Kıyafet önerileriniz

h@y@t

kk'nın yalnız kızı :(
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2008
88
1
herkese selam, insanların bukadar çok derdi varken benim kafama takıp canımı sıktığım şeyi söylemeye utanıyorum aslında:eek:

bayramın hemen sonunda yakın bir akrabamızın oğlunun düğünü var, doğal olarak benimde gitmem gerekiyor. sorunum şu ki; ben öyle çok fazla düğünlere filan giden biri değilimdir ve daha şimdiden herkes arkamdan dedikodu yapmaya, dalga geçmeye başlamış.:eek:klava: işin kötü tarafı benim hiç öyle düğünde giymeye bişeyim yok, genelde hep pantolon-ceket tarzı şeyler giyiyorum. Hayatımda hiç elbise vs. giymedim desem yeridir, zaten vücudumda öyle güzel değil. o yüzden çok takıyorum kafama. çarşıları dolaşıyorum dolaşıyorum bişey bulamıyorum... of of offffffffffffffff....

içim sıkıldı da sadece paylaşmak istedim:1hug:

Canım ya takma kafana kumaş pantolon üzerine azcık şöyle süslü bi bluz falan al alllıpullu bişe hem klasik olursun hem elbiseye gerek kalmaz ne bilim aklıma bişe gelmedi şimdilik..

Kıyafetinden dolayı arkandan konuşuyorlarmış, pes yani ne fesat insanlar var ya hayret bişey.
Çarşıları geziyorum bişey yok demişsin ankarada yaşıyorsun bide olmaz olurmu, sen kendine yaşıştıramıyorsundurda ondan beğenmiyorsun. Bence zevkine güvendiğin bi arkadaşınla çık alışverişe ve dürüst olmasını kötü durduysa bile kötü durdu demesini söyle. Elbise alamıyorsan pantolon üstü fantazi bluzlar var gece için çok şık duruyor. Giyim tarzın ne bilmiyoum ama çok şık etekler var.

payetli vücuduna gçre bi bluz al.. siyah alırsan altına siyah saten pantolon ve topuklu ayakkabı hoş olabilir.. ama payetli alacagın bluzu uzun kollu vücudunu kapatan bişey alma. biraz acık olsun kolları yakası falan... yada altına siyah kumas etekte yakısabilir hem daha abiyemsi bi hava veririr.. artı baska zamanlardada rahatca kullanabilirsin .. tek gecelik olmamaıs olur...

kumaş pantolonun üzerine saten gömlek, fırfırlılarından. bide topuklu sivri burunlu bi ayakkabı. havalarda serinledi ceketinide al ne güzel işte. illa herkes gibi giyinmen gerekmez.kaydirigubbakcemile5

bana destek olup yorum yapanlara teşekkür ediyorum... a.s. bende artık sizin gibi düşünmeye başladım, insanların ne konuştuğu umursamamaya karar verdim. çünkü ne yaparsam yapayım dedikodu yapmak isteyen söyleyecek bişey mutlaka bulacaktır.

Teşekkürler kızlar, öpüyorum hepinizi :1hug:

siyah bi elbise al madem hatlarını beğenmiosun kapatmış olursun çok sade olurum falan diosan aksesuarlarla renklendir kendini

X