Saç Kesim Şekilleri kıvırcık saçlı arkadaşlar strait therapy yaptırdım mutlaka okuyun

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Benim sadece uçlarda boya vardı onlarıda kestirdim.Dipten çıkanları 4-5 ay sonra dip boya gibi yaptırmak gerek.Fön çekmeye gerekte kalmıyor zaten düzleşiyor saçlar.

Ya nasıl gerçekten dümdüz mü oldu saçların?Ne kadar kıvırcıktı peki saçların.Ben de yaptırmak istiyorum ya nefret ediyorum saçlarımdan benimki aşırı derecede kıvırcık hiç sevmiyorum:KK43:Bıktım artıkkkk!!!! Fotoğraf koyabilirsen çok sevinirim çok merak ettim..

evet önce ve sonra diye foto koysan canım benimki çok kıvırcık degil dalgalı ama biçimsiz dalga kabarıyor çok sinir oluyorum sürekli fönden bıktım artık yaptırmak istiyorum seninkini görsekte daha karar verme durumumuz için iyi olacak tatlım lütfen görelim öpüldün

selam kızlar..bende saçları dalgalı olanlardanım
straith terapy bende araştırdım..boyalı saçlara yapmıyorlar..
gecenlerde bi kuaföre gittim saçlarında platin röfleler olan bi kıza düzleştirme işlemi yaptıyorlardı..şaşırdım sordum..goldwellin ürünü olduğunu ve yapıldığını söylediler..sonuc harikaydı..şaşırtıcı ama harika

nilciğim peki kaç paraya yaptırdığını yazmanda bi sakınca var mı. eğer uygunsa hem yaptırıp şu kıvırcık saçlarımdan kurtulmak ve ahenkle dans etmek istiyorum.:dance:

nil03; bende aynen senin gibiydim o kadar kıvırcıkki saçım anlatılır gibi değil yani.. Bnde ağlardım annem tararken ve hep örerdi. Güzellik merkezinde çalıştım kadıköyde İstanbulda annem de orada açlılıyordu ben muhasebedeydim. Oranın kuaför bölümüne ilk bu ilaçtan geldiğinde bende denediler daha iyisini zaten bulamazlardı denek olarak:) Sonuç harikaydı hayatımda ilk defa dümdüz salınan saçlarım olmuştu ve aynen 3 gün yıkamadım ve ilk yıkadığımda çok korktum aynı olcak diye ama olmadı. Çok uzun süre de gitti üstelik. Ama sonra o kuaföre o ilaçtan gelmedi anlaşma yapmamışlar. Ben eskişehire evlenip geldim burda bir kuaför yaptı ama hiç olmadı sadece biraz açtı saçlarımı o kadar. Yıkanınca yine aynı oldu. Bende İstanbul'da kuaför aruyordum. Gerçekten önceki yaptırdığım gibi dümdüz olduysa saçın bana da adresini verirmisin kuaförün. Fiyatı da uygunmu. Burada alışveriş merkezinde ünlü b
ir kuaföre sorduk 700 tl dedi yaptıramadım tam adresini verirsen çok makbule geçer arkadaşım.. Dua ederim sana..

Anaaam diba kuaförün sitesine baktım. Resimlerine bi baktım tanıdık biri. Meğer benim çalıştığım güzellik merkezinden ayrılan ve kendine kuaför açan Erkan abinin yeriymiş orası. Resimlerde görünce çok şaşırdım ne tesadüf ama yaa.. Bayramda ıstanbul'dayım ama yaptırmaya vaktim yok daha sonra gidip yaptırcam inşallah. Süper oldu bu tesadüf.. Benim öbür saçımı da o yapmıştı zaten:))

kızlar bu işlemin fiyatı hakkında bilgi verebilir misiniz?
bende yaptırmak istiyorum ama saçlarım röfleli yaparlar mı bilmiyorum

kızlar bende 2 yıl önce yaptırdım ama çok pişmanım:KK43: tamam kıvırcık saçla uğraşmak çok zor ama emin olun bu haliyle uğraşmak daha zor saçım çok yıprandı kupkuru oldu.ayrıca 1 ay sonra da pırasa gibi olmuyo:KK43: sadece dalgalı oluyo buna da razıyım derseniz süper bişey tabiki.

