Kızlar kilo almak isteyenler buraya gelsin 🤗

Hiç boşuna devam etmeyin sonuç alamazsınız ondan, ben denedim alamadım. Sürekli aynı şeyi yemekle olmuyor bıkkınlık geliyor. Diyetisyene gittiniz mi?
Hayir gitmedim. Acikcasi ben kilomu cok sorun etmiyordum ama cevrem cok zayifsin cok zayifsin dedikce takmaya basladim. Yakinda da dugunum var boyle gelinligi nasil tasiyacaksin falan diyip sinirimi bozuyorlar ben de almak istiyorum kilo ama olmuyor insanlara bunu anlatamiyorsunuz malesef

Hayir gitmedim. Acikcasi ben kilomu cok sorun etmiyordum ama cevrem cok zayifsin cok zayifsin dedikce takmaya basladim. Yakinda da dugunum var boyle gelinligi nasil tasiyacaksin falan diyip sinirimi bozuyorlar ben de almak istiyorum kilo ama olmuyor insanlara bunu anlatamiyorsunuz malesef
Kıskandıkları için olabilir mi ? 😀 kaç kilosunuz boyunuz kaç ?

Guldurdunuz beni olabilir tabiki 😂 40 kiloyum 160 boyum
40 kilo ciddi anlamda az ama 😊 50 kilo varsınızdır diye düşündüm 😁 benim boyum 165 kilom 54 şuan ve kilom 50 iken zayıf duruyordum. Bence diyetisyene gidin biraz alırsanız fiziğiniz daha güzel durur. Düğüne bir kaç hafta kala 3 kg falan daha vereceksiniz çünkü koşuşturmadan 😁 kendimden biliyorum.

40 kilo ciddi anlamda az ama 😊 50 kilo varsınızdır diye düşündüm 😁 benim boyum 165 kilom 54 şuan ve kilom 50 iken zayıf duruyordum. Bence diyetisyene gidin biraz alırsanız fiziğiniz daha güzel durur. Düğüne bir kaç hafta kala 3 kg falan daha vereceksiniz çünkü koşuşturmadan 😁 kendimden biliyorum.
Evet biraz cocuk gibi gorunuyorum bu durum hosuma gitmiyor 🙈 tesekkur ederim onerileriniz icinn 🤗

Ben de bebe biskuvisi ve sut deniyorum ama henuz sonuc alamadim malesef hala ayni kilomdayim😔

Canım ben bebe bisküvisi ve süt ile mama gibi yapıp yatmadan önce yedim 10 kilo aldım ve 1 yıl oldu halâ aldığım kilo da gitmedi sadece ramazanda oruç tutunca 2-3 kilo gidiyor onuda ramazandan sonra geri alıyorum. 10 kilo daha alsam süper olacak ama daha devam edemiyorum fena bezdim .

Merhabaaa düğünüm var yaza :halay: 155 boyum 46-47 kiloyum. Düğüne kadar bi 52-53 olmak istiyorum. Bu zamana kadar en fazla 50yi gördüm bi ilaç kullanmıştım bi rahatsızlığımdan dolayı onun yan etkisinden dolayı almıştım bırakınca 3-4 kg geri verdim. Napmalı dostlar? (Bahsedilen programı indirdim şimdi)

Canım ben bebe bisküvisi ve süt ile mama gibi yapıp yatmadan önce yedim 10 kilo aldım ve 1 yıl oldu halâ aldığım kilo da gitmedi sadece ramazanda oruç tutunca 2-3 kilo gidiyor onuda ramazandan sonra geri alıyorum. 10 kilo daha alsam süper olacak ama daha devam edemiyorum fena bezdim .
Ben de dediğiniz gibi yedim ama sanırım çabuk bezdim yiyesim gelmiyor 🙈

Ekstra yemeği artırdınız mı peki? Beb cok istahsızım gun icinde fazla yiyemiyorm yemek, ama yatmadan once yaklasik 20 cici bebeyi sütle mama yapıp yiyorum . Fayda gorur muyum acaba

Benim zaten iştahım yerindeydi o yüzden onun haricinde ekstra bir çaba göstermedim aman daha çok yiyeyim diye inşaAllah görürsün canım bünyeden bünyeye değişiyor. Ben mesela sipraktin şurup var alerji şurubu yan etkisi kilo aldırması diye onu kullandım bana ciddi yan etki yaptı görme de bulanıklık, aşırı uyku gibi ciddi reaksiyon gösterdi fakat arkadaşım da içti hiçbir şey olmadı o yüzden size ne desem yanlış olur bende işe yaradı ama siz de yaramayabilir tabii yine de temennimiz işe yaraması :)

Merhaba kk üyeleri ben 7 kilo almaya karar verdim bi program indirdim 2 kilo aldım. Beraber kilo almak isteyen ya da kilo alma konusunda önerisi olan var mı ? Aklınıza gelen pratik ama yüksek kalorili şeyler var mı?
Ben 43 kiloydum hayatım boyunca hep kilo almak için uğraştım vitasure takviye edici gıda kullandım şuan 58 kiloyum vermeye çalışıyorum :)

zamanında kilo almak için kullanmadığım ilaç vitamin kalmadı sonuç alamadım kilo ta ki BEBEK MAMASINI bi dr önerene kadar :) sizede tavsiye ederim işe yarıyor çantamda kavanoz kavanoz bebek mamaları ile geziyordum :)
cidden bebek maması işe yaradı mı ya? kaç kilo aldınız?

ayy keşke bir gün bende kilo vermek isteyen değilde kilo almak isteyenler grubunda yer alabilsem :KK70:

Allahım benim iştahımdan al isteyen arkadaşlarıma dağıt🤲🏻 Demeye geldim ve gidiyorum :halay: Cok rahat kilo alırım. İşin sırrı gec vakitte yemek ve tatlı yemek

X