kızlar kan testim 0.100

xsxeker pembe

kzımı sen koru rabbim...
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
4.610
35
36
hamile diilim kızlar berbat hissediyom kan testi 0.100 olmiiicak galiba kızlar olmuyoooo olmyooooooooooooooooooooo nparsam needersem boşşşş yok yok naparsam neddersem olmuyo rabbim bana cezamı veriyo olmamasımı gerekiyo apıcam bilmiyodum
herşeyden kötüsüde drun olma ihtimali var diipte testin negatif çıkması beni dibe vurdu....çok fenayım

hayatım isyan etme sakın.sadece allah tan içten iste.herşeyin günü ve zamanı belllidir.sen nekadar uğraşsanda olmaz.allah onun gününü yazmıştır.sadece allahtan dile ama sakın isyan etme.
benimde olmuyor.sadece allahıma yalvarıyorum.

hamile diilim kızlar berbat hissediyom kan testi 0.100 olmiiicak galiba kızlar olmuyoooo olmyooooooooooooooooooooo nparsam needersem boşşşş yok yok naparsam neddersem olmuyo rabbim bana cezamı veriyo olmamasımı gerekiyo apıcam bilmiyodum
herşeyden kötüsüde drun olma ihtimali var diipte testin negatif çıkması beni dibe vurdu....çok fenayım

Üzülme bu kadar :teselli:
Herşey Allahtan canım daha zamanı var demekki isyan etme
vardır bildiği rabbimizin

canım isyan edipte umutsuzlua düşme.. herşeyde vardır bir hayır... üzülme bitanem bir gün olacak göreceksin

ne olur topla kendini olsun yasin daha cok genc
umudunu kaybetme hayirlisi buymus diyip onundeki gunlere bak
bu kadar kisa zamanda pes etme

cnmmmmmm bnmm kendini çok hazırlamıştınn suan şoktasın biliorumm :KK43:(( ama isyan etme sakınnn bu mübarek günlerde dua et rabbim kabul edicek dualrımızı üzme kendini güçlü olmalısınnnnnn hayırlısı olsun cnm bnmmm :teselli:

senağlamasenağlamasenağlamasenağlama
ne olur topla kendini olsun yasin daha cok genc
umudunu kaybetme hayirlisi buymus diyip onundeki gunlere bak
bu kadar kisa zamanda pes etme

beni yıkan drun dedikleri oldu zati bide ilgisiz ilgiszi muhatap dahi olmadı doru dürüst eşim belki yenidir belli olmamıştır diyo olabilirmisenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

ne zamandan beri istiyorsun bılmıyorum ama sabır et isyan etme oluruna bırak bu ayda testler gün saymalar ates ölçmeler hepsini bırak cunku bunlar strese sokuyor insanı ozamanda zorlasıyor bu ay kafaya takmamaya calış birde öyle dene:teselli: üzülme Allahım insallah verir

ne zamandan beri istiyorsun bılmıyorum ama sabır et isyan etme oluruna bırak bu ayda testler gün saymalar ates ölçmeler hepsini bırak cunku bunlar strese sokuyor insanı ozamanda zorlasıyor bu ay kafaya takmamaya calış birde öyle dene:teselli: üzülme Allahım insallah verir

hayatımyok ne gün saydım ne başka bişi hatta inanmazsın eşim söledi bana böle böle die günün geçti fln die nebilim kötü oldum açıkçası bi garip oldum kısacası rabbim ne eylese güzel eyler amma velakin insan üzülüo bazen çok şükür halimize ancak anlamadığım şey nie bukadar düşük bi de nie 5 günüm geçti

canim yaaa topla kendini kendi doktorunmu ilgisiz ben oyle anladim istersen doktorunu deyistir canim cunku bu yolda giderken doktor sadece uyguladigi tedavi deyil verdigi moralde cok onemli
ama gene soyluyorum yasin cok genc daha cok uzun zamanda olmamis moralini bozma insallah bizim gibi butunnn isteyenlerin kisa zamanda mujdeli haberini alicaz rabbim bizlerede yasaticak o guzel duygulari

benimde suan 3gun gectı test aldım cıkmadı kan testi yaptırmıcam 10 falan gecerse öyle dr gitcem bugun yarın adetim gelcek dıye beklıyorum umudum yok hayırlısı artık Allahım senin yüzünü güldürsün bebişini saglıklı alırsın enkısa zamanda

canım benim gecen ay 11 gün gecikmişti we kesin dedim belirtiler onu gösteriyordu kan testi yaptırdım we sonuç aynı seninki gibi 0,100 okadar üzüldümki we sabah adetim geldi hakkında hayırlısı

canım bence baska bı dra daha gıt adet gecıkmesı nedenmıs ogren normal degıl bence 5gun 1 degıl 2 degıl

