Deri ve Cilt Hastalıkları Kızlar resime bakar mısınız uyuz mu oldum?

Wilkinson mu devam ettiniz kwellada vermişti doktor bize ben wilkinson çok iyi olduğunu duyunca önce kwellada kullandık. Ertesi gün wilkinson alıp 3 gün kullandık. Şimdi haftada 1 losyon mu wilkinson mu kullansak iyi olur acaba 🙄 3 gün sürüp beklemek çok zor zaten eşim çalışıyor o koku ile anca 2 gün üst üate kullanıp ertesi gün tekrar kullanabiliyor 🙄
Biz 3 gun wilkinson 10 gun sonra 3 gun wilkinson ve temizlik yaptik fakat 1 ay 10 gun sonra tekrar etti.oysaki eczaci bana 4 gunde kweledayi surmem gerektigini artik cok guclu oldugu bitmefigi soyledi surmedim genede cok pisman oldum bunun icin.daha sonrada h8c wilkinson kullanmadik cok agir ve tahris edici.bence siz bundan sonraki 3 gun kweleda surun 3 haftada 1gun 4 haftada birgun seklinde surun derim.bu ilaclari 1 ay kullanmadan iyiledmek zor cunku tekrar ediyor lanet birsey.

Biz 3 gun wilkinson 10 gun sonra 3 gun wilkinson ve temizlik yaptik fakat 1 ay 10 gun sonra tekrar etti.oysaki eczaci bana 4 gunde kweledayi surmem gerektigini artik cok guclu oldugu bitmefigi soyledi surmedim genede cok pisman oldum bunun icin.daha sonrada h8c wilkinson kullanmadik cok agir ve tahris edici.bence siz bundan sonraki 3 gun kweleda surun 3 haftada 1gun 4 haftada birgun seklinde surun derim.bu ilaclari 1 ay kullanmadan iyiledmek zor cunku tekrar ediyor lanet birsey.
Şuan gece kaşıntısı yada gündüz kaşıntısı yok yani gündüz çok nadir belirli bir yerde birşey çıkıyor sirke yada çay ağacı yağı ile yatışıyor. Cildiye randevusu da bulamıyorum var mı yok mu kontrol için sizin geçtiğinde tek tük kaşıntı olmuş muydu ? Eşim ve oğlumda da yok yani paranoya yapıyor olabilir miyim geçmiş midir bilmiyorum 😓sizin iyileşme süreci nasıldı

Şuan gece kaşıntısı yada gündüz kaşıntısı yok yani gündüz çok nadir belirli bir yerde birşey çıkıyor sirke yada çay ağacı yağı ile yatışıyor. Cildiye randevusu da bulamıyorum var mı yok mu kontrol için sizin geçtiğinde tek tük kaşıntı olmuş muydu ? Eşim ve oğlumda da yok yani paranoya yapıyor olabilir miyim geçmiş midir bilmiyorum 😓sizin iyileşme süreci nasıldı
Bizim iyilesme surecimiz hep gecici.iki ay sonra tekrarliyor.2 ay rahatsam yeniden cikiyor.danirim.hic bitmiyicek:KK43: sunu diyim gectikden sonra nokta bile olsa sivilce cikmiyicak bu su demek bir akar var ve vucud sinyal verdi.bunun olmamasi icin bitene kadar en az 1 ay ilavlanma gerekiyor ve benim ev halkim bunu kabul etmiyor suan sadece bende var digerleride kasinana kafar red edecek ilaclanmayi tekrar surup ikinci gun iyilesyik artik surmuyoruz diye yan cizicek boyle boyle bitmiyor.mutasyon gecirmis yeni uyuz ne kullanilirsa kullanilsin oyle kolay degil kurtulmak.biz 1 yildir nelere dikkat etmedik ki korulduuuummmmm.Allah herkese sifa versin

Kızlar selam yaklasik 1 haftadie vucudumda boyle sivilce gibi seyelr cikiyor asiri kasiniyor gobegim bacaklarim yara oldu kasimaktan ama alerji gibi bir sey sandim arastirdim uyuz cikiyor ozellikle geceleri kasiniyor basina gelen var mi yardimci olur musunuz ne gecirir ne yapmam lazimEki Görüntüle 3150769
Ezzacular bir karisim yapiyor tabi dr yazdigi ilaca gore kati biraz kasinan yerlere surup sabaha bekleyip sabah yikaniyorsun 2-3 gune bisey kalmiyor kardesim olmustu gecti uyuz yani

Ezzacular bir karisim yapiyor tabi dr yazdigi ilaca gore kati biraz kasinan yerlere surup sabaha bekleyip sabah yikaniyorsun 2-3 gune bisey kalmiyor kardesim olmustu gecti uyuz yani
hastaneye gittim doktor krem verdi ama kullanmadım henüz bu kadar kötü kokulu ilaç hayatımda görmedim

hastaneye gittim doktor krem verdi ama kullanmadım henüz bu kadar kötü kokulu ilaç hayatımda görmedim
Odur o kahverengi bebe b..u gibi acayip kötü kokuyot 2 metre yanina kimse yanasamiyor

Merhaba nasıl geöti uyuz acaba benimde ellerimde böyle çıktı dün doktpra gittim alerji dedi ama sizinkine benziyor beneğim var çok korkuyorum ç 😔

X