Kızlar lütfen yardımcı olur musunuz. Eleştiri degil yardım istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

esraasfll

Kilo vermeye yeminli kız!
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2016
528
-6
29
Biraz uzun olacak ama hem cinsiniz olarak sizden destek bekliyorum. Eski sevgilimle 3 buçuk yıl kadar önce sevgili olduk ben onu çok sevdim hatta onu korkutan kaçıran benden uzaklaştıran da bu oldu. Onu hep kendimin üstüne koydum denebilir. İlişkiyi bitiren bendim çünkü sevgisinden emin olamıyordum sürekli zmaan diyordu. Bu 3 yılda defalarca ona geri dönmeye calıstım ama asla kabul etmedi. Bundan bir yıl kadar önce fake hesabıma mesaj attı ben olduğumu anlamıştı bana kendi hesabından takip et buna gerek yok dediginde kendi hesabımdan takip etmeye başladım arkadaş olalım diye ısrar ettim ama bana arkadaş olamayacağımızı beni arkadaşı olarak göremeyeceğini söyledi. Hatta ondan nefret ermem için takılırız ama sevgili olmadan dediginde ona saygı duyduğumu ama öyle biri olmadığımı artık arkadaş da olmak istemediğimi söyledim. Konu kapandı takipleştik ama asla mesaj atmadım ona. Hikayelerimize falan bakıyorduk ama. Sonrasında bir gün aniden ondan mesaj geldi o gün yaptığı okadar canımı yakmıştı ki ona onun gibi adamların çok olduğunu benim öyle birini bulmak istesem bulabileceğimi ama onun benim gibi onu seven birini bir daha asla bulamayacağını söyleyen bir mesaj attım. Neyse konu kapandı tatlıya bağladık. Sonrasında ben ona bir konuda mesaj attığımda tersler şekilde sert konuşunca tartışmak istemediğimi kavgadan hoşlanmadığımı söyledim mesajı kestim 10 dk sonra o yazdı ve benden özür diledi. Önemsiz olduğunu bir önceki sefer için benim de özür dilediğimi söyledim. Haklıydın dedi. Evet haklıydım ama senden nefret etmem için yaptığını biliyorum unutmam için yaptığını iyi ki yaptın dedim. Yine mesajlaşma bitti. Aradan bir ay geçti dün tekrar yazdı gece 11 e kadar konuştuk akşam iç çıkışı il yerine uğradı kapıda 45 dk sohbet ettik hatta yanaklarımı bile sıktı. Giderken sarıldı öptü. Gitti. Eve gidince yazmadı ben gittin mi yazdım evet dedi iyi tuttum kusura bakma dedim yok iyi oldu dedi. Haklısın bana deger dedim tabi dedi gülücük attım sadece. Tabi mesajına ne diyebilirim ki sonuçta. Aklım karmakarışık ne o yazdı ne ben yazabiliyorum zamanında okadar uğraştım ki onun için onun utangaç sürekli düşünen biri olduğunu bile bile yazamıyorum. Tam bir Başak erkegi aynı çevredeyiz yeniden beni üzmekten korktuğunu biliyorum insanlara durumu açıklayamaz çünkü. Benden bekliyor da olabilir reddedilmekten korkuyor da olabilir. Normal şartlarda çok cesur bir kısımdır ben hep yazdım ona 3 sene boyunca reddedilmeme rağmen ama işte bu kez elim ayağım bağlandı yazamıyorum tekrar yazarsam bana kötü davranmasından korkuyorum yine olmaması ve hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum. Ama bir yanım da diyor ki gecen o yazdı sıra sende cocuk iş yerine kadar geldi. Yardım edin bayanlar bana nolur. Öncelikle tüm arkadaşlarımız ortak ve ona Esra’yı üzme diyen çok kişi olduğunu bilin istiyorum o yüzden kafası karışıyor olabilir. Bakın beni eleştirmeyin lütfen eleştirilmek için açmadım konuyu sadece bundan sonrası için yapmam gerekenler hakkında yardımcı olun.

