Kitaplarımı Satıyorum!..

hayalim08

Guru
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2012
178
7
Sadece 1 sefer okuduğum, orijinal, hasarsız kitaplarımı satıyorum. Ptt kargo ile gönderiyorum. Toplu alımlarda yardımcı olmaya çalışırım. Kitapların fotoğraflarını isteyenler iletişime geçebilir.
Ayrıca gardrops uygulaması üzerinden de alım yapabilirsiniz ( .. Gardrops'u İkinci El Kıyafet, Çanta, Ayakkabı, Abiye, Aksesuar )

• Lucy Daniels – Bahara Açılan Pencere (12 TL)
  • Nehir Erdem – Korsan ( 15 TL)
  • Justin Kramon – Bir Rüyaydı Seninle Aşk (7 TL)
  • C. Fırat İzgi – Siyah Nefes (12 TL)
  • Iris Johansen – En Büyük Çılgınlığım (9 TL)
  • Eliza Crewe – Üşütük (10 TL)
  • Binnur Şafak Nigiz – Asi Çakıl Taşı I. Perde (32 TL) (ciltli)
  • Binnur Şafak Nigiz – Asi Çakıl Taşı II. Perde (32 TL) (ciltli)
  • Zeynep Saraç – Nar Çiçeği (20 TL)
  • Laura Florand – Seni Bana Getiren Her Şey (8 tl)
  • Karen Kingsbury – Aşk Hikayesi (10 TL)
  • Dilek Taygun – Sevdanın Külleri (30 TL) (ciltli)
  • Büşra Doğa Yıldız – Bir Bebek Daha 1 (25 TL)
  • Büşra Doğa Yıldız – Bir Bebek Daha 2 (25 TL)
  • Aslı Genç Gürışık – Beni Sevdiğin Kadar (20 TL)
  • Mary Jo Putney – Sensiz Olamam ( 30 TL)
  • Ceren Deniz Yıldız – Senin Bebeğin (15 TL)
  • Selvi Atıcı – Sen (40 TL) (CİLTLİ)
  • Selvi Atıcı – Biz ( 35 tl) (ciltli)
  • Selvi Atıcı – Yarasa (20 tl)
  • Beyza Alkoç – Sınır (25 tl)
  • Zeynep Saraç – Ceylan (25 tl)
  • Nora Roberts – Anahtar Üçlemesi (60 TL)
  • Funda Pehlivan – Yalnızlığın Sesi (22 tl)
  • Kerime Şimşek – Pervane (15 tl)

Son düzenleyen: Moderatör:
IMG_20220829_125826.jpg

Baktım neymiş kitaplar,şöyle bir alintisini gördüm :işsiz:
Ama olsun, insan hiç okumayacagina Wattpad okusun, bence çok daha iyi. En azından okuma alışkanlığı edinir, hızlı okur, paragraf sorularını çözer. Bir sürü yararı var.
Ben de ergenken epsilon gençlik yayınlarının öyle saçma kitaplarıni okurdum ki(benim zamanında Wattpad yoktu) , kimse beni sevmiyor/eyvah annem kızacak/canim çok sıkılıyor/matematik stres ve aşk acısı 😂 aklıma gelen kitaplar bunlar. İpek ongunun serilerini bitirirdik...annem bizi kitap fuarına götürürdü,aylarca birikmiş paraları bunlara harcardik:) ama zamanla okuma alışkanlığı kazanıp başka şeyler de okur olduk.
Bir aile dostumuzun kızına ailesi Ömer seyfettinler , dini karakterlerle ilgili sıkıcı kitaplar, klasikler alıp alıp 'bizim kız okumayı sevmiyor' diye yakinirdi. Kız bir yaz bize geldi, aç kurt gibi tüm kitaplığı bitirdi:) gittik ona da bir sürü kitap aldik. Okudukları saçma sapandi ama en azından 'uyumadan bir bölüm daha okuyayim' hissini yaşadı,kitap hakkındaki algıları değişti. Şimdi kocaman kütüphanesi var evinde, çeşit çeşit kitap var. Bence hepsi de epsilon gençlik yayınlarının uyduruk kitapları sayesinde 😂

X