benimde bir defa 10 günüm geçmişti sonra bazen senin gibi 5 gün gecikiyodu onlar hep sitresten işte kendimizide yıprattık çok böle böle bi zaman gelecek diceksin ki amaaann yedim bitirdim kendimi deyip boşvereceksin amaaaaa bi bakıcaksın adetin 5 gün gecikmiş sonra diyeceksin ki yeniden daha öncede gecikti deyip beklicek 1 gün 2 gün 3 derken hala olmicaksın sonra işte şüphe saracak seni veeee test yapmak bile istemiceksin ama işte o şüpheyi yenebilmek için yapacaksın tabi yanında eşinde oluncaa süper oluyo veeeee eweeeeeeettt bebek geliyoo yoldaaaa iki çizgide kıpkırmızı

belki diyosun içinden amaaann bedef diyerek umutsuz bakıyosun ama öle bi oluyo kii şu sitedekilere istersen soralım nasıl hamiş kaldınızzz diyee eminim hepsi en azından çogu aynı şeyi sölicek attım kafamdan hamile kaldımUNUTMAYA ÇALIŞ BEBEK DÜŞÜNCESİNİ biliyorum zor diyosun ama imkansız hiç bişi yok canım ilk önce kendini kandırmaya başla amaannn nasıl olsa rabbim biliyo zamanını ben niye debiniyorum ki sürekli böle düşün olacak de benimde olacak de.gerçekten bi zaman geliyo insan kendini kandırıyo artık unutuyosun alışıyosun vee bi bakıyosun bebek kollarında çoook kili biliyorum ve canım dikkat edersen çoğu zamanda ya istemeyen yada korunan kişiler daha çabuk hamiş kalıyo niye bebek düşüncesi yok kafalarında korunuyolar yaa rahatlar...ya bu iş böle düşünmiceksin hamilesinBİRAZ UZUN OLDU AMA AKLIMA NE GELİYOSA SÖLEMEK İSTEDİM

Son düzenleme:
benimde bir defa 10 günüm geçmişti sonra bazen senin gibi 5 gün gecikiyodu onlar hep sitresten işte kendimizide yıprattık çok böle böle bi zaman gelecek diceksin ki amaaann yedim bitirdim kendimi deyip boşvereceksin amaaaaa bi bakıcaksın adetin 5 gün gecikmiş sonra diyeceksin ki yeniden daha öncede gecikti deyip beklicek 1 gün 2 gün 3 derken hala olmicaksın sonra işte şüphe saracak seni veeee test yapmak bile istemiceksin ama işte o şüpheyi yenebilmek için yapacaksın tabi yanında eşinde oluncaa süper oluyo veeeee eweeeeeeettt bebek geliyoo yoldaaaa iki çizgide kıpkırmızı

belki diyosun içinden amaaann bedef diyerek umutsuz bakıyosun ama öle bi oluyo kii şu sitedekilere istersen soralım nasıl hamiş kaldınızzz diyee eminim hepsi en azından çogu aynı şeyi sölicek attım kafamdan hamile kaldımUNUTMAYA ÇALIŞ BEBEK DÜŞÜNCESİNİ biliyorum zor diyosun ama imkansız hiç bişi yok canım ilk önce kendini kandırmaya başla amaannn nasıl olsa rabbim biliyo zamanını ben niye debiniyorum ki sürekli böle düşün olacak de benimde olacak de.gerçekten bi zaman geliyo insan kendini kandırıyo artık unutuyosun alışıyosun vee bi bakıyosun bebek kollarında çoook kili biliyorum ve canım dikkat edersen çoğu zamanda ya istemeyen yada korunan kişiler daha çabuk hamiş kalıyo niye bebek düşüncesi yok kafalarında korunuyolar yaa rahatlar...ya bu iş böle düşünmiceksin hamilesinBİRAZ UZUN OLDU AMA AKLIMA NE GELİYOSA SÖLEMEK İSTEDİM

bedefe katılıyorum takmamak lazım ben artık düşünmemeye çelışıyorum düşündükçe yumurtlama ateş derken adet olunca başladım ağlamaya bebek bebek derken aksilik peşimi bırakmadı hamile değilim şu an ama artık hesap yapmıyorum

canım ben bi süredir hiç bişiye dikkat etmiyomki ateş gün aşırı vs hiç bişiyre bitanem oluruna bırakmış durumdayım anliican ama yinede kafam karıştı test sonucu fln hiç bu kadar gecikmediği için belkide bu defa çok umutlandık eşim babam annem hepsinin sesi bile değişti duyunca sonucu

cnm çok saol birtanem hiç düşünmedik biz buay hele ben hiç sallamadım ilkkez bu kadar gecikti ya ondan şüphe düştü içimize bizim artık cuma tekrar bi test daha yapılacak akalım yarın kesin belli olur üzüldüm üzüntüden tansiyonum fln düştü ama napıyım hkkımda hayırlısı rabbim ne eylerse güzel eyler demekki biraz daha pişmem gerekio bu yolda biraz daha pişince belkide bebişimin kıymetini daha çok bileyim die rabbim beni böle sınıyo halime günüme şükür

X