Biraz uzun olacak ama hem cinsiniz olarak sizden destek bekliyorum. Eski sevgilimle 3 buçuk yıl kadar önce sevgili olduk ben onu çok sevdim hatta onu korkutan kaçıran benden uzaklaştıran da bu oldu. Onu hep kendimin üstüne koydum denebilir. İlişkiyi bitiren bendim çünkü sevgisinden emin olamıyordum sürekli zmaan diyordu. Bu 3 yılda defalarca ona geri dönmeye calıstım ama asla kabul etmedi. Bundan bir yıl kadar önce fake hesabıma mesaj attı ben olduğumu anlamıştı bana kendi hesabından takip et buna gerek yok dediginde kendi hesabımdan takip etmeye başladım arkadaş olalım diye ısrar ettim ama bana arkadaş olamayacağımızı beni arkadaşı olarak göremeyeceğini söyledi. Hatta ondan nefret ermem için takılırız ama sevgili olmadan dediginde ona saygı duyduğumu ama öyle biri olmadığımı artık arkadaş da olmak istemediğimi söyledim. Konu kapandı takipleştik ama asla mesaj atmadım ona. Hikayelerimize falan bakıyorduk ama. Sonrasında bir gün aniden ondan mesaj geldi o gün yaptığı okadar canımı yakmıştı ki ona onun gibi adamların çok olduğunu benim öyle birini bulmak istesem bulabileceğimi ama onun benim gibi onu seven birini bir daha asla bulamayacağını söyleyen bir mesaj attım. Neyse konu kapandı tatlıya bağladık. Sonrasında ben ona bir konuda mesaj attığımda tersler şekilde sert konuşunca tartışmak istemediğimi kavgadan hoşlanmadığımı söyledim mesajı kestim 10 dk sonra o yazdı ve benden özür diledi. Önemsiz olduğunu bir önceki sefer için benim de özür dilediğimi söyledim. Haklıydın dedi. Evet haklıydım ama senden nefret etmem için yaptığını biliyorum unutmam için yaptığını iyi ki yaptın dedim. Yine mesajlaşma bitti. Aradan bir ay geçti dün tekrar yazdı gece 11 e kadar konuştuk akşam iç çıkışı il yerine uğradı kapıda 45 dk sohbet ettik hatta yanaklarımı bile sıktı. Giderken sarıldı öptü. Gitti. Eve gidince yazmadı ben gittin mi yazdım evet dedi iyi tuttum kusura bakma dedim yok iyi oldu dedi. Haklısın bana deger dedim tabi dedi gülücük attım sadece. Tabi mesajına ne diyebilirim ki sonuçta. Aklım karmakarışık ne o yazdı ne ben yazabiliyorum zamanında okadar uğraştım ki onun için onun utangaç sürekli düşünen biri olduğunu bile bile yazamıyorum. Tam bir Başak erkegi aynı çevredeyiz yeniden beni üzmekten korktuğunu biliyorum insanlara durumu açıklayamaz çünkü. Benden bekliyor da olabilir reddedilmekten korkuyor da olabilir. Normal şartlarda çok cesur bir kısımdır ben hep yazdım ona 3 sene boyunca reddedilmeme rağmen ama işte bu kez elim ayağım bağlandı yazamıyorum tekrar yazarsam bana kötü davranmasından korkuyorum yine olmaması ve hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum. Ama bir yanım da diyor ki gecen o yazdı sıra sende cocuk iş yerine kadar geldi. Yardım edin bayanlar bana nolur. Öncelikle tüm arkadaşlarımız ortak ve ona Esra’yı üzme diyen çok kişi olduğunu bilin istiyorum o yüzden kafası karışıyor olabilir. Bakın beni eleştirmeyin lütfen eleştirilmek için açmadım konuyu sadece bundan sonrası için yapmam gerekenler hakkında yardımcı olun.

Bu konunuzun Eski sevgili sorunu ? Konusundan farkı nedir ? Koyulaştırdığım kısmı eklemiş , diğer konudaki ilk cümleyi çıkarmışsınız sadece.

