Saç Kesim Şekilleri kıvırcık saçlı arkadaşlar strait therapy yaptırdım mutlaka okuyun

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Ben de mi yaptırsam acaba ya güzel olur mu ki?Gerçi her hali bu halinden iyidir sanırım =( Benim saçıma yapılır mı acaba?Zencilerin saçı gibi benimkisi çok sık arap saçı gibi yapılır mı benım saça?

Ben de mi yaptırsam acaba ya güzel olur mu ki?Gerçi her hali bu halinden iyidir sanırım =( Benim saçıma yapılır mı acaba?Zencilerin saçı gibi benimkisi çok sık arap saçı gibi yapılır mı benım saça?

cnm evet yapılıyor işlem baya uzun sürüomş ama bi de dipten çıkınca kötü bi görüntü oluşuomş. ama bi süre sora tkrr diplere uygulanabliyor.

mrB bayanLar sıZe tv'de gorDugum bıRının saCını nasıL yapTıqını soRmak ıstıoRum ..

yıLdız asyaLı'nın evcıLık oyununDa saCı dıkkaTımı cekTı sanıRım tepeDen topLuyoR ama baNa daha ayRıntıLı sekıLde anlaTAbıLcek var mı .. TşkrLer :) opuyorumnanaktan

selam bende duygunun söylediği yerde yeni çıkan ve ilk hair concept mahmut-serkanda uygulanan Nano keratin saç botoksu denedim bu ürünün amacı sadece düzleştirmek değil aksine yıpranık ve yanık saçlarımı tamamen ana saçım gibi onardı ve sadece yıkıyorum çıkıyorum :KK70: yıkıyorum çıkıyorum :KK70: lalala la la... kıvırcık ve kabarık saçlarım şimdi jilet gibi :)

ben de strait therapy yaptırmıstım izmirde. ama açıcıyla boyayınca bozuldu ve yıprandı.kuaförüm de uyarmamıstı. ne yapıcam bilmiyorum o kadar da para verdim

arkadaşlar benim saçım boyalı hatta komple sarı oryalle açtırmıştım ama çok yıpranmadı yani güçlü saçlarım var yalnız çok gür kuru kabarık bıktım artık bu yöntem bana olur mu ya da ne gibi yöntemler önerirsiniz sadece kabarıklığı gitsin yeter bana

saclarım kıvırcık ve cok memnunum asla boyle bisey yaptırmam. hem zaten sac uzayınca diplerden kıvır kıvır cıkıcak cok cirkin bi goruntu. hem ayrıca sizlerin dediigi gibi saclarımda kabarma feln olmuyo duz olmasındansa kıvırcık olması buyuk avantaj benm icin. cok memnunum saclarımdan acıkcası=))

kızlar bende 2 yıl önce yaptırdım ama çok pişmanım:KK43: tamam kıvırcık saçla uğraşmak çok zor ama emin olun bu haliyle uğraşmak daha zor saçım çok yıprandı kupkuru oldu.ayrıca 1 ay sonra da pırasa gibi olmuyo:KK43: sadece dalgalı oluyo buna da razıyım derseniz süper bişey tabiki.

Bu düzleştirme işlemini bende yaptırdım diva kuaförde, hiçte memnun kalmadım açıkçası.yaptırdım saçımın arkasında kabarıklıklar oldu gittim tekrardan düzelttirdim ama geçmedi,ya yapamadılar yada benim saçımda olmadı anlamadım.yanarım da o kadar paramın gittiğine yanarım.herkes forumda pırasa gibi oldu falan diyo ya şaşırıyorum nasıl pırasa gibi olur ya benim ki niye olmadı diye,ayrıca söyleyenlerin hepside saçım kıvırcıktı diyo buna rağmen pırasa gibi olmuş,benim saçım kıvırcık değil dalgalı ve hafif kabarıktı buna rağmen dümdüz olmadı onların ki nasıl oldu anlamadım.ben acaba beklentiyi çok mu yüksek tuttum diye düşünüyorum.siyahincinin dediği gibi saçınız yaptırdıktan sonra dümdüz olmuyo kıvırcıktan daha iyi ama kabarık yine düzleştirmek zorunda kalıyosunuz her sabah.ayrıca 1.aydan sonrada gittikçe durum kötüleşiyo,size önerim iyi bir yer bulmadan ve yaptıranların tecrübesini almadan gittiğiniz yere saçınızı emanet etmeyin.ben divaya yaptırmayın derim seçim size kalmış. :2:

Ben brezilya fonu yaptmak istiyordum, cok arastırdım sonra vazgectim. saclarıma rofle yaptıralı 2 ay oldu, acaba staight threapy yaptırsam mı :) yaz gelıyor malum :KK1:

Ben brezilya fonu yaptmak istiyordum, cok arastırdım sonra vazgectim. saclarıma rofle yaptıralı 2 ay oldu, acaba staight threapy yaptırsam mı :) yaz gelıyor malum :KK1:

Röfleli saçlara yapmıyorlar bildiğim kadarıyla, ben dün yaptırdım 2 gün sonra yıkayacağım. Çok merak ediyorum nasıl olacak? Şu an pırasa gibi saçlarım :KK23:

arkadaşlar şuan okadar rahatım ki Allahıma şükürler olsun sonunda strait therapy yaptırdım.inanamıyorum benim saçlarım çok kıvırcıktı yıkayıp kuruduktan sonra çok kabarıyordu tarayamıyordum bile.4 gün oldu yaptıralı 3 yıkamamam gerektiğini söylediler ve dün yıkadım.sanki yıkadıktan sonra yine aynı olacak derken saçlarım dümdüz tel tel ve yumuşacıktı.sorularınız olursa yanıtlarım.bu arada istanbulda diba kuaförde yaptırdım.350 ytl.:sm_cool::teytey::dance:

güzelim şampuan ne kullandın evde işlem bittikten sonra ?

Arkadaşlar Yıllar Önce strait therapy yaptırmıştım bu konuyu açtığım ve tavsiye ettiğim için pişmanın yaptırmanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Bende yaptirdim yillar önce ama hic memnun kalmadimm... nano keratinde yaptirdim ondanda memnun kalmadim 2 ay etkisi vardi sonra gitti...simdi natura keratini arastiriorum...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaşlar Yıllar Önce strait therapy yaptırmıştım bu konuyu açtığım ve tavsiye ettiğim için pişmanın yaptırmanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum.
Merhaba neden pişman oldunuz benim saçalrım da çooook kıvırcık ve tepeden havaya dikiliyo üstelik çok fazla yani 4 kat kadar kabarık normal saça göre . Yaptırmayı düşüniyordum ta ki bunu okuyana kadar :KK43:

Benim daha yeni haberim oldu straight terapiden bugün yaptırdım ilk izlenim güzel ama 3 gün kulak arkasına atmadan toka takmadan su değdirmeden durmak zor sonrası güzel olacağa benziyor fiyat bence uygun verdiğim paraya değer mi değer (3gün sonra fikrim değişirse yine yazarım fiyat paylasmak yasak değilse fiyat da yazarım)

yalnız benim kuru saçlarım icin yanında aldığım bakım ürünleri +saç firçası işleme verdiğim paradan fazla tuttu almasam da olurdu zorunluluk yok ama benim saclarımın ihtiyacı var çok kuru ksbarıyor diye nem yukleyici şampuan şekillendirici sprey ve argan yağı içeren maske aldım

X