Kıskançlığım patolojik olabilir mi kavga ediyoruz sürekli

Eşim hastanede calısıyor aksamları nöbette hemsirelerle kahve cay iciyorlar illa ki.Yani ama rahatsız oluyorum artık.Bana herkes iciyor napayım tek mi oturayım dedi.Bir hemsire kadın var bize reçel yapıp gönderiyor gittim tanıstım eşimle ilgiliydi ama evli aynı zamanda yani şüphelenmedim ama arkadaslarım dikkat et diyip duruyor kafamı kurcalıyorlar.Eşimle de tartıstık sorma kimle ne yaptıgımı nöbette artık dedi hatta “onlar senin kadar sormuyorlar “dedi orda patladım işte o laf ne demek yani sinirle söyledim diyor ama bilmiyorum cok üzgünüm.Sizce kim haklı
Ve kavga baslarken bana s.git dedi yani sorunca böyle demesine cok sasırdım sadece sordum diye sinirlendi bana güvenmedigini hissettirme falan dedi

Eşim hastanede calısıyor aksamları nöbette hemsirelerle kahve cay iciyorlar illa ki.Yani ama rahatsız oluyorum artık.Bana herkes iciyor napayım tek mi oturayım dedi.Bir hemsire kadın var bize reçel yapıp gönderiyor gittim tanıstım eşimle ilgiliydi ama evli aynı zamanda yani şüphelenmedim ama arkadaslarım dikkat et diyip duruyor kafamı kurcalıyorlar.Eşimle de tartıstık sorma kimle ne yaptıgımı nöbette artık dedi hatta “onlar senin kadar sormuyorlar “dedi orda patladım işte o laf ne demek yani sinirle söyledim diyor ama bilmiyorum cok üzgünüm.Sizce kim haklı

Bence de burdan patolojik gözüktü. Eşiniz size sadıksa bakın diyorum pavyona götürseler birşey yapmaz. Bu kadar çevresini takıyorsanız işten alın adamı eve sadece siz bakın o evde kalsın.😆

Son düzenleme:
Bacım ben sana söyleyeyim hastanedeki evli bekar farketmez bütün kadınlar kocana yazıyor. Bence sen al onu eve kapat kadın yüzü görmesin

Ooo siz hem buraya yazıp görüş almaya çalışıyorsunuz hem de sizden farklı düşünenlere kendi düşüncenizi empoze etmeye çalışıyorsunuz.
ben düşüncenizi doğru bulmadım,sizin bence güven probleminiz var.Çay kahve içmek dışında gördüğünüz ya da hissetiğiniz şeyler varsa onu bilemiyorum.

Şöyle bir şey yap. Önlüğüne işle nakış gibi

Eklentiler

• Screenshot_20240426_231015_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_20240426_231015_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 13
Ne derler karpuz kulağına su kaçırmak mı derler ne derler olmayan bir şey varsa oldurmaya mı uğraşıyorsunuz yapmayın Allah aşkına

Yok artık,sakın böyle slakça bir eylem de bulunmayın,adam işi mi bıraksın?Eeee evde fanusa sokun,siz çalışıp bakın adama o zaman.Böyle saçmaşık mı olur ya hu.
böyle küçük şeyler için de arkadaşlarınızdan görüş almanıza onlara bunu yansıtmanıza da şaşırdım,benim bir sorunum varsa eşimle yalnız halletmeye çalışırım,evliliğinizin çatılarını kırarsınız böyle yaptıkça.

X