Gelin Makyajı kızlar porselen makyaj resimleri burada paylaşalımmı

bambucan

kocam ve kızım herşeyim..
Kayıtlı Üye
25 Mart 2011
876
132
düğünüme tam 24 gün kaldı.. hep duyuyorum bu porselen makyajı ama bi örnek lazım bana.. nedir bu porselen makyaj? bi kaç örnek versek lütfen kızlar.. sitede normal gelin makyajı resimleri var ama onlar çok yoğun abartı geldi bana.. düğüne değilde maksimde sahneye çıkcak gibi:) hadi kızlar yardım edin bana nolur

Bende merak ediyorum, çok güzel oluyor felan deniliyor. Bunun için Krylon ürünleri kullanılıyormuş. Peki sen araştırdın mı hiç, bu makyajı yapan kaliteli bir yer? Sende Ankara'dasın sanırım:KK70:

evet cnm ankaradayım bnde.. artık işimin tamamen şansa kaldığnı düşünüorum.. bi kuaför kimine göre ii kimine göre deil.. anladımki kuaförün ruh haline kalmış o gün periye yada balkabağına dönüşcek olmam.. porselen makyaj için, ilk yaptırdığında nasılsa düğün sonuna kadar yüzünde ne bi akma oluomuş ne bozuluomuş öle diolar.. kesinlikle normal makyajı tercih etmeyin diolar.. bikaç resim görebilsem anlıcam bnde? google da arıorum hep şu arap tarzı makyajlar çıkıo.. korkuorum o yüzden.. ben tertemiz sade ama gözler tabiki günün anlamına uygun biraz daha çarpıcı bi makyaj arıorum.. yokmuki yaaa:84:

Bende merak ediyorum, çok güzel oluyor felan deniliyor. Bunun için Krylon ürünleri kullanılıyormuş. Peki sen araştırdın mı hiç, bu makyajı yapan kaliteli bir yer? Sende Ankara'dasın sanırım:KK70:

valla cnm bu arada keçiörende başkent kuaför varmışş bgn oraya gitcem.. 20 yıldır ordaymış adam 15inde başlamış 40ına gelmiş hala deişmemiş.. oraya bi gitcem bakalım.. kızlarpınar caddesinde bi poliklink var onun üstü hemen

İşini bilen kuaför olunca, gerisi kolay olur. Şimdi her kuaförde, porselen makyaj yapılır deniliyor. Bu herkesin yapabaileceği bir iş değil bildiğim. Bu ürünler pahalı ve profosyenel kişilerin yapmasından yanayım. Netten araştırdığımda Krylon ürünlerini satan uygulayan bir yer çıkıyor karşıma, ama hiç arayıp sormadım açıkcası, benim düğüne daha çooook var:KK1:

merhaba arkadaşlar bende düğünümde porselen makyaj yaptırmıştım ama normal makyajdan bi farkı yoktu hatta rujumu on kere tazeledim yinede daha düğünün ortasında ruj falan kalmadı kuaförüm makyajımı yaptı üstüne pamukla jel gibi bişey sürdü sabitlensin diye ama sadece alnıma yanaklarıma falan yani fondötenim sabitlendi sadece göz ve dudak makyajım değil boşu boşuna daha fazla ücret ödendi normal makyaj yaptırsam olurdu yani

Canım porselen makyaj sadece fondotenle alakalı ve porselen makyajı herkes beceremez araştır derim ben .

$porselen.jpg
kızlar porselen makyaj ekledim ama herkez bu makyajı profesyonelı kadar yapamaz..

yani güzel yapamazlarsa normalinden çok daha berbat bi görüntü oluo ve geri dönüşü olmuomu kızlar? bunu bilmem lazım ilk önce ozaman

arkadaşlar porselen makyaj tam profesyonel bir makyaj bu doğru ama kişinin suratını özünden çıkarıyor bence.yaaa gelin dediğin masum ve sade olmalı.bakın angelina jolie'ye o kadar oskar törenine galalara katılır yüzünde bi abartı makyaj gördünüz mü hiç.doğallığı ve doğal tonları tercih ettiği için güzel o kadın.yüzünüzde leke,sivilce v.s varsa amenna.kapatmak için uygulanabilir belki ama şahsen düğünümde ebru gündeşin sahne makyajını suratımda görüpde ertesi sabah "aaaa senin yüzün böylemiydi" diye eşimden bi laf duymak istemem şahsen.:KK23:

düğünde eşini ilk kez görmeyeceğine göre eşin bilir heralde.Porselen makyaj abartı olmak zorunda değil dediği gibi arkadaşında fondötenle ilgili sana kalmıs nasıl olacağı yine

çok sıkır sıkır bı makyaj bu porselen makyaj kızlar bence ucuk mavı ve yesil tozunda toz farların kombine oldugu dsade bı makyaj dahada guzel olur dıye ben kendımce dusunuyorum.

çok sıkır sıkır bı makyaj bu porselen makyaj kızlar bence ucuk mavı ve yesil tozunda toz farların kombine oldugu dsade bı makyaj dahada guzel olur dıye ben kendımce dusunuyorum.

arkadaşlar porselen makyaj tam profesyonel bir makyaj bu doğru ama kişinin suratını özünden çıkarıyor bence.yaaa gelin dediğin masum ve sade olmalı.bakın angelina jolie'ye o kadar oskar törenine galalara katılır yüzünde bi abartı makyaj gördünüz mü hiç.doğallığı ve doğal tonları tercih ettiği için güzel o kadın.yüzünüzde leke,sivilce v.s varsa amenna.kapatmak için uygulanabilir belki ama şahsen düğünümde ebru gündeşin sahne makyajını suratımda görüpde ertesi sabah "aaaa senin yüzün böylemiydi" diye eşimden bi laf duymak istemem şahsen.:KK23:

Pazar günü nikahım var daha sonra da düğün. Porselen makyaj aklımın ucundan geçmedi. Estetik yapıp seni Adriana Limaya benzetecek halleri yok. Kaliteli bir fondötenle yüzüne porselen bebek görünümü veriyorlar o kadar. Bence verilen paraya değmez.
Gelin sade olunca güzel olur diye düşünüyorum. Bu yüzden ben sadeliği seçtim. Makyajımı çok hafif yapacam. Sivilceleri biraz kapatıcı, fondötene gerek bile yok sadece pudra, far, rimel kalem. Bitti.
Gayet de hoş oluyorum. Kendimi çok beğendim. :KK68:

normalde makyaj yapan biri bile deilim ben zaten.. tabiki çalışan biri olarak günlük hafif yapıorum.biraz allık ve sadece rimel.. dudaklarım ince olduğundan sadece nemlendirici kullanırım okadar.. far die bişy sürdüğümü hayatta bilmem.. o yüzden panda gibi simsiyah bi göz, kıpkırmızı bi ağız ne biliiim modifiyeli çıkmak bnde istemem tabi:KK53: tek istediğim, nasıl anlatıyım barbie bebeklerin makyajı varya.. sade ama gözler ön planda...beyaz hafif ışıltılı bi far sürüolar hani.. öyle... bide gece sonunda yanağıma kadar akmış bi kalem görmek istemiorum.. böyle bi makyajın adı neyse artık onu istiorum.. bunu söleyince, porselen demişlerdi ondan şeettimmmm kızlarrr:86:

arkadaşlar porselen makyaj çok güzek oluyor bir arkadaşım yaptırmıştı ne kadar ağlarsa ağlasın terlerse terlesin sildi etti ama hiççç makyajı bozulmadı

profesyonel ve ince tabaka halinde yapılldığı müddetce çok iyi bir tercih bence

X