Kızılcık Şerbeti

İki tarafı da çok ilkesiz gösteriyorlar. Çimen, Doğa, Alev, Kıvılcım hepsi evlilik dışı ilişki yaşadı. Sanki açık kadınların hepsi böyle rahat. Görkem sözde kapalı. Sırf ailesi laf etmesin diye onların yanında kapanıyor. Çifte hayat yaşıyor. Pembe kapalı ama her türlü fitne, fesat bölücülük mevcut. Apo evliyken zina yapıyor. Metehan kendinden yaşlı kadınla beraber. Kadın-erkek herkeste uçkur merakı var. Bir temiz Nilay ve Mustafa.

Dikkat edersen kapandırdılar Gorkemi çünkü kapalı şekilde bara gitseydi büyük linç yerdi yine sekuler kadın çok rahat imajı verdiler. Yani kolay ilişki yaşıyor fakat görüyoruz ki onlar da gayet öyle gizli saklı ben zaten rahat yaşam olarak adlandırmıyorum kınamıyorum ama bu ikiyüzlülük ve biz açık kadınlara yapılan bir istismar ve ötekileştirme olarak görüyorum. Gökhan cimeni kapandırdı sanki temizliyorlar imajî. Ayyy Allah bunları ıslah etsin.

Kadınları inanılmaz karaktersiz gösteriyorlar. Benim çevremde hiç bir erkek için kapanan kadın olmadı? Sizin var mı? Anne tarafım kuzenlerim full kapalı ama aileden gelen bir şey. Genç kızken kapandılar ve hala o yaşantıyı sürdürüyorlar.
Görkem karakteri de çok kötü. Ailesinin yanında kapalı ama gece klüplerinde tanıştığı erkeklerle beraber olacak kadar rahat.
Dizide ahlaklı birkaç karakter dışında geneli iki yüzlü, dejenere yaşıyor. Çok soğudum.
Ben de kapaliyim ama bir erkek istediği yada ailem istediği için değil ailemde de açık ve kapalı insanlar mevcut ama hiç birimiz birbirimize karışmayız ama çevremde var maalesef kocası istediği için kapanan yada açılan mesela bir tanıdığım memlekete gidince kapanıyor buraya gelince açılıyor tatil beldesi diyor buraya yani tuhaf tuhaf insanlar her yerde var.

Kızı kapandiracaksiniz madem biraz ozenselerdi 🤣🤣

Ayy nerde yaaa ama Görkemi şık buluyorum kapalı iken daha cool açıkken sıradan. 😆 Ama dizinin başında söylediği lafın karmasını çekiyor Kıvılcık 😆 bunlar da heryerde diyordu. Gerçi önyargılıymışım vs dedi ama karma evrene gitti birkere. 🏹🤷

Cimenin ramazan moduna gecisi yazmışlar yorumlarda 🤣🤣

11 ay ortalığı karıştıran cimenin ortama girişi diye yorumda var 🤣

Ayy nerde yaaa ama Görkemi şık buluyorum kapalı iken daha cool açıkken sıradan. 😆 Ama dizinin başında söylediği lafın karmasını çekiyor Kıvılcık 😆 bunlar da heryerde diyordu. Gerçi önyargılıymışım vs dedi ama karma evrene gitti birkere. 🏹🤷
Geçen bölüm de restoran sahnesinde giydiği kıyafet çok güzeldi mesela görkemin cimenin konuşmaya gittiği sahne.

Yalnız ilk bölüm başladığında kıvılcım Kübra ve ablası için bunlarda her yerde demişti(tabi sonradan tanıdıkça fikri değişti ) şimdi kendi içinde internette de öyle yorum yapmislar

Ah pembiş seni hiç sevmem ama Erosa olayına selam çaktı en son torununa söylediği laf kalp bırakıyorum hayvanları sev dedi sahipsiz diyenlere ben varım diceksin dedi 😍😍🥹

X