Kızlar grip oldum burnum balon gibi şişti !!

masumpapatya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2009
288
5
36
öncelikle bayramınızı kutlayarak konuya gireyim 7 ekimde 3 ayı dolacak burnuşumun. ameliyattan sonra ilk defa nezle oluyorum ve çok kötüyüm burnum tıkandı bademciklerimde şişince nefes almak iyice zorlaştı. daha da kötüsü burnumun sabah uyanınca balon gibi şiştiğini fark ettim domates gibi olmuş ya..
kızlar sizinde grip olunca böyle sorunlarınız olmuşmuydu işin kötüsü burnumu silemiyorum da :eek:

gecmis olsun canım benimde en cok korktugum sey. benim daha alcilarim bile alınmadı o yüzden grip olmamak icin hergün limon suyu iciyorum ve kimseyle yakın temasta bulunmuyorum sonucta hem cok yeni hemde o kadar aci cektim grip olunca hersey basa dönmüs gibi oluyor insallah normal biseydir. kardesim doktor ona bir sorayım

canım deniz suyundan sıksan acaba işe yararmı?belliki çok tıkandığı için böyle olmuş :sinifsinif:

ameliyattan sonra burun hassaslaşıyor bence..benim 5 ay oldu hala sabah uyandığımda şiş oluyor agladığımda falan da ucu top gibi oluyor..normal bi burun da sabahları,gripken yada aglarken şişer..bizim ameliyatlı burunlarımızın şişmesi normal bence :)

masumcum nerelerdesin göremiyoruz seni :)
sorununda olmasa hiç göremicez
bişey olmaz tatlım ama üç ay demişsin daha benim üç ay olmadı sen benden önce oldun :S
neyse krem kullan en azından kabuklanma oluyorsa onu önler okyanus suyunuda ihmal etme silemiyorsan bırak aksın :))) şaka tabesil bişey olmaz böylece burun ucuna masajda yapmış olursun ben henüz grip yada nezle olmadım bilmiyorum ama ilk işim bitkilerin buharına tutmak olur kafamı nane gibi kokusu metollü şeylerin buharına tut kafanı ben viks denen krem varya onu yaparım diye süşünmüştüm
bunlardan biri iyi gelir heralde burnunun açık olması dileğiyle

masum papatyacim, bende grip olmustum atlattim cok sükür, biraz zor oluyor tabi burun tikaniyo silemiyorsun gicik bi durum ama gecer canim merak etme, sismesi cok normal benimki 7 aylik oldu hala davul gibi sisiyor gerek sabahlari olsun gerekse aglarken:1rolleyes: cok normal seyler yasadiklarinyerimseniben acil sifalar insallah cabuk atlatirsin...

X