardeşi hakkında yaptığı duadan daha makbul ve hayırlı bir dua yoktur rabbim hepimizi güldürsün canım

ben tedaviye başladım kızlar bugün gonaphene adlı ilaç verdi doktor ptesi gel ultrason çekilip yumurtalara bakılacakmış rabbim hayırlısını nasip etsin bakalım aslında bir çoğunuza göre daha işin başındayım ama rabbim nasip ederse inşallah iyi sonuç alırım alamasamda daha sonraki aşamaları denicez artık kızlar dua edin .rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin amiiiiiiiiin

X