Kitapyurdu.com'dan kitap aldınız mı?

prensesye

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2015
49
16
Merhaba kitapyurdu.com'dan kitap almak istiyorum fakat güvenemiyorum. Bazı sorularım olucak. Siz daha önce kitap aldınız? Kitapları orijinal mi? Hangi kargo ile geliyor ve kargo ücreti ne kadar? Bazı kişilere yırtık kitap gelmiş bana da gelir diye korkuyorum. Tavsiye edebileceğiniz kitaplar var mı? Sorularımı cevaplarsanız çok sevinirim

İlla kitap yurdu olması mı gerekiyor ben hep dr dan alıyorum şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım kitap yurdunda da orjinal olması lazım kitapların korsan kitap yollamazlar. Dr da mesela 60 tl üstü kargo bedava orda da kampanya olabilir Onları takip et zaten yazar sitesinde hangi kargo şirketiyle çalıştıkları.

Kitap tavsiyesi içinde hangi türden okuduğuna bağlı ben genelde en çok satanlara mutlaka göz atarım birde okumayı sevdiğim türlere bakarım yeni ne çıkmış. Takip ettiğim yazarlar ne yazmış.

Ben bütün kitaplarımı Kitapyurdu'ndan alıyorum hiçbir sorun yaşamadım.
Kargoyu kendiniz belirleyebiliyorsunuz.
20 TL üzeri alışverişinizde Yurtiçi ve MNG kargoyla ücretsiz gönderiyorlar.
Sipariş haftasonuna denk gelmezse 1 gün sonra elime ulaşıyor.
Kitapları çok güzel paketliyorlar yırtık değil en ufak bir buruşma, kıvrılma bile olmuyor.

Kitapyurdundan, dr'dan ve idefix'ten aliyorum cogu zaman. herhangi bir sıkıntı yasamadim
Fiyatlari acisindan cogu zaman idefix'i tercih ediyorum, 50 TL uzeri kargosu ucretsiz oluyor, ben de topluca aliyorum kitaplarimi

kitapyurdundan aldığım en son kitabın 14 sayfası eksik geldi iade ettim. Kitapyurdu son zamanlarda bana sıkıntı yaşattı. Bir önceki alışımda da kargo çok uzun süre gelmemişti şubeye gidip kendim almak zorunda kalmıştım. Gerçi bu durum biraz da kargo şirketlerinden kaynaklanıyor.

Kitaplarımın büyük çoğunluğunu kitapyurdundan alırım. Kesinlikle orijinal ürünler satıyor. Sürekli kitapları ve fiyatlarını farklı sitelerden takip ederim. Em uygun kitapyurdu , bir de sanırım 2 kez üstüste idi, aynı ay içinde alışveriş yaparsanız % 5 ek indirim sağlıyor. 20 tlye kargo ücretsiz. Şu an en uygun fiyatlı kitap sitesi kitapyurdu bana göre. Bir de puan sistemi var. Puanlarınızı biriktirip ücretsiz kitap alabiliyorsunuz. Tabi epey bir alım yapmak gerek iyi bir puan için.

Merhaba kitapyurdu.com'dan kitap almak istiyorum fakat güvenemiyorum. Bazı sorularım olucak. Siz daha önce kitap aldınız? Kitapları orijinal mi? Hangi kargo ile geliyor ve kargo ücreti ne kadar? Bazı kişilere yırtık kitap gelmiş bana da gelir diye korkuyorum. Tavsiye edebileceğiniz kitaplar var mı? Sorularımı cevaplarsanız çok sevinirim

Her daim oradan alıyorum
Uygun ve kısa sürede kargolarım geliyor
Severiz kendisini

Kitap yurdunda ben çok sorun yaşadım, bir de kapıda ödeme seçeneği olmadığı için kitap ha geldi ha gelecek diye strese girdim. Daha sonralarda bkm ve okuoku sitelerini keşfedince kapıda ödeme seçeneği olduğunu da görünce gönül rahatlığıyla buralardan sipariş veriyorum

X