Saç Rengi ve Saç Boyama Kızıldan Kurtulmak İsteyenlerin Yorumları

arkadaşlar bende çok üzün süre kızıl kullandım hemde tutukulu kızıl baya bi kırmız tonlarda sonra çikolata kahve boyadım 2 kez ve uzun bi süre benim için 4 ay saçımı hiç boyamadım son 1 ay kala haden & shoulders kullanmaya başladım bu hassas saç derisi için olandan kepek sorunum nedeniyle tamamen tesadüfen saç rengimin açıldığını farkettim ve başka arkadaşlarımda saçım 3-4 ton açılmıştı. bunu başlık olarak açmayı düşüncek kadar etkilendim ama açmadım nedense kepek şampuanları saç rengini açıyo bunu kuaför bi arkadaşım söylemişti ama bu kadar da açacağını bilmiyodum bence bi deneyin şampuan sonuçta bi zararı yok üstelik.

bende inatla küllü kumral boyayarak kurtuldum kızıldankaydirigubbakcemile3

amonra evet cnm bende duydum kepek şampuanları acıomuş buda aklımda olsun bunuda deniyim bari CADIARZU

bide kızılı çikolata kahvesi kapatıomuu kullandıysan bilirsin cnm :/ ben alıcamda 2 gün önce kızıl üstüne koyu kestane yaptım kızıllar alttan parlıo sevmedm hiçç üstne cikolata kahvesi yapıyım diorum ayy ne zor bu saçla ugraşmak ya fisfisfis

çikolata kahve hayran olduğum bi renk. kırmızılığı büyük oranda alıyo şıkta sadece oluyo kızıllık o da çok az ve aktıkça sarımtırak bi renk halıyo kızılla beraber akıyo gidiyo. kızıldan doğal tonlara geçişte bence çok güzel bi seçim çikolata kahve. mesale benimde küllü renkler hiç kapatmadı 3 kez boyadım ama resmen cila atmış gibi daha çok parlıyodu kızıllar

bence hemen boyama saçını daha koyu olur al kepek şampunanın dediğim markayı onu kullandığım için o markayı özellikle diyorum başka sebebi yok. 1 ay kullan bu ara saçın dinlenmiş olur zaten onu bunu sürmeden kafana sadece yıka gün aşırı gör bak nasıl akıcak boya sonra boyarsın. yoksa çok sık boyarsan seneye dert edecek saçların kalmıcak:)

bence hemen boyama saçını daha koyu olur al kepek şampunanın dediğim markayı onu kullandığım için o markayı özellikle diyorum başka sebebi yok. 1 ay kullan bu ara saçın dinlenmiş olur zaten onu bunu sürmeden kafana sadece yıka gün aşırı gör bak nasıl akıcak boya sonra boyarsın. yoksa çok sık boyarsan seneye dert edecek saçların kalmıcak:)

hehe cok güldüm ya bencede kökten saç sorunum hallolmş olcakk bu gidişle haklısn ya boyamıyım rengi aksın dimii bilmiyorumkismile yanlız dedigin şampuana bakıodum şimdi netten hangisi kepege karşı olanı çözemedimki rengi ne acaba cnm ambalajınınyerimseniben

resmini bulamadım ama haden & shoulders hassa saç derisi bakımı aloe veralı beyaz kutu lila etiket var üstünde 7 lira falan bişey marketlerde kometikçilerde var

Ben daha dün boyadım rezalet kırmizili oldu...delirecam yahu...şu kuaförler anliyamiyorum kırmızı istemiyorum dedim halde actilar saçimi..portakal bir renk aldı görunce baia kızdım(merak etme kırmızı olmaz boya sürünce dediler)ama oldu hemde kiremit gibi.Ne yapacam şimdi ne zaman boyamak gerekiyor,eve mi boyayim kuaföre mi gidim gene?karar veremiyorum,bide-nasil bi renk bu kırmızıyi kapatır...lütfen kızlar söyliyin kafayi yiyicam

saçımın rengi buydu..Loreal nar kızılı
sdc11816v.jpg

sonra çikolata karamel boyadığımdaki hali çok koyu olmuştu akannehir
dsc02129i.jpg

sonra küllü kumral boyadım beklediğim gibi olmadı felaketti akannehir
sdc10582.jpg

3445.jpg

ve ve ve inatla 2 kere daha küllü kumrala boyadım.. :1closedeyes:
ardından son boyadığımda küllü kumralın içine yarım tüp platin sarı kattım..
sonuç bu.... :lepi: kızıl olmayan bi saçım var artık...

