kızlar lütfen bi bakarmısınızzzz

senemcik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2007
354
2
41
ya ben birşey sormak istiyorum ama konuyu doğru yeremi açtım bilemiyorum ve birazda utanıyorumm:eek::eek::eek:
ilişkide boşalma sonrası belli bir müddet sonra spermler geri gelebiliyor bu normalmidir sizlerdede olna varsa paylaşırmısınız lütfennnn:eek::eek::eek:

canım bu normal yani en azından bende öyle sanıyorum:) eğer ilişkiden hemen sonra kalkarsan spermler akacaktır. ben bi süre kalkmıyorum hatta belimin altına bir yastık koyup bacaklarımı karnıma çekip yada yüksek bi yere dayayarak bekliyorum. bebiş isteyince insan herşeyi yapıyor:)

canım bu normal yani en azından bende öyle sanıyorum:) eğer ilişkiden hemen sonra kalkarsan spermler akacaktır. ben bi süre kalkmıyorum hatta belimin altına bir yastık koyup bacaklarımı karnıma çekip yada yüksek bi yere dayayarak bekliyorum. bebiş isteyince insan herşeyi yapıyor:)

canım bende aynı şekilde yatıyorum hemen kalkmıyorum yastık olayıda tamam ama bi yarım saat sonra duşa giricek ulursam akıntı oluyor kalktığımda yada 10-15 dk içinde acaba dedim bendemi bi anormallik varCADIARZUCADIARZU

kızlar ben ilişkiden sonra hic kıpırdamadım günlük ince pet taktım ic camaşırıma ve hic kalkmadan yattım uyudum yani yine geri geliyor ama fazla cıkmasına izin vermedim yani tuvalete banyoya gitmeyin derim ben öyle hamile kaldıım

yok canım normalsin yada ikimizde anormaliz:1rolleyes:bizden başkada yazanyok ki bunu anlayalım. bende de aynısı oluyor. spermler belli bir süre sonra daha çok sıvılaşıyor bu nedenle akıyor diye biliyorum. onların içinden bi cengaver yolunu bulduysa ne mutlu bize:1rolleyes:

kızlar ben ilişkiden sonra hic kıpırdamadım günlük ince pet taktım ic camaşırıma ve hic kalkmadan yattım uyudum yani yine geri geliyor ama fazla cıkmasına izin vermedim yani tuvalete banyoya gitmeyin derim ben öyle hamile kaldıım

ayyy canım bende zaten öyle karar aldım hiç kalkmayacağım zaten yastıkta koyuyorum.inş bu ip uçlarının faydası olur.bebek sahibi oluruz.sende bebeğine iyi bak allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...:emir_bebek:

canım senin adına çok sevindim. onu birkaç kez bende denedim ama sonuç alamadım. sanırım yine zamanlamayı tutturamamıştık:1no2:

yok canım normalsin yada ikimizde anormaliz:1rolleyes:bizden başkada yazanyok ki bunu anlayalım. bende de aynısı oluyor. spermler belli bir süre sonra daha çok sıvılaşıyor bu nedenle akıyor diye biliyorum. onların içinden bi cengaver yolunu bulduysa ne mutlu bize:1rolleyes:

canım inş.öyle olur birileri biz onları konuşurken çıkmış olsun yola
ne olurrrrrsenağlamasenağlama

canım inş.öyle olur birileri biz onları konuşurken çıkmış olsun yola
ne olurrrrrsenağlamasenağlama
canım inşallah senin cengaver yola çıkmıştır. çünkü benimkinin yola çıkmaihtimali yok. ne olduğunu anlayamadığım bi adet döneminden bugün çıktım.tam sekiz gün sürdü:eek:klava: inşallah ilerki maçlarda:teytey::nazar:

bu çok normal canım .Eğer bir müddet kalkmazsan yattığın yerden şansını biraz daha artırmış olursun bol şanslar :)

Normal arkadasım akması ama bir cok arkadasımın da dedıgı gıbı en az yarım saat yatman faydalı

Herkeste farklı farklı bu durum.Bazısı korunmayı unuttuğu tek gün kalıyor,bazısı aylarca avulasyon dönemlerıne kadar degerlendırıyor.. Hayat işte..

