Anket Kızlar evlilik sitesinden düzgun bir adam bulabir miyiz?

Evlilik sitelerinden karakterli bir adam çıkar mı?

• Evet

OY: 6 4,5%
  • Hayır

OY: 47 35,6%
  • İmkansız

OY: 32 24,2%
  • Dikkatli olmak gerekiyor belki çıkar

OY: 37 28,0%
  • Bir yakınım buldu

OY: 10 7,6%

• Ankete Katılan
    132
Merhaba arkadaşlar ben merak ediyorum birgün evlenmeye niyetlenirsem diye bu konuyu açıyorum☺️
Hem merak edenler için birgilendirici bir konu olur, hem tecrübe etmiş olan varsa
yada çevresindeki insanların tecrübeleri varsa paylaşırsanız sevinirim çok merak ediyorum.
Hepinize teşekkür ediyorum lütfen kırmadan dökmeden yazarsanız sevinirim.🥰😘🙏
Tanışan arkaşlsrım oldu. Adamların hepsi de evli çıktı. Nişanlı da vardı. Boşandığım eşim de beni ordan aldatmıştı

Dayım yengemle internetten tanıştı. Üstelik yengem yurtdısındaydı. Yengemin ailesi her ne kadar seni kandırır yurtdısına cıkmak ixin kullanır deseler de yengem umursamamıs. Memleketi denizlide bulusmuslar. Gel git zaman evlendiler 2 tane de cocukları var 😇1sene kadar ananemlerle bir yaşadılar sonra yurtdısına gittiler

Şey biraz kararsız kaldım. Pandemi dolayısıyla belki ciddi olabilirsin diye düşündüm ama yinede emin değilim . bunu genelde arkadaşlarım söyler bana , netten biriyle tanış diye 🙄 yabancıların gözde sevgili bulma şekli çünkü
netten tabiki tanışılır gayet normal ama adı evlilik sitesi olan bir yerden tanışma lütfennn .sonra müge anlı larda esra erol larda görmeyelim seni dolandırıldım diyee :KK70:

netten tabiki tanışılır gayet normal ama adı evlilik sitesi olan bir yerden tanışma lütfennn .sonra müge anlı larda esra erol larda görmeyelim seni dolandırıldım diyee :KK70:
Yok ayol ne evlenmesi. Şimdilik kimseyi düşünmüyorum düşünsem bile çevremdeki erkelere kıtlık mı girmiş 😅. Zaten arkadaşlarım genelde öyle takılmak icin tanışıyorlar ,date yapıp yemek falan yiyor , sinemaya gidiyor çok hoşlanırlarsa sex yapıyor dahada hoşlanırlarsa evliliğe kadar gidiyor 🙈 Kimse illa evleneyim diye tanışmıyor zaten ondarın kültüründe de yadırganacak bişey degil bu. Bizim görücü usulünü düşün , onlarda bize çok tuhaf diyor 😊

Ben güvenemezdim
Sonuçta doktor diyor profilde sonradan fabrika işçisi olduğunu öğreniyorsun
Yaşını saklıyor kötü niyetli olabilir
Ben inanamazdım
Sonuçta eskiden bu kadar değildi ama şimdi herşey değişti bu zamanın insanlarına güven olmaz
en populer meslek sahte doktorlar arkadaşımın başına da gelmişti 13 yıl önce falan adam resimlerde doktor önlüğü giymiş kitabı steteskopu bile varmış.para istemiş arkadaşımdan hatta

Ben güvenemezdim
Sonuçta doktor diyor profilde sonradan fabrika işçisi olduğunu öğreniyorsun
Yaşını saklıyor kötü niyetli olabilir
Ben inanamazdım
Sonuçta eskiden bu kadar değildi ama şimdi herşey değişti bu zamanın insanlarına güven olmaz
Doktorum dedi diye hemen evlenen olmuyordur umarım 😐

Bir film izlemistim netflizde idi sanirim, adini hatirlayamadim. Evlilik sitesine uye olunca belli bir miktar para odeniyordu. Site 100 gorusme sonunda evlenilecegine garanti veriyordu. Bas roldeki erkek 99 gorusme sonucu hala birini bulamamisti. Ve siteye dava acmisti. Hatta davadaki avukatina asik olmustu. Neyse filmin adini hatirlayamadim ama adam her gorusmede luks restaurantlarda yemek...gorusme icin yapilan hazirliklar...profile konular fotograftan baska baska tiplerin karsisina cikmasi.... Bazi gercekleri yansitmasi acisindan filmi tavsiye edecektim ama adini hatirlayamadim.

