Kızlar kilo almak istiyorum

Bende zamanında diyetistene gidip dediklerini düzenli uygulayınca kilo almıştım ama sonra bıraktım.Şimdi yeniden başlamayı düşünüyorum yardımcı olabilirim :)

Bebe bisküvisini bal ve pekmezle karışrıtıp düzenli olarak sütle yatmadan ye, farkı göreceksin

Merhaba neler tavsiye etti size acaba doktorunuz?bana da bilgi verebilir misiniz?
Öncelikle kan tahlilimi yaptı. Ardından şeker gibi problemlerimin olup olmadığı incelendi. Geçmişte geçirdiğim ameliyatları fln sordu. Kullandığım ilaçları sordu. Sonrasında bana bir liste çıkardı, 15 günde bir kontrole gidiyorum, her gidişimde listeyi güncelliyor.

İyi geceler kızlar. Ben kilo almak istiyorum , yiyip yiyip kilo alamayan cinstenim tüm kadınların sinir olduğu ama bnm hiç hoşuma gitmeyen:rapci: Ama ben bu durumu sevmiyorum kızlar ya 23 yaşındayım, 1.64 boyundayım, 47 kiloyum. yıllardır 50 olduğumu bile hatırlamıyorum. Geceleri hiç üşenmeden yemek hazırlayıp yediğimi biliyorum. Ama bir türlü kilo alamıyorum. Doktora gidiyorum iyisin deyip geçiştiriyor. İdeal kilom bence 55 filan ama alamıyorum. Sizce nasıl alabilirim?
Kilo alabildinmi cnm bnde 163 46 kiloyum almak istiyorum alamiyorum kan testi yaptrdim ptesi alcam sonuçları hormonlardammi diye

pekmezli sütü sürekli deneyen var mı? sabah ve akşam birer bardak pekmezli süt içsek 300+300 = 600kcal yapar.
ben bir bardak süte 3 yemek kaşığı koyuyorum. üstelik iştah açıcı bi etkiside oldu bende.

merhaba ben de kilo alamamaktan muzdariptim.. şükürler olsun ki Diyetisyen Nilay Öztürk ile kesişti yolum. kızlar ben imkansız sanıyordum.. herkes evlenince alırsın, doğurunca alırsın diye diye beni telkin etmeye çalışıyordu..dilerim isteyen herkes kilo alır.. gercekten vermeyi bilmem ama almak çok zordu Nilay Hanımla tanışmadan önce.
http://icebergcocuk.com/
0312 438 9 438
0555 881 55 55

Cok garanti bi yontem soylicem, zamaninda kendim yapip kilo almayi basardim. Her aksam yatmadan once o gun evde ne yemek varsa bi tabak ondan yiyin, yemek yoksa bi sandvic yapin. Bn gun icinde cok yeme firsati bulamadiiim halde bu sekilde yaparak 8-10 kilo aldim. Aradan gecen zaman icinde gece yeme aliskanligi kazandiimdan balik etli bi gorunumum oldu gecen yaz da full diyetle gecti Cok sukur simdi istediim kilodayim

Arkadaşlar çok çeşitli sağlık sorunlar kilo alamama nedeniniz olabilir. Yemekten sonra tok halde içebildiğiniz kadar su için. Mideniz genişlesin.

pekmezli sütü sürekli deneyen var mı? sabah ve akşam birer bardak pekmezli süt içsek 300+300 = 600kcal yapar.
ben bir bardak süte 3 yemek kaşığı koyuyorum. üstelik iştah açıcı bi etkiside oldu bende.
evet çok güzel bir yöntem ama pekmezin ne kadar kullanılması gerektiğini araştırırsan bana da haber verir misin? ben balık yağı ve multivitamin alıyorum bir aydır düzenli iki kilo aldım üstelik yıllardır kilo alamayan ben:KK70: pekmez konusunda bir bak bakalım belki o kadarı zararlıdır.:/ iştahım felaket açık benim de sürekli yiyorum . ve işin güzel tarafı doymadığım için çok yiyorum sanırım ihtiyacımız olan şey de bu:KK70:

Son on gundur esim yuzunden gece atistirmaliklari yiorum ve yine kilo aldim. Bikac gun evde olmiicak, o sure boyunca ac gezmeyi planliorum Vallahi bnm yontemi bi deneyin derim

kilo almada en önemli etken ara öğünler günde 6 öğün yemek gerekiyor. ben 45 kiloydum diyetisyene gittim bana dediği şu günde kaç öğün yiyorsun ddedim 2 3 öğün aradada atıştırmalıklar işe cips çikolata falan çok yanlış besleeniyosn dedi . bana liste hazırladı sabah 9 da kahvaltı ediyosam 11 de ara öğün mesela yoğurt yada meyve yiyodum. Ve o zaman üniye gidiyordum ve okul yüzünden ara öğün ana öğün kaçıyordu sonra bana enşur plus ı tavsiye etti kaçırdığın öğünlerde vaktin yoksa bunu iç dedi 1 öğünü karşılıyor dedi ve ben aldım enşurdan 60 kiloya ulaştım. ve şuan halimden çok memnunum

Bende öyleydim ne yesem kilo alamıyordum diyetistene göründüm mama gibi bişey verdiler iki ayda 8 kilo aldım

Doktor yazdı eczaneden aldım reçetesiz biraz pahalı ama öyle almayın

Eklentiler

• IMG_1895.JPG
    IMG_1895.JPG
    35 KB · Görüntüleme: 100
Merhaba ben Oriflame lideriyim
Size bir iş fırsatı sunmak istiyorum.
Oriflame ürünlerini %30 indirimli alabilirsiniz.
Satış yaptığınızda kâr elde edebilirsiniz.
Ekip kurarak ayda 1000 tl ve daha fazlasını kazabilirsiniz.
Ücretsiz üyelik yapılır.
Sermayesiz iş sahibi olmak ister misiniz??

Kilo almak isteyenler veya vermek isteyenler oriflame kataloğumuzun vazgecilmez içeceği wellnessimiz var yemekten yarim saat önce icilirse işah kapatıyo .. yemekten yarım saat sonra içilirse kilo aldırıyo

Kizlar bnce tahin pekmez yiyin her gun. Tatli sevenlerin zorlanicaini sanmam.

Kilo almak isteyenler hangi yiyecekleri daha çok tüketmelidir?

Beslenme ve Diyet Uzmanı Gönül Ateşsaçan zayıflama yöntemlerini beslenme hakkındaki önerilerini Kadınlar Kulübü TV izleyicileri ile paylaşıyor!

Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteğinizi bekliyoruz.
https://www.kadinlarkulubu.tv/

X