Rabbim herkesin gönlüne göre versin.

canım senin adına çok sevindim. onu birkaç kez bende denedim ama sonuç alamadım. sanırım yine zamanlamayı tutturamamıştık:1no2:

canım bizimki tam tesadüfler üst üstte geldi sabaha karşı hormonlar daha iyi calıştıgı için daha cabuk hamile kalındıgını okumuştum bide ben ogün kasıklarımda agrı vardı ilkkez böyle bişi hissettim önceden olmuyordu cünkü kendi kendime yumurtam catlıyor sanırım dedim demekki dogruymuş hicte programsız sabaha karşı eşimle birlikte olduk sabaha karşı oluncada yorgun ve uykusuz olunca yerimden kıpırdamadım ve hamile kalmışım a.s ufaklık şimdi 4,5 aylık yaza kucagıma alıcam inşallah:asigim: allah isteyen herkeze versin arkadaşlar cok zor beklemek cok iyi anlıyorum sizi :teselli:

tabii normaldir.düşünsene bir boşalma esnasında kaç bin tane sperm var ve onların sadece bir tanesi senin yumurtanla buluşuyor.e geriside normal olarak dışarı akıcak tabii.sen üzme kendini olur allah isterse.ama hemen kalkma ayaklarınıda kaldırabilirsin duvara.bende öyle yapmıştım ilk ay hamile kaldım.3 hafta sonrada kucağıma alıcam inşallah.darısı başınıza

insallah en kisa zamanda anne olursunuz kizlar.allah herkese bu duyguyu yasatsin hayirlisiyla hersey gonlunuzce olsun biz hamislerede duva etmeyi unutmayin kizlar.:nazar:

inşallah isteyen herkesin bebeği olur.vücudumuz depo deyilki toplasın tabiki akacak dışarı.zaten milyonlarcasından sadece biri kazanıyor yarışı.ama ben de alışkanlıktır ilişkiden sonra yatıp uyurum ve hamile kaldım.bununla bi alakası var mı bilmiyorum ama biraz kalkmadan bekleyebilirsin bence.kolay gelsinyerimsenibenyerimseniben

yerimsenibenkızlar hamile kamak istiyorsanız bir müddet yatmanız daha iyidir.yalnız o sıvının hepsi sperm değilki sperm osıvının içndeki ğözle gözükmeyen tohumlardır.o fazlalıkların dışarı çıkması normal

Ay canlarim yaa tabiki normal o kadar sivi nereye gidecek hepsi icinizde kalsa ne olur dusunsenize.Ve bu hamile kalmaya engel degil korkmayin cunku normal olani bu

ya ben birşey sormak istiyorum ama konuyu doğru yeremi açtım bilemiyorum ve birazda utanıyorumm:eek::eek::eek:
ilişkide boşalma sonrası belli bir müddet sonra spermler geri gelebiliyor bu normalmidir sizlerdede olna varsa paylaşırmısınız lütfennnn:eek::eek::eek:

bencede normal geri gelmesi nereye gdecek başka çıkacaktır

arkadaslar bende şimdi doktora gidiyorum.genel kontroller için 1 sene dolmadı henüz korunmayalı o yuzden bı tedevi görmüyorum.doktorun dediği gün aşırı yani 48 saatte bir ilişkiye girilirse sans daha da artıyormus sperm sayısı acısından.bırde doktorda bana ılıskıden sonra yarım saat kalkma dedi.dün ve bugün yumurtlama günüm.kızlar dua edin ne olur.dün birlikte olduk ama bakalım inşallah tutar.hiç kalkmadan uyudum bende ama fazlası bendede geri geldi.o sudan oluşan kısmı bence asıl işe yarayan spermler içeri doğru yarış halinde çünkü:teytey:

Canim Ilişki Sonrasi Biraz Bekle Tabi Yarisi Dişariya Akicak Cünkü 70 Milyon Sperm Var Hepsi Duramaz Icinde Korkma Benimdeyarisi Akiyodu Disari Simdi 5.bucuk Aylik Hamileyim

X