Bir film izlemistim netflizde idi sanirim, adini hatirlayamadim. Evlilik sitesine uye olunca belli bir miktar para odeniyordu. Site 100 gorusme sonunda evlenilecegine garanti veriyordu. Bas roldeki erkek 99 gorusme sonucu hala birini bulamamisti. Ve siteye dava acmisti. Hatta davadaki avukatina asik olmustu. Neyse filmin adini hatirlayamadim ama adam her gorusmede luks restaurantlarda yemek...gorusme icin yapilan hazirliklar...profile konular fotograftan baska baska tiplerin karsisina cikmasi.... Bazi gercekleri yansitmasi acisindan filmi tavsiye edecektim ama adini hatirlayamadim.
çöpçatan bir kadının çiftleri eşleştirmesi vardı bir de hintli ama amerikada yaşayanları eşleştiriyordu ücret karşılığı o da netflix deydi

Love, guaranteed adı 😊 Ben de önerilerimde çıkan romantik komedileri izliyorum bu ara rasgele. Daha yeni izledim 😄

Bu zamanda internetten tanismak kadar dogal bir sey yok, neden böyle öcü gibi bakiliyor bilmiyorum 🤷‍♀️ Ayrica o bahsettiginiz yalanci, sahtekar adamlarla diger tanisma sekillerinde de denk gelebilirsiniz. Arkadasim bilgisayar mühendisi sandigi adamin teknisyen oldugunu nisanliyken ögrendi ve internetten falan tanismadi. Bense hep internetten tanistim ama hic sahtekara denk gelmedim. Benim hikayem söyle:İnternetten tanistigim 2 kisiyle birkac aylik düzgün iliskiler sonucu istedigim duyguyu yakalayamadigim icin ayrildim ama cok güzel insanlardi. Yine internetten 3. iliskim bir doktordu. 2 yil iliskimiz sürdü ve evlilik planliyorduk. Aileleri tanistirma asamasinda yakaladigim ipuclariyla arastirmaya giristim ve aldatildigimi ögrendim. Adam eskortlarla, evli is arkadaslariyla vs gecelik iliskiler yasiyormus. Bu tip insanlar her zaman karsimiza cikabilir, bunun internetten tanismayla alakasi yok. Sonra adeta dünyam yikildi. Onsuz cok mutlu olacagimi ona ve kendime ispatlamaya calisip nerdeyse her hafta biriyle tanisiyorken esimle karsilastim ve 10 yildir beraberiz 7 yildir evliyiz. Bazi arkadaslar da internette bir forumda vs tanismak olabilir de arkadaslik/evlilik sitesinde tanisilandan hayir gelmez minvalinde bir seyler söylemisler. Hayatimizda bir "es" istememiz kadar dogal bir sey yok hanimlar, yaratilisimiz böyle. Esim yüksek lisans mezunu, makine mühendisi. Yurt disinda da calismis ve cok sosyal bir adam. Ama karsisina sevebilecegi bir kadin cikmamis "normal" hayatta. Ama kesinlikle cok sansliydim bunu kabul ediyorum. Hep iyi insanlara denk geldim, aldatan sevgilim de dahil. Aldatilmis olsam da mutlu 2 yil yasattigi icin minnettarim kendisine ❤️ O zamanlar tabi genc ve saftim 🤣 simdi olsa muhtemelen daha cok arastirirdim tanistigim insanlari. Ama o zaman bile kimlik kontrolü yapiyordum 🤣🤣 Yani kizlar cekinmeyin tanisin yaa.. Ask bu dünyadaki en güzel duygu olabilir. Onu aramak neden utanilacak bir sey olsun?

