KIZLAR KOŞUN GENİTAL BÖLGE BEYAZLATMAYA:)

BU DERTTEN MUZDARİP OLAN KADINLARIN SESİ OLMAYA GELDİM ✌🏽🤣
HADİ KIZLAR DENEYİP SONUÇ ALANLAR BİRBİRİNE DESTEK OLSUN 💜🖐️

Daha önce kullandığım kremler falan hikaye, her şeyi denedim ama başarılı olamadım. Op Dr. Mehmet Bekir Şen, 2 seansta istediğim renge ulaştırdı beni sağ olsun :) Tek sorun randevu bulabilmek mucize

valla doktor değilim ama benim bildiğime göre lazer gibi işlemler vajinanın yapısını bozuyor. artık enfeksiyonlara dolayısıyla kansere daha açık oluyorsunuz. ben önermem valla. benim doktorum da bana önermedi. ne gerek var. kuru tutarak sürekli, pamuklu iç çamaşırı giyerek daha da koyulaşmasının önüne gecilebilir. ben günde 5 kez iç çamaşırı değiştiriyorum valla 😂 ama lazer işlemi bilemiyorumm😂

valla doktor değilim ama benim bildiğime göre lazer gibi işlemler vajinanın yapısını bozuyor. artık enfeksiyonlara dolayısıyla kansere daha açık oluyorsunuz. ben önermem valla. benim doktorum da bana önermedi. ne gerek var. kuru tutarak sürekli, pamuklu iç çamaşırı giyerek daha da koyulaşmasının önüne gecilebilir. ben günde 5 kez iç çamaşırı değiştiriyorum valla 😂 ama lazer işlemi bilemiyorumm😂
Çamaşır değiştirmekle rengi mi açılırmış allah aşkına ya 😁

Aslinda hava almasi gerekiyor, ciplak mi gezsek 🤣 benim evlenene kadar bi sorunum yoktu. Hormonlarin fazlaligi da cok etkiliyor gebeliklerimle onuda anlamis oldum.

Aslinda hava almasi gerekiyor, ciplak mi gezsek 🤣 benim evlenene kadar bi sorunum yoktu. Hormonlarin fazlaligi da cok etkiliyor gebeliklerimle onuda anlamis oldum.
evet ya gebelikte cok oluyormus maalesef 😂😂 ben kendimi artık çığlak sevemez oldum valla hamile kalmadan. bir de gebe kalsam yandık 😂

X