Kıyafet seçimi önerileriniz

beğendiğine sevindim nergiscim sanırım bende bunu giymeye karar vericem hemde uyumlu olcaz teşekkür ederim yardımların için tatlıma.s.:lepi:kaydirigubbakcemile5

canim benim ben tsk ederim ugrastirdim bir resim icin ama degdi yaniii yerimseniben

bu arada Nergis ismim degil.. KK da bir seviye gibi bisi .. ben esengül :eek:

cok güzel olacaksin canim, simdiden bol eglenceler dilerim size Şeniz

ayakkabımda var şekerim buna uygun geçen yıl kuzenimöin düğününde giymiştim onuda gönderim nergisçimin sayesinde öğrendim resim göndermeyi teşekkür ederim nergisçimm

rica ederim canimin cani yardim edebildiysem ne mutlu bana Şeniz

teşekkür ederim esengülcüm son kararımı verdim yardımların sayesinde altına giyicem ayakkabımıda gönderim olur mu bak tatlım

s5000536gh4.jpg

buda ayakkabım bakalım beğencek misiniz?

s5000536gh4.jpg

buda ayakkabım bakalım beğencek misiniz?

ohoooooooooooo daha kiyafet derdinde bizim hanimefendi kaydirigubbakcemile

bak iste ne kadar şıksin.. ayakkabilar da bi o kadar süppppppppppppppppper :dance:

dikkat et nisanlin kiskanmasin :sm_cool::sm_cool: sexy pinarrrrrrrrrrrrrrrr

daha da sexy olmak istiyorsan daha topluklu olanlara bak ama yok bu kadar yeter dersen bu süper gercekten :dance:

canım bu zaten topuklu idi kestirmek zorunda kaldım birazını çünkü nişanlımdan uzun oluyorum bundan fazlasını giyemiyorum...:)))

canım bu zaten topuklu idi kestirmek zorunda kaldım birazını çünkü nişanlımdan uzun oluyorum bundan fazlasını giyemiyorum...:)))

desene ayni derdimiz var :roflol: olsun böylede cok hos canim, süper olacaksinizzzzzzzzzzzzz sırnaşık şey

hadi yaa seninkide mi öyle aman ben hiç takmıyorum her haliyle seviyorum nişanlımı :nazar:ee şimdi elbise ayakkabı tamam da esengülüm saçları nasıl yaptırım bi fikir ver bakam:CüvCüv::dance:

ya pinar elbiseyi ben neden göremiyorum lilyum 5 le mutluluk recetem adlı arkadaşlar çok gzl odu yazmışlar ama ben resim göremedim:KK43: bende niye açılmıyor

hadi yaa seninkide mi öyle aman ben hiç takmıyorum her haliyle seviyorum nişanlımı :nazar:ee şimdi elbise ayakkabı tamam da esengülüm saçları nasıl yaptırım bi fikir ver bakam:CüvCüv::dance:

Canim mesajini yeni gördüm cok özür dilerim.. saclarini kivircik yapabilirsin.. ya kuaförde yada kendin masayla yaparsin bence cok hos olur.. ama sen bilirsin tabi canimmmmcim bide güzel toka takarsin tam olur, bence süper olursunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn Şeniz

keske bizde görseydiiiiiiiiiikkk =(

X