Bayanlar buralara kadar düşmem çok üzücü ama yabancı akıllara ihtiyacım var denebilir. Biraz uzun olacak ama hem cinsiniz olarak sizden destek bekliyorum. Eski sevgilimle 3 buçuk yıl kadar önce sevgili olduk ben onu çok sevdim hatta onu korkutan kaçıran benden uzaklaştıran da bu oldu. Onu hep kendimin üstüne koydum denebilir. İlişkiyi bitiren bendim çünkü sevgisinden emin olamıyordum sürekli zmaan diyordu. Bu 3 yılda defalarca ona geri dönmeye calıstım ama asla kabul etmedi. Bundan bir yıl kadar önce fake hesabıma mesaj attı ben olduğumu anlamıştı bana kendi hesabından takip et buna gerek yok dediginde kendi hesabımdan takip etmeye başladım arkadaş olalım diye ısrar ettim ama bana arkadaş olamayacağımızı beni arkadaşı olarak göremeyeceğini söyledi. Hatta ondan nefret ermem için takılırız ama sevgili olmadan dediginde ona saygı duyduğumu ama öyle biri olmadığımı artık arkadaş da olmak istemediğimi söyledim. Konu kapandı takipleştik ama asla mesaj atmadım ona. Hikayelerimize falan bakıyorduk ama. Sonrasında bir gün aniden ondan mesaj geldi o gün yaptığı okadar canımı yakmıştı ki ona onun gibi adamların çok olduğunu benim öyle birini bulmak istesem bulabileceğimi ama onun benim gibi onu seven birini bir daha asla bulamayacağını söyleyen bir mesaj attım. Neyse konu kapandı tatlıya bağladık. Sonrasında ben ona bir konuda mesaj attığımda tersler şekilde sert konuşunca tartışmak istemediğimi kavgadan hoşlanmadığımı söyledim mesajı kestim 10 dk sonra o yazdı ve benden özür diledi. Önemsiz olduğunu bir önceki sefer için benim de özür dilediğimi söyledim. Haklıydın dedi. Evet haklıydım ama senden nefret etmem için yaptığını biliyorum unutmam için yaptığını iyi ki yaptın dedim. Yine mesajlaşma bitti. Aradan bir ay geçti dün tekrar yazdı gece 11 e kadar konuştuk akşam iç çıkışı il yerine uğradı kapıda 45 dk sohbet ettik hatta yanaklarımı bile sıktı. Giderken sarıldı öptü. Gitti. Eve gidince yazmadı ben gittin mi yazdım evet dedi iyi tuttum kusura bakma dedim yok iyi oldu dedi. Haklısın bana deger dedim tabi dedi gülücük attım sadece. Tabi mesajına ne diyebilirim ki sonuçta. Aklım karmakarışık ne o yazdı ne ben yazabiliyorum zamanında okadar uğraştım ki onun için onun utangaç sürekli düşünen biri olduğunu bile bile yazamıyorum. Tam bir Başak erkegi aynı çevredeyiz yeniden beni üzmekten korktuğunu biliyorum insanlara durumu açıklayamaz çünkü. Benden bekliyor da olabilir reddedilmekten korkuyor da olabilir. Normal şartlarda çok cesur bir kısımdır ben hep yazdım ona 3 sene boyunca reddedilmeme rağmen ama işte bu kez elim ayağım bağlandı yazamıyorum tekrar yazarsam bana kötü davranmasından korkuyorum yine olmaması ve hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum. Ama bir yanım da diyor ki gecen o yazdı sıra sende cocuk iş yerine kadar geldi. Yardım edin bayanlar bana nolur

