Kızlar magnum,cartedor,cips kazandirio paketlerindeki şifreyi verebilirmisiniz

Bu kadar kötü kalpli olmayın, kimseyi çocuğuyla vurmak size düşmez. Alt tarafı şifre istemiş.Sizden çok büyük bir şey istememiş. Ne yazıcağını bilemeyenler çocuğu “prens” miş diyenler. Ne kadar kötü kalpli insanlarsınız. Adınızı bilmiyoruz, fotoğrafınızı görmüyoruz burada anonim şekilde yazıyorsunuz bundan sanırım bu kadar rahat konuşuyorsunuz. Ama unutmayın kalbinizin kötülüğünü görüyoruz. Ve gerçekten bu kadın adına üzüldüm. Yani saçma sapan isteklerde bulunmayın falan deseniz bu yorumu yazma ihtiyacına girmeyecektim. Çocuğu prensmiş bir de diye dalga geçmek size mi kaldı?
Çoğu sitede isteniyor eleştirmeyin kimsenin evladına anneliğine laf etmeyin! LÜTFEN!
Teşekkür ederim canım bu kadar güzel anlatamadın kötü kaplı insan o kadar çok ki sanki onlardan kötü bisey istedim çöpe gidecek birsey için böyle dedikleri için kendileri utansın

ya ne alakası var bununla çocuğun fazladan para vermek dahamı iyi yani çocuğa bakabilme kıstası değil ki bu.
belki durumu çok çok iyi bir insan ama fuzuli gelen şeylere para harcamayı sevmiyor.
annemin durumu çok iyi mesela ama evde tek olduğu icin tv film vs izleyen cocuk yok sadece whatsapta konusmak icin eve internet baglatmak istemedi komsuyla ortak kullanip onun faturasinin yarisini ödüyor.
Böyle kötü kalpli insanlara anlatılmaz bosver canım anlayamazlar onlar

X