Kısmetsular 🧚‍♀️

Fragmanı şimdi izledim de Sedatın en ufak bir kelimesinde bütün kızlar niye ağlıyor? Hayır yani o kadar şeyi soyluyorsunuz karşılık alınca da ağlamalar zırlamalar..gereksiz yani..Elif sevgilisi güya o bile Sedat için bu kadar aglamadı yaa
Çok manipülatör. Buna sadece ağızdan çıkan kelimeler değil vurgu, bütünlük, ses tonu bakışta katılıyor insanı ağlatmak için korkunç bir enerjisi var. Tam bir koç erkeği. Bir kadın ne kadar dişli olup olmadığını öğrenmek istiyorsa bir koç erkeğiyle beraber olmalı bence. Ağlayanlarda çok dişli değillermiş demek hükumet gibi kadın dedikleri yaren bile. Buse düşmedi bu oltaya ağzının payını verdi.

Benimde karşıma çıkmıştı böyle koç erkeği. Yemezler o kelime oyunlarını sinsi manipülasyonlarını. Toprak başak kadını yer mi bunu köpek ettim iyice. Ağlatayım derken kendini ağlarken buldu. Bunlar için yaratılmışım adeta.

Bide pazartesiye kadar bölüm yokmus Allah'ım yarabbim ya hayatımda bu kadar berbat bir yapım çok az gördüm zaten kaç bölüm öndesiniz yayinla gitsin kardeş tadi kalmadı ya sizin yüzünüzden
Bu nedir hakikaten? Tam çayımı hazırladım oturdum günlük cringe dozumu almaya, yeni bölüm yok resmen çıldıriciiim :kahve:

Benimde karşıma çıkmıştı böyle koç erkeği. Yemezler o kelime oyunlarını sinsi manipülasyonlarını. Toprak başak kadını yer mi bunu köpek ettim iyice. Ağlatayım derken kendini ağlarken buldu. Bunlar için yaratılmışım adeta.
Bende toprak kadiniyim ve koç erkegiyle çıktım daha önce ama yok benimki böyle değildi valla sıfır manipulasyon yeteneğiydi ben onu manipüle ediyordum:KK70:

Ben artık sadece fragmanları izleme kararı aldım ya birşeyler eksik,
Cansel ve Oğulcan eskiden eğlenceli bir ciftti şimdi çok sıkıcı geliyorlar hep aynı muhabbetler. Tuğçe ve Ozan desen Tuğçe hiç samimi gelmiyor sevmiyor Ozanı çok belli, Ozan da guncelde aldatmış tugceyi falan o yüzden yok yani.
Elif ve Sedat desen Elifi seviyorum ama Elifi başka bir adamla izlemek isterdim Zeydle de değil ama Sedatlada değil ne bileyim başka bir adayla görmek isterdim. Şeyda ve Burak desen onlar iyiler aslında ama Şeydaya olan nefretim bir türlü dinmiyor yüzden onlari da pek izleyesim gelmiyor.
Şu buse roti bilek luca dörtlüsü aşkı memnu cekiyorlardi ama luca elendi o da bozuldu rotinda da bu hafta elenecekmis sanırım.
Kavga kaos desen o da yok..eskiden oyun oynarlardi falan o da yok..bombos yani iki salincakta sallaniyorlar bizde izliyoruz.

Son düzenleme:
Cansele özellikle çok gıcıgım şu aralar. Yok ben feministim falan diye geçiniyor ama her fırsatta erkekleri köpek olarak görüp kadınları kendi hemcinslerini de asagiliyip zorbaliyor. Çok kıskanç, baskalarinin muhabbetleri döndüğünde Oğulcan ve kendini ön plana atmaya çalışıyor , Öyküde uyardi. İnsanlar birseyler konusuyor bu salincakta çocuk gibi bana bakiin diye bagiriyor fena derecede de ilgi manyagi ayrıca. Sinir oluyorum şu aralar. Şuan kızlar evinden tek sevdiklerim Elif ve Buse, erkekler evinden yok.

Yarenle çağrının sevgili olmasını okudum doğru mu??????
Yalanlamışlar ama doğruymuş. Erhan oskar resmi paylaşmış hesabından iyi oynadınız gibisinden:) Elemede de adı yazılmış Yaren'in tepki olarak.

Ben hiç hissetmemiştim, Batuhan'a bile daha yürüyor gibiydi ilginç :KK51:

Yalanlamışlar ama doğruymuş. Erhan oskar resmi paylaşmış hesabından iyi oynadınız gibisinden:) Elemede de adı yazılmış Yaren'in tepki olarak.

Ben hiç hissetmemiştim, Batuhan'a bile daha yürüyor gibiydi ilginç :KK51:
Tiktokta epey paylaşımlar olmuş editlemişler editlerde bomba mimik ve hareketler var hissedenler çokmuş. Ay ne buldu bu Angel çağrıdan ayyyy.

Büşrayi hem fiziken hem karakter olarak beğeniyorum. Yeni gelen kızı da beğeniyorum Sibeli. Konuşmaları samimi geliyor. Bayağıdır izlemiyordum bu arada. Erhanin elendiği bölümden izledim biraz

X