Bu konunuzun Eski sevgili sorunu ? Konusundan farkı nedir ? Koyulaştırdığım kısmı eklemiş , diğer konudaki ilk cümleyi çıkarmışsınız sadece.
Çünkü bacım yanlış anlaşıldı Türk kadını bir açık buldu mu yardım etmek yerine oraya yüklenmeye bayılır. Çünkü kötülük fesatlık düşüncelere işlemiş bir kere

eleştirmeyelim diye kaç kere yazmışsınız e peki.peşini bırakmayın o zaman.5 sene sonra belki evlenmeye ikna olur
Sabır yazma de koşma artık peşinden de ama salak mısın deme mesela anladın mı. Nesi zor anlamıyorum ki ben açık bulup bulup vurmak bizim halkımızın en belirgin özelliği

Evet yani aynı konuyu neden sürekli kopyalayıp yapıştırıyorsunuz? Bu kadar mı dertlisiniz nedir yani? Olmayan bir ilişki işte sallayın gitsin.On yere konu açmak nedir?
2 kez açtım sadece herşeyi abartmasanız mı? Cevap vermek istemiyorsan verme dile getirmenin manası ne. Açık arayıp ordan vurmak mı? İyi günler hanımefendi

Yaşınız kaç sizin?
Bakın bir ilişkiyi başlatmak için atılan ilk adım ilişkide cesaret olarak nitelendilebilir fakat biten ilişki için defalarca mesaj atmak sizi karşı taraf için değersizleştirir. Toksik bir ilişki içindesiniz. Olacak olan zamanında olurdu. Saplantlı bir hale gelmişsiniz. En ufak bir şeyde umutlanıyorsunuz. Önünüze bakın. O kişiyle olmaz kendinize bunu yapmayın.

Yaşınız kaç sizin?
Bakın bir ilişkiyi başlatmak için atılan ilk adım ilişkide cesaret olarak nitelendilebilir fakat biten ilişki için defalarca mesaj atmak sizi karşı taraf için değersizleştirir. Toksik bir ilişki içindesiniz. Olacak olan zamanında olurdu. Saplantlı bir hale gelmişsiniz. En ufak bir şeyde umutlanıyorsunuz. Önünüze bakın. O kişiyle olmaz kendinize bunu yapmayın.
Haklısınız teşekkür ederim

Çünkü bacım yanlış anlaşıldı Türk kadını bir açık buldu mu yardım etmek yerine oraya yüklenmeye bayılır. Çünkü kötülük fesatlık düşüncelere işlemiş bir kere
Laflarınıza dikkat edin. Kötülük fesatlık falan orada yorum yapanlar belli. Kime söylediğiniz belli. Hem cinslerinizden destek beklerken bile Türk kadın hemcinslerinizi ezmeye çalışan laflar söyleyecek kadar tezatsınız.

İlla konunuza yorum istiyorsanız da adamın bir tane bile adımı yok. Bir tane ilgisini belli eden bir durum yok. Kendiniz çalıp kendiniz oynamışsınız. Tek yaptığı bir yanağınızı sıkmak ve 45 dk kapı önünde konuşmak. Bunları düşünüp düşünüp hayal kurun.

2 kez açtım sadece herşeyi abartmasanız mı? Cevap vermek istemiyorsan verme dile getirmenin manası ne. Açık arayıp ordan vurmak mı? İyi günler hanımefendi
Ya hadi kardeşim yaptığı normalmiş gibi şu triplere bak biz buraya cevap vermek için kayıt oluyoruz aynı zamanda siz kafanıza göre on farklı başlıkla gündemi meşgul edin diye değil.Bu karakterle zaten sizin iş zor dönün bir kendinize bakın ilişkiye çare arayacağınıza

Yaşınız kaç sizin?
Aynı yoruma katılıyorum.hemen gör tecavi ol takıntı yapmışsın

Ya hadi kardeşim yaptığı normalmiş gibi şu triplere bak biz buraya cevap vermek için kayıt oluyoruz aynı zamanda siz kafanıza göre on farklı başlıkla gündemi meşgul edin diye değil.Bu karakterle zaten sizin iş zor dönün bir kendinize bakın ilişkiye çare arayacağınıza
Karakterim benimdir peki sizin karakteriniz su yaptığınız yorumlar çok mu bormal. Kendinizi sorgulayarak başlayın iyi günler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X