Kızlar bebeğime aldığım mamayla ilgili bakar mısınız acil ?

tulin46

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2024
10
0
20
Ben sütüm yetmiyor diye Aptamil 1 bebek maması aldım kutuda koku yok mamada da yok ama mamayı yaptıktan sonra su ile birleşince acayip kötü kokuyor ölmüş balık daha iyi yanında tarihi geçmemiş veya kutusu deforme olmamış ama mama çok kötü kokuyor başka bir marka almıştım oda aynı kokuyor. Yoksa mama normalde mi böyle kokuyor bebeğe zararlı mı normal mi bu koku ??

Ben sütüm yetmiyor diye Aptamil 1 bebek maması aldım kutuda koku yok mamada da yok ama mamayı yaptıktan sonra su ile birleşince acayip kötü kokuyor ölmüş balık daha iyi yanında tarihi geçmemiş veya kutusu deforme olmamış ama mama çok kötü kokuyor başka bir marka almıştım oda aynı kokuyor. Yoksa mama normalde mi böyle kokuyor bebeğe zararlı mı normal mi bu koku ??
Yok yok düz Aptamil balık gibi kokuyo
Ama bir de Aptamil prosyneo var o kokmuyor

mamalar zaten öyle kokmuyor mu ?

Mamalar genel olarak tuhaf kokuyor hele bir de onun dışkı versiyonunu görün 😁

Hipp öyle kokmuyordu Aptamil 2 ay kullandık biraktik Aptamil kokuyor öyle.
hipp combiotic geçtik sonra

X