kitap önerisi

DonukPudra

asparagas!
Kayıtlı Üye
8 Mart 2011
25.898
28.128
merhaba arkadaslar türkiye tarihi hakkında kitap okumak tarihi belgelerle desteklenmiş bir kitap önerisi olan var mı? merk edip birkoc kitap aldım ama ya cok yanlı ya cok basit geldi. simdiden tesekkür ederim:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

türkiyenin yakın tarihini anlatan belge roman şu çılgın türkler kitabı
küçük ağa da var tağrık buğranın
ben ikisini de beğendim
ama bunlar tarih kitabı değil roman havasında
türkiyenin çanakkale savaşından 1980e kadar dönemini hızlıca anlatan bir kitap var :cehenneme giden günahkar-halit ertuğrul
bu da roman havasında gerçekleri anlatıyor
bunu da çok beğendim, bu türkiyenin son dönemlerinin siyasi yapısını da açıklıyor güzel bir şekilde

türkiyenin yakın tarihini anlatan belge roman şu çılgın türkler kitabı
küçük ağa da var tağrık buğranın
ben ikisini de beğendim
ama bunlar tarih kitabı değil roman havasında
türkiyenin çanakkale savaşından 1980e kadar dönemini hızlıca anlatan bir kitap var :cehenneme giden günahkar-halit ertuğrul
bu da roman havasında gerçekleri anlatıyor
bunu da çok beğendim, bu türkiyenin son dönemlerinin siyasi yapısını da açıklıyor güzel bir şekilde

su cılgın türkleri okumustum .. cook tesekkür ediyorum digerlerini de alıp en kısa zamanda okuyacagım:emir_bebek::emir_bebek:

Canım Dünyanın ilk günü kitabı çok güzeldir. Çok kalın olmasına rağmen 2 güne kalmaz bitirirsin o kadar akıcıdır. Ve Mustafa Armağan'ın kitaplarını tavsiye ederim. Yazdıklarını kanıtlama konusunda oldukça üstatdır bence :)

su cılgın türkleri okumustum .. cook tesekkür ediyorum digerlerini de alıp en kısa zamanda okuyacagım:emir_bebek::emir_bebek:

selam
ya mesajıma baktım da ne kadar yazım hatası yapmışım
dün kafam dağınıktı ondan herhalde kusura bakmayın
tarık buğra-küçük ağa
cennete giden günahkar- halit ertuğrul
doğrusu bu :)

Canım Dünyanın ilk günü kitabı çok güzeldir. Çok kalın olmasına rağmen 2 güne kalmaz bitirirsin o kadar akıcıdır. Ve Mustafa Armağan'ın kitaplarını tavsiye ederim. Yazdıklarını kanıtlama konusunda oldukça üstatdır bence :)

ccooooooookk tesekkür ederim,böyle bir eseri mutlaka okumalıyım. internette arastırdım cooook sagol :emir_bebek:

dünyanın ilk gününü okudum .öneren arkadasım tesekkür ediyorum tekrardan. bir solukta okudum. bilmediğim konularda da bilgi sahibi oldum. müthişti.

----------

serenad' ı da okudum. roman seklinde gecmesi güzeldi. kimi kısımlar biraz basitce kaleme alındıysa da yararlı bilgiler edindim. tesekkür ederim öneren arkadaşım.

------------

suan küçük ağa yı okuyorum :KK34: ve sonra sırada halit ertugrulun kitabı var.

sağolun kızlar önerileriniz için. :KK16::KK16:

dünyanın ilk günü ilgimi çekti.
nasıldı? çok tarihi bir kitapsa söyle yaklaşmayayım =))
hikaye tarzında geçiyorsa tam benliktir :KK34: elimdeki kitap bitince onu okumaya geçebilirim

Son düzenleme:
dünyanın ilk günü ilgimi çekti.
nasıldı? çok tarihi bir kitapsa söyle yaklaşmayayım =))
hikaye tarzında geçiyorsa tam benliktir :KK34: elimdeki kitap bitince onu okumaya geçebilirim

yok canım çok tarihi bir kitap değil. bende o tarz kitapları okuyamıyorum. hikaye tarzında geciyor. öyle sürükledi ki beni sanki o dönemde olayların icindeymişim gibi. ( gerci ben her kitapta o hissi yasarım :KK1: kitaplar ayrı dünya benim icin )

begenirsin kesinlikle oku derim

yok canım çok tarihi bir kitap değil. bende o tarz kitapları okuyamıyorum. hikaye tarzında geciyor. öyle sürükledi ki beni sanki o dönemde olayların icindeymişim gibi. ( gerci ben her kitapta o hissi yasarım :KK1: kitaplar ayrı dünya benim icin )

begenirsin kesinlikle oku derim

bende :KK3: geçen hafta katili yakalamaya çalışan polis memuruydum,
bu hafta göçebeyim :)
ilgimi çekti, okumayı deneyeceğim tabi bulursam :KK34:

ahh kitaplar iyi ki varlar :KK16::KK16::KK16: tüm paramı onlara yatırsam gocunmam ya.. yeni kitap alıp o sayfalarının kokusunu icime cekmek , cocuklar gibi sevinmek süper duygu:KK19:

ahh kitaplar iyi ki varlar :KK16::KK16::KK16: tüm paramı onlara yatırsam gocunmam ya.. yeni kitap alıp o sayfalarının kokusunu icime cekmek , cocuklar gibi sevinmek süper duygu:KK19:

Ben taban tabana zıt iki cepheden size yazar önereceğim.
1.Sinan Meydan
Turgut Özakman

2.Mustafa Armağan
Yavuz Bahadıroğlu

Kitapları pek ağır olmamakla iki farklı görüşü okumak objektif davranmanıza yadımcı olacaktır.

X