Kizlar hangi koltuk modeli ve rengi daha zarif şık ve hos duruyor :)))))

duygu7434

Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2023
512
-26
27
Kizlar hangi koltuk modeli ve rengi daha zarif şık ve hos duruyor :)))))

Eklentiler

• 1000042936.jpg
    1000042936.jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 293
  • 1000042937.jpg
    1000042937.jpg
    46 KB · Görüntüleme: 295
  • 1000042932.jpg
    1000042932.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 292
Ben krem renkli olanı beğendim ama açık renkli kullanabilir misin bilmem.Siyah rengi tercih önermem tozu kiri hemen gösterir çünkü. Bir de modellerin gerçek görünüşleri nasıl bilmiyorum ama çok büyük hantal mobilyalar tercih etme daha minimal şeyler tercih et çünkü zaman ilerledikçe evin içinde basmaya başlıyor. Krem renkli olanların farklı renk seçeneği varsa o model mobilya olabilir aslında daha bir ton koyusu olabilir ya da onun gri versiyon olabilir gibi.

İlk model son rengini begendim ama gerçekten hafif ve modern koltuk seç renk önemli birde ,kaba koltuk bogar koyu renklerde öyle

Nasıl bir odada kullanacağınız önemli. Geniş bir salonda krem daha iyi duracakken daha ufak oturma odası yapacaksanız ötekiler daha ufak daha kibar durur.

Siyah favori rengim oldugundan onu sectim ama toz tutabilir ,sık sık temizlemek gerekir kendimiz gibi neden cunku havalar sicak, duş almayi unutmayin (anlamsiz bir kamu spotu dursun burda)

İkinci fotodaki istiridyeye benzeyen berjerler olmasa bence onlar güzel. En azından büyük olanları.

Krem salonum da var kullanımı zor kumaş seçimi de önemli temizlenebilir olması leke tutmaması vs. Misafir odası olup ayda 1 açılacaksa belki .
Siyah da arkadaşım aldı aman Allahım fena halde temizlik gerektiriyor en ufak toz zerresi bile belli ediyor ve bir süre sonra o siyah sizi boğuyor birde kaba mobilya da daha çok arkadaşım Cook pişman

Gri oturma odam da var çok kullanışlı kiri tozu belli etmiyor örtüsüz 5 yıldır hergün üstündeyiz hiç sıkıntı olmadı. Salona gün otursak krem koltuklarda muhakkak bir leke oluyor ufak tefek.
Ama artık her yer de gri oldu bej kumbeji tarzı griden açık kremden köyü ara renklere de bakın derim

X