Göz Makyajı Kirpik Uzatmak İçin Tarifler

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Bende lumigan göz damlasiyla uzun olsn kirpikler imi daha da uzattim kesinliklr tavsiyem 2 ay duzenli kullanimda sonuc aldim samur fircayla eyeliner gibi kirpik diplerine sürdüm kivrik siyah ve dolgun uzun oluyor farkettiyseniz göz tansiyonu hastalarinin kirpikleri hep uzundur sebebi bu ikacin yan etkisi uzatip siyah kivrik yapmak icinde yazar zaten besleyici bi madde oldugunu dusunuyorum icinde kesinlikle denemelisiniz benim 2 ay sonraki halimi goren herkes adini soruyor ilacin kimileri bilmeden kirpiklerime iltifat ediyor inanin sayısını hatirlamiyorum benden sonra ilaci alanların duzenki kullsnim gerekli

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Canım bir doktor mu önerdi bu damlayı?bende çok rahatsızım kirpiklerimin kısalığından,kullansam mı diye düşünüyorum:KK15:

Kızlar ACİL YARDIM..Bende dürtü kontrol bozukluğu var, şöyle ki bazı zamanlar oluyor ki elim kirpiklerime gidiyor,bir bakmışım otuz kırk kirpiği yolmuşum.Ve üç gün önce iki gözümü de tamamen kirpiksiz bırakmayı başardım..En çabuk kirpik çıkaran şey nedir?Varolan kirpiği uzatan anlamında değil de sıfırdan çıkaran,yani dökülen kirpikleri tekrar çıkarmada en hızlı olan nedir???Bu halimle zaylı gibiyim resmen:KK43:
Canım benimde bazen kirpiklerimde şiddetli kaşıntı oluyor ve kirpiğimi çekmeden geçmiyor,seninki de öyle bişey mi?bende çok zayıflattım kirpiklerimi:KK43:

Bende aktardan rimel şeklinde bir yağ karışımı aldım,içinde badem yağı,hint yagı,susam yagı,vs varmış,10 gündür filan kullanıyorum,sanki daha iyi kirpiklerim:KK49:

Ben aldığım yağı bıraktım sabah uyandığımda vıcık vıcık yağ oluyor yüzüm,yağ kullanan arkadaşlar sizin de öyle oluyor mu?

kuaförüm ylang ylang yağına bepanthen ampul karıştırıp kullanmamı tavsiye etti kaşlarım için, kirpik içinde rahatlıkla kullanılıyormş deneyebilirisinz

KIZLAR BENDE GRATISDEN LACTION EYELASH TREAR
TMENT DİYE BIRSEY ALDIM 28 GUN SONRASINDA FARKEDILIYRMUS SONUCU 10 GUN OLADU GALIBA BAKALIM SONUC NASIL OLACAK KULLANAN VARMI ÖNCESİNDE

Geçtiğimiz cuma a101 de tatlı badem yağı görünce aldım. Boş şeffaf rimel kutusuna koyup bir kaç damla da çam terebentin yağı ekledim.o günden beri sabah akşam sürüyorum bugün resmi çekince farkettim. İlk resmi aldığım gün çekmiştim 2. Resmi az önce. Yüzümdeki ben'e olan mesafeden farkettim uzadığını. Bu kadar çabuk etki eder mi bu?
Sight_2016_01_27_233025_072.jpg

Hanımlar saf zeytinyağı ve hint yağıyla uzadı biraz ama zeytinyağından kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Onun orjinalliğinden eminim ama hint yağından değilim.. eğer bir marka varsa orjinal olduğundan emin olduğunuz cevaplarsanız sevinirim

Sevgili DoLL ben cam terebenti saclarim icin kullanmistim. Sadece iki ay sampuanima karistirarak kullandim ve biraktim. Iki yildir saclarim gubrelenmis gibi surekli uzuyor :) Kirpiklerinde de bu sonucu gormek sasirtmadi beni acikcasi. Resimleri gordum ve ciddi anlamda hem gurlesme hemde uzama var. Benim kasimda kirpiklerim de seyrek. Kirpiklerim uzun ama seyrek. Deneyecegim sizin yonteminizi. Tsk ler

İnanılmaz derecede kirpiklerim çıkıyor ve nerdeyse eskisi kadar uzadı eeose de kullanıyorum yarın bir hafta olacak ama Hint ve badem yağı acayip işe yaradı kaşında çıkmayan yer bile kapandı kesinlikle kullanın kızlar.eeoseden ziyade yağların etkisi bu.çok mutluyum:))

Canim yeni kayit oldum su an gordum yazini baya gec oldu ama :) Hint yagi ve badem yagini nasil uyguluyorsun olcusuyle yazar misin rica etsem :)

Geçtiğimiz cuma a101 de tatlı badem yağı görünce aldım. Boş şeffaf rimel kutusuna koyup bir kaç damla da çam terebentin yağı ekledim.o günden beri sabah akşam sürüyorum bugün resmi çekince farkettim. İlk resmi aldığım gün çekmiştim 2. Resmi az önce. Yüzümdeki ben'e olan mesafeden farkettim uzadığını. Bu kadar çabuk etki eder mi bu? Eki Görüntüle 1756740
DoLL_ DoLL_ kirpiklerin şu anda ne durumda?

yağı bilmem de en her gece duzenli olarak vazelin suruyorum kas ve kiriklerime sonuc mukemmel.

X