Kızlar kilo almak istiyorum

Emojii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2014
555
199
İyi geceler kızlar. Ben kilo almak istiyorum , yiyip yiyip kilo alamayan cinstenim tüm kadınların sinir olduğu ama bnm hiç hoşuma gitmeyen:rapci: Ama ben bu durumu sevmiyorum kızlar ya 23 yaşındayım, 1.64 boyundayım, 47 kiloyum. yıllardır 50 olduğumu bile hatırlamıyorum. Geceleri hiç üşenmeden yemek hazırlayıp yediğimi biliyorum. Ama bir türlü kilo alamıyorum. Doktora gidiyorum iyisin deyip geçiştiriyor. İdeal kilom bence 55 filan ama alamıyorum. Sizce nasıl alabilirim?

Git bu forumdan gözüm görmesin seni :63:
Canım iyi bi diyetisyene git böyle iyisin diye başından savan doktora değil.
Gece yemek yiyerek değil planlı beslenerek alabilirsin, birde kilo almaya engel bi durum mı var buna bakılır önce.
Bebe bisküvisini sütle mama yapıp yiyodu kuzenim kilo almak için, başarılı oldu da.

siteye böyle şeyler yazma sakın :KK70: şaka bi yana iştah açıcı aktardan bal karışımı yemen lazım yemekten önce

doktor bana evlenince çocuğun olunca alırsın boşver dedi. ben 1.70e 47 iken demişti. şimdi 50 kiloyum ama alamıyorum çok zor.. iştahım yok.

Hayatım boyunca bu kelimeyi hiç diyemicem sanırım :rolleyes:

Bence kilon ideal ben de 1.63 boyundayim. 3 yıl önce 47dim çok mutluydum valla. Keşke yine o kiloma donebilsem hayirlisiyla. . Çok isterdim.. Ben de almazdim ama evlenince hooop aldım maalesef. .

Corekotu yagi haplari var her yemekten sonra iki kapsul al bide ogutulmus corekotu var onu balla karistirdir kahvaltidan yarim saat once ac karina al sonra bana dua et sekerriiiimmm

Çikolata, tatlı, beyaz ekmek, hamur işi ye bol bol, metabolizman hızlı çalışıyordur muhtemelen.

Corekotu yagi haplari var her yemekten sonra iki kapsul al bide ogutulmus corekotu var onu balla karistirdir kahvaltidan yarim saat once ac karina al sonra bana dua et sekerriiiimmm
Çörekotunun nasıl bir etkisi var peki, istah açıcı mı? Gerçekten kilo almaya etkisi oluyor mu?

Ve diyetisyene gittim ben de, verdigi yemek listesini yiyebilseydim kilo alirdim zaten :O iştah açıcı suruplar da müthiş uyku yapiyor :KK43:

Ay kızlar beni güldürdünüz ya gece gece :) aktarcılardan alayım şu dediklerinizi, birde midemde ülser var oda kılo aldırmaz demişti doktor.

Çörekotunun nasıl bir etkisi var peki, istah açıcı mı? Gerçekten kilo almaya etkisi oluyor mu?

Ve diyetisyene gittim ben de, verdigi yemek listesini yiyebilseydim kilo alirdim zaten :O iştah açıcı suruplar da müthiş uyku yapiyor :KK43:

Yazdiklarim.istah acmakla beraber kilo almayi kolaylastiriyo

Bende 1,64 boy 53 kiloyum,
Evlendiğimde 45 falandım senin gibi kilo almaya çalışıyordum.
Evlenince kilo alırsın sende :) ve kilon ideal dert etme

Alamazsın heleki genetikse ben özel diyetisyene bile gittim yok yok yani en fazla 3kilo almışımdır oda kac ay genetik annem zayif olduğu için suan 45 kg hamileliğimdede sadece 7kilo aldım

X