arkadaşlar merhabalar ben izmirde oturuyorum yeni üye oldum ilk başlarda araştırmaya başladığımda bu siteden baya bir yararlandım ve sonunda yaptırmaya karar verdim.kuaförüm hatay hıfsızsıhhada hair concept mahmut ve serkan adres tel vermek yasakmı bilmiyorum ama izmirde yaptırmak isteyen olursa kesinlikle ve şiddetle tavsiye ederim tel:2322852677.gelelim asıl konuya saçlarımda yanlızca kızılsiyah baya vardı ilk başta xtensomu yoksa strait therapy mi yaptırsam çok kararsız kaldım saçlarım çok aşırı kıwırcık gür we kabarıktı kuaförüm bana loreal in x tensosunu önerdi amacım dümdüz saç değildi yanlızca kabarıklıgı gitsin we tülermesin rahat şekil alsındı,ama şimdi inanılmaz güzel oldu baya bir düzleşti kabarma asla yok yıkayıp rahatlıkla kurutuyorum ve gayette düz fön gibi oluyor eğerki dümdüz istemiyorsanız size xtensoyu tavsiye ederim.sanırım yeterince bilgilendirici oldu ama eksik kalan warsa sorabilirisiniz.

arkadaşlar merhabalar ben izmirde oturuyorum yeni üye oldum ilk başlarda araştırmaya başladığımda bu siteden baya bir yararlandım ve sonunda yaptırmaya karar verdim.kuaförüm hatay hıfsızsıhhada hair concept mahmut ve serkan adres tel vermek yasakmı bilmiyorum ama izmirde yaptırmak isteyen olursa kesinlikle ve şiddetle tavsiye ederim tel:2322852677.gelelim asıl konuya saçlarımda yanlızca kızılsiyah baya vardı ilk başta xtensomu yoksa strait therapy mi yaptırsam çok kararsız kaldım saçlarım çok aşırı kıwırcık gür we kabarıktı kuaförüm bana loreal in x tensosunu önerdi amacım dümdüz saç değildi yanlızca kabarıklıgı gitsin we tülermesin rahat şekil alsındı,ama şimdi inanılmaz güzel oldu baya bir düzleşti kabarma asla yok yıkayıp rahatlıkla kurutuyorum ve gayette düz fön gibi oluyor eğerki dümdüz istemiyorsanız size xtensoyu tavsiye ederim.sanırım yeterince bilgilendirici oldu ama eksik kalan warsa sorabilirisiniz.

ne kadara yaptrdın x tenso yu duygu? glat gibi defrizan kremi gibi mi oluyor?

Ya kızlar bende yaptırmak istiyorummmm, özellikle yazın denizden ve havuzdan çıktıktan sonra saçlarıma şekil veremiyorum, her yerde kuaför bulunmuyor, fön fön nereye kadarrrr birde ben kendim fön çekemiyorum, senelerdir saçımı yıkadıktan sonra kuaföre koşarım... ne paralar verdim bilmiyorum ama maliyeti umrumda bile değil zaten, güzel görüneyim yeter :jeyyar: birde kimse doğal halimi bilmiyor bile :1ninca: gizlediğimden değil benim hoşuma gitmiyor :umursamaz: benim saçlarımda kaç çeşit boya, üst üste orialler var. Birde ben saçlarımı bazen maşa yaptırıyorum, bazen kırık dalga fönletiyorum çok güzel oluyor kuaför bile diyor dalgayı dipten alıyor, çok güzel fön çekiliyor diyor. şimdi bunu yaptırınca saçlarım dalga tutmazsa :hulya:, birde zaten yıpranmış saçlarım birde bununla iyice yıpranırsa... Banada cevap verin :gitme:

kizlar kalici düzlestirici yaptiran varmi uzayinca diptekiler kabarmiyomu bide yiprama orani nasil cokmu

ne kadara yaptrdın x tenso yu duygu? glat gibi defrizan kremi gibi mi oluyor?

100 tl ye yaptırdım vallaha çok uzun sürmedi yaptıralı yaklaşık 1 ay oluyor ne kabarma ne tülerme war her sabah zorlanmadan şekil verebiliyorum hala çok güzel bakalım diplerden uzamaya başlayınca ne olacak merak ediyorum doğrusu:)

duygu bu çok iyi ya bende yaptrmayı düşünüyorum ama yıpranma olmadı çok dimi

Duygucum,bende ızmirdeyim.Şu bahsettiğin kuaförü merak ettim acıkcası. Tam olarak nerde??
Ve işlemden sonra saçında yıpranma oldu mu?
Her yerde 350-400 TL diyorlar bu işleme sen 100 TL ye çok iyiye yaptırmışsın :)

bende yaptırıcam ama karar veremiyorum. ilker yavrutürk mü diba mı? hangisi sizce?

bu işlem saçlara zarar vermiyormu ... zaten saçlarımda dökülme problemi var ...Yaptırınca düz ama ..kel gibi olmaktan korkuyorum bilmiyorumkismile

X