Kızlar kilo almak isteyenler buraya gelsin 🤗

Diyetisyene gittim biraz disiplinli yemek yiyerek 3,5 kilo aldım ama yemeye çok yüklenmediğim zaman kilo alımı durdu ve dıkkat etmezsem o aldıgım kılolar da gidecek 😥😥😥
3 aylik igne vurundum 50 kiloydum 3 ayda 60 kiloya ulastim yillardir 50 kildan yukari cikmayan ben tabi zarati adet duzensizligi yapto sadece bebek dusunler tavsiye etmem

Bende yıllardır kilo alamıyordum denemediğim şey kalmadı. En son sipraktin kullandım. Bir şişe bitti. 3 kilo alabildim sadece. Hiç yoktan iyidir. Ben de bile işe yaradıysa herkeste yarar bence. 😁

Bende yıllardır kilo alamıyordum denemediğim şey kalmadı. En son sipraktin kullandım. Bir şişe bitti. 3 kilo alabildim sadece. Hiç yoktan iyidir. Ben de bile işe yaradıysa herkeste yarar bence. 😁
Merhaba bende spraktın kullandım fakat bende uyku ve sinir yapmıştı, sizde böyle bir etki oldu mu ? Olduysa kaç günde geçti.
Zaten genel olarak uyku sıkıntısı yaşadığım için kullanmaya çekiniyorum ..

Merhaba bende spraktın kullandım fakat bende uyku ve sinir yapmıştı, sizde böyle bir etki oldu mu ? Olduysa kaç günde geçti.
Zaten genel olarak uyku sıkıntısı yaşadığım için kullanmaya çekiniyorum ..

Bende de ilk günler uyku yapmıştı. O yüzden sabahları değil akşama doğru içtim. Sabahları biraz zor uyanıyordum ama. 😁 Sinir yapmadı ama.

Göbek yağları sağlıksız beslenme stili ile alakalı ve bu sağlıksız gıdaların toplandığı yer göbektir simit dediğimiz yer beslenme alışkanlıklarınızı gözden geçirseniz mi acaba ip atlama önerebilirim ben size , ben de aşırı zayıftım göbek yaglaniyordu bi dönem böyle oldu düzeldi.

X