5482.jpg

resmini bulamadım ama haden & shoulders hassa saç derisi bakımı aloe veralı beyaz kutu lila etiket var üstünde 7 lira falan bişey marketlerde kometikçilerde var

şekerim çok teşekkür ederim ben yrn bakar alırımmm :nazar:

Ben daha dün boyadım rezalet kırmizili oldu...delirecam yahu...şu kuaförler anliyamiyorum kırmızı istemiyorum dedim halde actilar saçimi..portakal bir renk aldı görunce baia kızdım(merak etme kırmızı olmaz boya sürünce dediler)ama oldu hemde kiremit gibi.Ne yapacam şimdi ne zaman boyamak gerekiyor,eve mi boyayim kuaföre mi gidim gene?karar veremiyorum,bide-nasil bi renk bu kırmızıyi kapatır...lütfen kızlar söyliyin kafayi yiyicam

cnmm üzülme biraz kullan o saçı ztn kızıl dedigin 2 hftda akıyo sonra daha koyu bi renge boyarsın kendim boyayamam dersenn kuaföre gidip boyatırsın bu sefer farklı kuaföre git tabi bence :kedi:

amelie canım bende ayne mi yapsam?küllü kumral içine yarım tub platin sari mi katsam sence?hemen sonuç verir mi sence?cünkü sacimi daha dün acttılar kuaförde daha bekleyim mi yoksa yapim mi öyle?

aman hiç sorma gitmedim kuaför kalmadı hepsi ayne.Şu kırmızılık nasil akar bunu dertine düşttum..

amelie canım bende ayne mi yapsam?küllü kumral içine yarım tub platin sari mi katsam sence?hemen sonuç verir mi sence?cünkü sacimi daha dün acttılar kuaförde daha bekleyim mi yoksa yapim mi öyle?

kesinlikle hemen boyama canım,en az 2 hafta bekle çok yıpranır saçların.
ilk boyarken küllü kumrala boya. yerimseniben
hatta sabredebilirsen 2 hafta bekle tekrar boya.saçının rengi oturmuş olur
Daha sonra boyadığında platin sarı katarsın içine.ama yarım tüp kadar.fazla değil.
iyice bi araştır forumda öyle boya mutlaka.

oyle yaparım beklerim artık..yapacak birşey yok,sence kuaföre mi gidim yoksa eve mi yapim,ve hangi boya daha iyi..hangi marka ve nr.söylersen cok sevinirim...teşekkurler

[Amelieeee

yaaa küllü kumral saç rengine bayıldımmmmm benim istedigim renkte buu
şu anki saçım kızıl üstüne koyu kestanee bende boyasam tutarmı acaba öyle cok sevdim onuu istiorum benn :pa.s.

oyle yaparım beklerim artık..yapacak birşey yok,sence kuaföre mi gidim yoksa eve mi yapim,ve hangi boya daha iyi..hangi marka ve nr.söylersen cok sevinirim...teşekkurler

herkesin saç tipi farklı olduğu için boya konusunda bişey diyemicem canım.
Ama ben voila ve lorealden memnun kaldım.Palette saçlarımı çok dökmüştü.
kolestonda koyu olmuştu.
Kuaföre gitmek daha garanti ama oda güvenilir bi kuaförse.

Ben bunu kullanıyorum voila 7.01 küllü kumral
voila_7_01.jpg

Son düzenleme:
X