kızlar çift çizgi çıktı belirtilerim şunlar...

leylaaa07

içimde bir kıpırtı var :)
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2009
705
0
1-göğüslerim şişti ve hassaşlaştı(adet olacağıma yakında olurdu ama bu sefer daha şiddetli ve uzun sürdü)
2-kasıklarımda ağrı adet olacakmışım gibi ama daha şiddetli sabaha doğru özellikle
3-sık idrara çokıyordum(çok su içiyordum ona bağladım ama)
4-ishal oldum çok anlamsız bir şekilde
5-saçlarım dökülüyodu ve halada dökülüyo
6-iştahsızlık
7-sürekli hararet halindeydim bir anda daralıyor terliyordum
8-yorgunluk, halsizlik, üşengeçlik
9-canım 1 defa çok fazla baklava çekti ama 1 lokma aldım fazla yiyemedim çok istediğim halde
10-bide buda benim tespitim insanın yüzüne değişik bir güzellik geliyor bana herkes cildin çok güzel parlıyo çok canlı derlerdi bende farketmiştim
aklıma şu anda bunlar geldi hatırlarsam yazarım yine zemuszemus

tebrikler .ALLAH analı babalı büyütsün.vatanımıza ve ailesine hayırlı evlat olur insallah.sevgilerimle

teşekkürler arkadaşlar belki bir faydası olur diye yazdım belirtileri inş bi faydam olur opuyorumnanaktan

sağol canım opuyorumnanaktan
sende istiyorsun sanırım inş tez zamanda meleğin seni bulur opuyorumnanaktan:emir_bebek:

amin canım :Saruboceq: inşallah isteyen herkese birer melek yollar guzel allahım :Saruboceq: ve inşallah sanada saglıkla kucagına almayı nasip etsin güzel allahım :Saruboceq: opuyorumnanaktan :nazar:

Tebrikler canım darısı bizim başımıza inş. özellikle Kitty min kaydirigubbakcemile3

Tebrikler canım inş. sağlıklı bir hamilelik geçirirsin ve yavrunu kucağına sağlıcakla alırsın :)

X