Anket kızlar bir bakar mısınız?

sizce hangi şehir daha makul

• ısparta

OY: 8 15,1%
  • uşak

OY: 1 1,9%
  • burdur

OY: 1 1,9%
  • denizli

OY: 9 17,0%
  • izmir

OY: 34 64,2%

• Ankete Katılan
    53

nisan annesi

bebegım
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2008
757
5
aslında bir derdim ile anket bölümü karışık olan bi konu benimkisi
kızlar sizce hangi şehirlerde yaşamak (maddi manevi)daha uygun.şark görevimiz bitiyor ve biz batıda 5 şehir yazmamız gerekiyor.malum ev fiyatları,çarşı pazarı vs... bize uygun bi yeri şeçmemiz gerekiyor bebekte büyütüyoruz yaşam koşulları iyi bi yer istiyoruz fakat çok kararsızız.sonuçta 10 sene falan duracağız yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.size şehirleri sunuyorum yada bildiğiniz güzel yaşanılacak uygun bi yer biliyosanız..şimideden a.s.

bursa ben bursada oturuyorum...ve bence çok güzel bir yer büyük şehir olduğundan tabiki yaşam koşulları küçük şehirlerdeki gibi değil ama istanbul gibide değil orta karar bence ben şehrimi çok seviyorum

bursa ben bursada oturuyorum...ve bence çok güzel bir yer büyük şehir olduğundan tabiki yaşam koşulları küçük şehirlerdeki gibi değil ama istanbul gibide değil orta karar bence ben şehrimi çok seviyorum

bursa güzel şehir ama yaşam koşulları pahalı diye biliyorum ben

bursayı düşünmedim ev kiraları falan nasıl yemesi içmesi giyimi falan malum ileriyi düşünmek için yatırım için.birde çoçuk büyüyecek okulu iyi bi eğitim görmesini istiyorum off offf 5 ayımız kaldı tercih etmek için bakalım belki bursa nasip olur:)

doğma büyüme ıspartalıyım ve kesinlikle ıspartayı seç derim memleketim havasıyla suyuyla maddi manevi seni tatmin edecektir bence :1hug:

izmir diyenlerdenım canım ..
kışları ılıman etkısı var okadar soguk olmuyor...
kucuk yer uygun dıceksınz belki ev kırası acısından ama benım fıkrım buyuksehır olmus iller, kucuk sehırlere gore daha uygun fiyatlarda a.s.
tek ev değil sonucta her yonden...

bilmiyorum ablamda izmirde şuan izmire gel diyor fakat bir türlü karar veremedik burdura yol üstü gitmiştim güzeldi çarşısı biraz gezdim..kısmet bakalım şimdilik askıya alındı zaten

İzmir bence.Çünkü büyük bir sehir ve bütcene uygun nezih bir semt bulabilme imkanın daha yuksek olur.
Hem alışveriş vs için secim yapabileceğin bircok yerde vardır.
Ayrıca cocukda büyütüyorsun.onun gelişimi acısından da büyük bir sehir bence mantıklı bir secim olabilir.
Hem git git izmire bende gelirim misafirliğe:eek:

Bir İzmirli olarak "izmir " diyorum canım...

Hem deniz var , tatil masrafı yok, günü birlik gider gelirsiniz ----->> yani bütçeye uygun...

Hem iklimi çok elverişli her türlü sebze - meyveyi uygun fiyata alırsın....------>> yani bütçeye uygun...

Hem canınız mı sıkıldı ?Gidin sahile , ohh mis gibi gezin,maliyeti yok , bedava eğlence---->> bütçeye uygun...

Hem kıyafet - giyim kuşam çok ucuz, tekstilin merkezlerinden...---->>> bütçeye uygun...

Hem gelişmiş bir yer,, aradığın her şeyi bulursun...

Bir söz vardır ; boğulacaksan büyük denizde boğul bencea.s. ( yine sen boğulma da:)))

ben izmir diyorum.. deniz olan yerde mediniyet var demişimdir hep. sosyal bakımdan daha gelişmiş bir yer ve hayat şartları fiyatlar daha iyi... gelişmiş bir yer..

Ispartada yaşıyorum çok mutluyum
iyiki burda yaşıyorum
çok seviyorum ıspartamı
hem antalyaya yakın
hafta sonu yada günü birlik bile gidilebilir antalyaya tatile
hem şehir küçük olmasına rağmen aranılan çoğu şeyi bulabilirsin ve büyümeye de başladı zaten
kıyafet ıvır zıvır zaten ucuz bide rus pazarımız varki burdaki ürünleri bu fiyata bulamazsın :)
piknik yapılacak alanı çok yeşilliğimiz bol
nerdeyse çoğu meyve sebze yetişiyo yetişmeyenler antalyadan geldiği için ucuz ve taze oluyo

iyiki ıspartada yaşıyorum :lepi:

yalnız burduru tavsiye etmem burdurda yaşayacağına ıspartada yaşa daha iyi derim
hem burdur ısparta arası 45dk sürüyo
burdur çok küçük ve çoğu insan alışveriş için Burdurdan ıspartaya geliyo

Son düzenleyen: Moderatör:
izmir hariç diğer şehirlere gitmedim.
ama izmir çok güzel ve yaşanacak bir şehir.
türkiyenin büyük şehirlerinden birisi olduğu için ev,kira vb. fiyatların düşük olduğunu sanmıyorum ama yaşam standartları yüksek bir şehir.
ben olsam izmiri yazardım.

izmir arşıyaka konak vs merkezi yerler gelmez ki öyle kolay kolay ,merkezi övülmüş de hep. denizi olmayan bi sürü köyü ilçesi var
nereleri seçtiniz merak ettim:icecream:

X