Bu zamanda internetten tanismak kadar dogal bir sey yok, neden böyle öcü gibi bakiliyor bilmiyorum 🤷‍♀️ Ayrica o bahsettiginiz yalanci, sahtekar adamlarla diger tanisma sekillerinde de denk gelebilirsiniz. Arkadasim bilgisayar mühendisi sandigi adamin teknisyen oldugunu nisanliyken ögrendi ve internetten falan tanismadi. Bense hep internetten tanistim ama hic sahtekara denk gelmedim. Benim hikayem söyle:İnternetten tanistigim 2 kisiyle birkac aylik düzgün iliskiler sonucu istedigim duyguyu yakalayamadigim icin ayrildim ama cok güzel insanlardi. Yine internetten 3. iliskim bir doktordu. 2 yil iliskimiz sürdü ve evlilik planliyorduk. Aileleri tanistirma asamasinda yakaladigim ipuclariyla arastirmaya giristim ve aldatildigimi ögrendim. Adam eskortlarla, evli is arkadaslariyla vs gecelik iliskiler yasiyormus. Bu tip insanlar her zaman karsimiza cikabilir, bunun internetten tanismayla alakasi yok. Sonra adeta dünyam yikildi. Onsuz cok mutlu olacagimi ona ve kendime ispatlamaya calisip nerdeyse her hafta biriyle tanisiyorken esimle karsilastim ve 10 yildir beraberiz 7 yildir evliyiz. Bazi arkadaslar da internette bir forumda vs tanismak olabilir de arkadaslik/evlilik sitesinde tanisilandan hayir gelmez minvalinde bir seyler söylemisler. Hayatimizda bir "es" istememiz kadar dogal bir sey yok hanimlar, yaratilisimiz böyle. Esim yüksek lisans mezunu, makine mühendisi. Yurt disinda da calismis ve cok sosyal bir adam. Ama karsisina sevebilecegi bir kadin cikmamis "normal" hayatta. Ama kesinlikle cok sansliydim bunu kabul ediyorum. Hep iyi insanlara denk geldim, aldatan sevgilim de dahil. Aldatilmis olsam da mutlu 2 yil yasattigi icin minnettarim kendisine ❤️ O zamanlar tabi genc ve saftim 🤣 simdi olsa muhtemelen daha cok arastirirdim tanistigim insanlari. Ama o zaman bile kimlik kontrolü yapiyordum 🤣🤣 Yani kizlar cekinmeyin tanisin yaa.. Ask bu dünyadaki en güzel duygu olabilir. Onu aramak neden utanilacak bir sey olsun?
İnternetten tanışmaya değil aslında, internetten evlilik amacıyla tanışmaya öcü gibi bakıyoruz :KK70:

İnternetten eş aramak en son yapacağım şey.Ha tanışır sonra karar verirsin belki ama bu amaçla asla internette dolaşmadım.Özellikle internetin ilk çıktığı zamanlar çok kişinin canı yandı sanırım bu konuda.Malum mutsuz erkekler,kendini farklı tanıtanlar vs

Sosyal medyada o gördüklerinizin çoğunun internetteki tanışma sitelerinde fake hesabı vardır buna emin olun.aynı anda birçoğu kişiyle yazışıyordur..zira o sitelerin ilişki mantığı budur.yedekleme olayı diyelim buna.
Ben görücü usülü ile tanışıp evlendim ve görücü usülü ile boşanmadım tabii ki...anlaşarak ayrıldık.iyi bir eş değil ama çocuğuma iyi bir baba seçmiş oldum.Ayrılma sebebim aldatılma veya şiddet değil kesinlikle
Sebep uyumsuzluk oldu bizim için..mesleği insan ilişkileri olan biriyim kısaca şunu yazayım
Hiçbir şeyi görmezden gelmeyin ve her anlamda uyumlu olduğunuz kişiyi partner olarak seçin... bir üye beraber yaşamak yazmış doğru ama ülke koşullarında zır bir durum bunu biliyoruz
Kalben inanmadığınız hiçbir şeyi yapmayın,hayır demesini bilin...
Şunu da yazayım:günümüz koşullarında evlenmemiş olsaydım inanın ki evlenmek zor olurdu...

X